Jump to content
Dogomania

pawelg

Members
  • Posts

    636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pawelg

  1. Dodalem juz zdjecia z wystawy ;) zainteresowanych zapraszam na [URL]http://pies.tv/index/movie/id/134/cac-bedzin-24-07-2011.html[/URL]
  2. A w mojej opinii Bedzin byl bardzo przyjemna wystawa. Wedlug mnie dobrze zorganizowana. Mialem numery wyslane poczta, katalog odebralem zaraz przy wejsciu na murawe. Bylo sporo koszy na smieci, murawa bardzo fajnie przystrzyzona. <ozna narzekac na pogode i na bledy w katalogu :)) Ale poza tym, wystawa organizacje na duze 4+. Co do wystepu pieskow, my wystawialismy dwa Bedli. Byly cale cztery sztuki, co na CAC w Polsce sie nie zdarza ;)) Moj junior Jazz wygral rase, a do tego wygral BOG juniorow ;) czyli zostal najlepszym junior terrierem wystawy :)) Celinka wywalczyla CAC i BOS :) przegrala porownanie z Jazzem. Wszystkim zwyciezcom gratuluje :) Aha, zaraz wrzuce zdjecia na serwer :)
  3. [url]http://www.uzhgorod-dog.org/exhibitions/2011/a20110630pred/cacib-1.xls[/url] [url]http://www.uzhgorod-dog.org/exhibitions/2011/a20110630pred/cacib-2.xls[/url] tutaj macie spis wystawcow ;)
  4. Oby Gruzje, a jak nie, to Bułgarię dodali ;) zeby pojechac na trzy imprezy ;)
  5. Niestety, zapowiada sie deszczowy dzien :( obym sie mylil.
  6. Mam nadzieje, ze ten CAC Gruzji bedzie? Bo na ich stronie nic nie napisali...
  7. [quote name='narisowa']znów wszystko pozmieniali :evil_lol: to się nazywa bezstresowe organizowanie wystaw :evil_lol:[/QUOTE] A co znowu zmienili? :)
  8. Dla porownania, West jest tylko jeden ;) przynajmniej na razie
  9. raczej w euro ;) mnie odpisuja na kazdego mejla, z komunikacja z nimi nie ma problemu ;) nie bedziesz stac godzinami w kolejce, bo pieskow bedzie naprawde nie za duzo...ale beda az trzy Bedlingtony ;)
  10. Przeciez mozecie placic na miejscu ;) szkoda pieniedzy za przelewy...
  11. Od kiedy zmienilo sie to prawo? Jezeli tak, to zawsze mozna jechac przez Rumunie ;)
  12. Pierwszy filmik juz jest ;) oto on: [URL]http://pies.tv/index/movie/id/130/oceny-sedziow-cz-1.html[/URL]
  13. Jest juz plan sedziowania ;) [url]http://www.zkwp.bedzin.pl/plan_sedziowania_VIKWPR.pdf[/url]
  14. Celin bedzie w championach, a Jazz w juniorach. Do tej grupy dojdzie jeszcze prawdopodobnie Holly w szczeniakach od Ewy. Jak najbardziej mozemy dac Ci jakies wskazowki. Zalezy nam na tym, aby Bedlingtonow bylo jak najwiecej ;)) na Slasku masz duzo wystaw, od Czestochowy po Raciborz :)
  15. Embie jak chcesz pocwiczyc ze swoim psiakiem, to zapraszam do Czestochowy ;) chetnie pomozemy. My mamy nowy nabytek z Rosji, na razie idzie jak burza ;) ale zeby pies sie ladnie prezentowal, ladnie wystawial, potrzebny jest trening, trening i jeszcze raz trening. Bedziesz sama w klasie, na pewno cos ugrasz ;)
  16. Embie czyli bedziecie konczyc tam Ch. PL? :) Nigdy was na wystawie nie widzialem, wiem, ze bylas ze swoim dwa razy w Katowicach...bedzie nam bardzo milo ;) w Wawie na CACIBie tez byly cztery Bedlisie :) jest ich coraz wiecej w Polsce. Ostatnio nowy pojawil sie w Gdansku, jest tez od tej samej hodowli, co ty masz, jeden bejbik w Warszawie ;)
  17. Znajac zycie, pewnie wejdziemy 10-10.15 i bedziemy pozniej czekac na BIS ;) w Bedzinie beda 4 Bedlingtony od trzech roznych wlascicieli ;) szok ;)
  18. bedzie b. malo psow :( patrzac na zgloszenia, to uzbiera sie moze ze 150 :) np. w Westach zglosil sie jeden pies.
  19. No wlasnie, co z planem sedziowania? Do wystawy 6 dni, a na stronie zwiazku nic nie ma :(
  20. Mozesz placic na miejscu ;) preferuja w euro, ale mozesz tez placic w hrywnach ;)
  21. Wlasnie dodalem fotki z wystawy ;) zainteresowanych odsylam tutaj - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/128/cacib-warszawa-17-07-2011-r-.html[/URL]
  22. Tak ;) Celin i Jazz to moje Bedlisie ;)
  23. Wlasnie wrocilismy z wystawy. Bylo ciezko. Bardzo, ale to bardzo goraco. Wystawa skonczyla sie ok. godz. 18. BIS wygrał Siberian Husky. Nam udalo sie wygrac rase (i to 9,5 msc psem!!), ale na BOG byli lepsi ;) na uwage zasluguja super wyniki Ewy Pilarczyk, ktora wygrala BIS pary hodowlanej i BIS szczeniat. Moje gratulacje! [B]wyniki Bedlingtonow[/B]: [B]psy[/B]: [B]junior[/B]: Solo Rossii SAPORE DI SOL - JW, BOB [B]champion[/B]: BLUE DIAMOND MUSHANGA - CAC, BOS, CACIB [B]suki[/B]: [B]szczenieta[/B]: COLACODA DREAMING HOLLYWOOD - w.o., Best puppy [B]champion[/B]: CELIN Happy Sheep - CAC, BOS, CACIB Postaram sie tez podeslac wam link do zdjec ;) ale najpierw musze je przegrac na serwer...
  24. Oby tylko jutro bylo rownie fajnie (jezeli chodzi o pogode) ;)))
  25. Jaka pogoda? Jak wystawa/organizacja?
×
×
  • Create New...