Jestesmy juz w domku. Pogoda byla fatalna. Lalo (z malymi przerwami) praktycznie caly czas. Wszyscy przemoczeni i brudni od blota...
Gdyby nie pogoda, to wystawa bylaby super.
Moje bedlingtonki wypadly super. Czas sie pochwalic ;)
Celinka zdobyla CWC i BOS, a Jazz, ktory ma 9 msc i dwa dni, zgarnal BOBa! Udalo mu sie tez wygrac BOG juniorow i stanac na czwartym miejscu na BIS juniorow. Dziekuje Ryskowi za pomoc w osiagnieciu takich wynikow ;)
Dodalem tez troche zdjec (pogoda ograniczyla moja prace praktycznie do kilku ras). Mozecie je obejrzec tutaj - [url]http://pies.tv/index/movie/id/119/ustron-cwc-03-07-2011-r-.html[/url]