Dostałam wiadomość od Igiełki - doszło 15 zeta od joli :-). Igielka bardzo dziękuję :)
I prośba wielka do wszystkich o trzymanie kciuków za jutrzejsze usg Nesiuni ..... musi być dobrze :)
Ja mu się nie dziwie ;-) co tam będzie się suszył sucha karmą :-) takie gotowane lepiej smakuje i lepiej pachnie ... Farelek to znawca :-)
Wspaniałego popołudnia
Potrzeba czasu może niewiele a może będzie trwało długo nie da się tego określić .... Ale przyjdzie taki dzień ze już spokojniej pomyślicie o Miśku, że pogodzicie się z tym że go nie ma. Wtedy będziecie chętnie wspominać razem spędzone chwile.
Ale Farelek ma dobrze :-) tak się cieszę
DOnka tonie jest nic nadzwyczajnego ze strony p.Kasi to po prostu najprawdziwsza potężna miłość która dodaje sił :-)
P Kasia ma wielkie serce :-) a Farelek zdobył jej serce całkowicie... Czego się nie zrobi z miłości :-)