-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Ha ha...podlewać z pewnościa będą... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Faktycznie,nawet nie wiedziałam,że mam uszy na oczach:lol: Mam nadzieję,że Xara i Nelka szybko znajda swój domek i nastepnym razem będę mogła juz odwiedzić dziewczynki w nowych domkach... Dzisiaj robimy porządki w ogródku,psy bardzo mi pomagają,dołki juz są tylko drzewa wsadzać... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Kajtus sam,muszę napisać,że pieknie chodzi na smyczy,a u mnie był osiołek jak tylko zapięło mu sie smycz... [URL=http://img809.imageshack.us/i/dsc2023y.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/140/dsc2023y.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Reszta psów jeszcze ma futerka,bo nam juz kręgosłupy wysiadły:diabloti: Z Zuzi chciałysmy zrobić sznaucerka,ale trochę sie wierciła,następnym razem będzie lepiej:lol: A teraz kilka informacji o Xarze i Nelce.Xara rozrabia,ostatnio upodobała sobie miejsce na parapecie,nie wiem jak ona się tam mieści,bo parapet jest na jednego kota...a Nelka jest bardzo grzeczna,za wyjatkiem jednego incydentu-dopadła małego ptaszka w rogu ogrodu i niestety koleżanka nie zdążyła z pomocą maluchowi. Iproszę bardzo zdjęcia [URL="http://img852.imageshack.us/i/70004521.jpg/"][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/5951/70004521.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img717.imageshack.us/i/70004500.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1315/70004500.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img535.imageshack.us/i/70004491.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6705/70004491.jpg[/IMG][/URL] I na koniec mój Kajtuś ze mna,który ma juz obywatelstwo niemieckie i wspaniały domek.Kajtka zawiozłam chyba 5 lutego,tutaj nikt się nim nie interesował,miał bardzo małe szanse na domek...Poznał mnie ,spędziliśmy ze soba trochę czasu,Kajtek stał się bardzo pewnym siebie psem,u mnie był zdominowany przez inne a tam on jest w cenrum uwagi i to mu bardzo odpowiada...:lol: Zdjęcie było robione pod koniec marca... [URL="http://img821.imageshack.us/i/dsc2002o.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9932/dsc2002o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img641.imageshack.us/i/dsc2006o.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3377/dsc2006o.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
A to pytanie za 100 punktów:) kto zgadnie ?? -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Tak Agusiu,przed chwilą wysłałam:) A teraz zdjęcia z dzisiejszej sesji zdjęciowej [URL=http://img560.imageshack.us/i/dsc6104.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5632/dsc6104.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/dsc6079.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1928/dsc6079.jpg[/IMG][/URL] A tu Oskarek,pilne ds potrzebne dla niego.Agusia zafundowała mu pakiecik ogłoszeń:lol: jest juz u mnie... [URL=http://img856.imageshack.us/i/dsc6056.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8527/dsc6056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc6060x.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2457/dsc6060x.jpg[/IMG][/URL] I na koniec fruwający Oskarek [URL=http://img852.imageshack.us/i/dsc6096.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/1526/dsc6096.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='monis88']probowalam,ale mi nie wyszlo ;/ ale moja ciocia jakims cudem to zrobila :D[/QUOTE] Brawa dla cioci:lol: Straz była bezradna ,a kobieta uratowała koteczka:lol: Dziewczyny wspierajmy również Atkę ,ma nowego tymczaska,strasznego urwiska podobno:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206648-Nowy-Sącz-półroczny-Reksio-jak-z-kreskówki-szuka-DS[/URL] Jutro przyjeżdża do mnie Oskarek,pudel z pseudo.Niestety u Agi sytuacja zyciowa się bardzo zmieniła i juz nie może służyc Oskarkowi dt. Narobie mu fotek,Aga ma napisac cos o nim i trza bedzie szukać mu ds . -
Ale mimo wszystko słodziak jest :)
-
Pikuś- już dwa razy stracił dom- szuka odpowiedzialnych właścicieli!
kaja69 replied to sybillas's topic in Już w nowym domu
Zamieszałam się...przecież Paulinken przesłała Ci linka do dziewczyny,która robi ogłoszenia i to bedzie cały pakiet 130 ogłoszeń.Przesłałas już do niej?? Po tych swiętach to ja jakos wyskoczyłam z logicznego myslenia,nawet czytanie ze zrozumieniem sprawia mi trudność... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Wczoraj bawiłam się zabawkami z Zuzią i Duniem ,a Wilczuś się przyglądał jak szarpiemy misia,w pewnym momencie przyniósł mi patyka,rzucił pod nogi i zaczął zapraszać do zabawy.Tak mu się to spodobało,tak sie rozkręcił,że w końcu zaczął mnie podszczypywać po nogach i nie tylko:oops:.A i zaczął jeszcze się ze mną kłócić,jest niesamowity.Moja teściowa przechrzciła go niechcący na Wituś.Amorek i Wituś bardzo chcą nauczyć się życia z człowiekiem,podglądają ,próbują ,są bardzo otwarte na nowości.Amorek nadal delektuje się spaniem w legowisku,niestety ciągle robi sobie nowe przejścia pod ogrodzeniem ,na szczęście nie oddala się i zaraz wraca,ale psy podglądaja go i boję się,że zaczną też sobie wychodzić na wolność. -
Pikuś- już dwa razy stracił dom- szuka odpowiedzialnych właścicieli!
kaja69 replied to sybillas's topic in Już w nowym domu
Sybillas,a dawałaś już Pikusiowi gdzieś ogłoszenia?? -
Atko,moja westka identycznie śpi z pluszakiem:lol: Reksio jeszcze trochę urośnie pewnie...ale słodziak jest,ciężko odróżnić który to pluszak a ktory Reksio:lol:
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Może zróbcie bazarek na imionko,przy okazji dziewczynka może trochę zarobi na swoje maluchy ,co ???Chociaż Luna ,bardzo ładne:lol: -
Ooo,widzę,że Asia za mna przypędziła:lol: Jakiej on jest wielkości,bo ze zdjęcia to tak trudno określić gabaryty...chyba ,że czegos nie doczytałam...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Już byłam w odwiedzinach:lol: -
Jestem:lol: A nie mówiłam:cool3: Szczenior sliczny,pół roku i już po przejściach...co w tych ludziach siedzi...
-
Ja zagladam:lol: z życzeniami zdrowych ,spokojnych i wesołych świat.
-
Pikuś- już dwa razy stracił dom- szuka odpowiedzialnych właścicieli!
kaja69 replied to sybillas's topic in Już w nowym domu
Moze po swietach cos się ruszy ,teraz każdy zalatany... -
Zdrowych,spokojnych Swiąt wszystkim Cioteczkom i zeby w końcu znalazł sie super domek dla Bubuni:lol:
-
Ja również zyczę spokojnych i wesołych Świat Cioteczkom i wszystkim psiakom i oby domeczki sie znajdowały,takie z marzeń...
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zdrowych,spokojnych Świąt dla Cioteczek i psiaków i oby super domki się znajdowały... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Kochane moje dziewczyny.życzę Wam zdrowych,spokojnych świąt i dziękuję,że jesteście:lol: -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aska,jestem pełna podziwu dla Ciebie... -
Przywitam się wieczorową pora,prędzej czasu nie było...
-
Cudo po prostu...taka ładna dziewczynka i az dziwne,że nikt jej nie pragnie...A zdjęcia super kasumi,masz talent...