-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Jak tylko Monia odzyska neta to będą,ale głowy nie daję:)
-
Dzisiaj był telefon w sprawie Opelka ,nawet dość sensowny,maja sie zastanowić i zobaczymy... A Lalunia też potrafi juz "siad" i daje łapkę:lol: ,Monika ja nauczyła:lol: a tak w ogóle to Monia wpadła dzisiaj na pomysł,że będzie po kolei zabierać psiaki do siebie na nauki,bo u mnie jest ich za dużo i sie rozpraszają i dziś poszła Lalunia i sa juz efekty:lol:
-
Moni chyba wysiadł net :shake: mógłby ktoś podrzucać jej wątek i bazarek,proszę :lol:
-
A teraz wieści niesamowite(przynajmniej dla mnie)-szczeniak Shania poprawnie wykonuje polecania "siad","leżeć","daj łapę" "fe" i jeszcze parę.Opel i Lalunia reagują jedynie na chodź i to wtedy kiedy trzymam miskę:(Aga ma niesamowitą cierpliwość i podejście do zwierząt ,jej marzeniem jest właśnie praca z psami,gdyby tylko zechciała brac co niektóre moje psiaki na ułożenie,byłoby bosko:)
-
[quote name='ilon_n']Aniu, co z tym telefonem nie tak? Właśnie dodałam maluszki do Anonsów, Szerloka i Gumtree (na tych ostatnich potrzebna aktywacja, masz na mailu). Wszędzie jest kontakt do Ciebie.[/QUOTE] Chodzi o nowości toruńskie,bo ostatnio do Agaty wydzwaniał jakis facet ,że chce psa na działkę i po prostu ja sie boję,ze jak zobaczy nowy nr to znowu bedzie próbował,zmieni tekst i dam się wkręcić a Agata już by rozpoznała.Reszta jest ok,już cos tam aktywowałam,reszte potem,bo teraz ide na spotkanie z wójtem:)
-
[quote name='AgusiaP']Aneczko jestem pod wielkim wrażeniem BDT... i tyle psiaków :loveu::loveu::loveu: Nie jestem w stanie przeczytac teraz całego wątku bo wiesz muszę wysyłac PW o pomoc dla suczek, ale obiecuje, że w styczniu prześle pieniązki na jakieś smakołyki dla piesków i zakupie ogłoszenia dla dwóch piesków. W tym miesiącu nie dam już rady :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Aga ,sama obecność na wątku to juz jest pomoc:) A do stycznia to juz pewnie będa nowe psiaki:)
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
kaja69 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie,u mnie juz ciasno ,mam 5 tymczasów,6 dojedzie,poza tym mieszkam w kuj-pom... ręce opadają ile tych psich nieszczęść,nie do ogarnięcia:( -
[quote name='Agata69']Ania, które pieski dać do Nowości? Myslałam o Kajtku i mai, albo szczeniakach, ale musisz napisać coś o ich charakterach. No i zdjęcia by sie przydały. Nie zasypało cię? Ja mam zimowa depresję....[/QUOTE] Agata,Kajtuś lub szczeniaki,ale do nowości daj swój tel,bo ja sie boję,że nie rozpoznam tego faceta,co to chce psa na działkę.Wieczorkiem Ci napiszę tekst jak mi net nie zaszwankuje. Zasypało mnie,na podwórku miejscami mam śnieg po kolana,psy nie chcą wychodzić... A mi się teraz marzy daprecha,bym się walnęła i niech się dzieje co chce,a tu niestety trzeba wiadrami wodę koniom wodę nosić,bo zamarzła:shake:,psy w domu walą,bo jak śnieg po uszy to jak tu tupe robić:shake:,szczeniaki rozrabiają tak,że aż huczy i w ogóle...
-
[quote name='Mariat']Strusia jeszcze nie widziałam w realu.:oops: W Sydney to mam dostęp tylko do takich papuzek (zdjecie w moim albumie - nie porafie zwyczajnie wkleic na forum).Ale co z tego.Miód mi wyżerają,a piórek dać nie chcą.:evil_lol:[/QUOTE] Super te papużki,ale piekna by była z ich piórek choineczka:evil_lol: ,a z tego zmutowanego pingwina to piórka nadałyby sie na dekoracje wielkanocne:diabloti:
-
[quote name='Mariat']Ja już żałuje :placz:. Oglądam bazarek, ale wysyłka byłaby za droga (lepiej spożytkować pieniądze na psiaki), pierzasta choinkę kwarantanna by mi skonfiskowała w zamian posyłając zółtą kartkę z ostrzeżeniem,ze takie piórka mogą zniszczyć cala florę i faunę tego kraju.:diabloti: ech...[/QUOTE] Ale za to jakie masz tamtejsze piórka,tylko pozazdrościć,z takich np strusich to by była dopiero choinka:lol: A na święta ze śnieżkiem i mrozkiem zapraszamy tutaj:lol: