[quote name='Hope2']Grypsko kochaną BERKANO dopadło :( no i tak bardziej na stałe serduszko szwankuje :( ale za to-[COLOR=#000080][B]jaaaakie opowiadania pisze [/B][/COLOR]!!!!![/QUOTE]
Masz rację świetne opowiadania :-)
No ładne rzeczy !!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol:Co Ty Micholku wyrabiasz ?!?!?!?!?!?!?!?!
Łobuzie, paskudo popraw się !!!!!!!!! I to szybko !!!!!!!!!:loveu:
witam wszystkich serdecznie, nie będę tutaj bywać zbyt często ale czasami zajrzę.
na dogo rzadko bywam za to na Fb często
jak dobrze że tu jesteś Marysiu ja trafiłam tutaj z fb
Ja nie wiem o co im tak naprawdę chodzi ....
i obawiam się że sami tego już nie wiedzą ..... :-(
i gdzie zainteresowanie psem ??? nie ma bo teraz ważne żeby ubliżyć DT
Marysia to przeczuwała bo mówiła że leży taki słabiutki jak rozmawiałyśmy
:-( :-(MARYSIU PRZYTULAM BARDZO MOCNO , ŚLĘ POZYTYWNĄ ENERGIĘ :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
[quote name='Isadora7'][SIZE=3]No właśnie tę [B][COLOR=#0000ff]"wybitną powagę"[/COLOR][/B] kochamy w Tobie[/SIZE] :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]
otóż to i tak trzymaj <3 :-D :-D :-D