pawelg
Members-
Posts
636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pawelg
-
Czy to prawda, ze z psami mozna przejechac granice PL z UKR bez czekania? W sensie, ze trzeba im to zglosic, weterynarz na granicy musi zobaczyc papiery i w droge? Jak to jest w praktyce?
-
Organizuje wyjazd z Częstochowy. Jedna osoba mi się dziś wykruszyła. Mam wolne miejsce w aucie. Jest ktoś chętny?
-
Mam sobie wybrac sedziego ;) taka dostalem odpowiedz z oddzialu ;) wiec chyba jutro sie zglosze...
-
Dzwonilem do Ambasady Serbii. Do tego kraju obywatel PL moze wjechac na dowod osobisty ;)
-
Jak w temacie. Dodaliśmy wideo z Zabrza. Możecie oglądać tutaj - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/90/xxvii-kwpr-zabrze-kwiecien-2011r-czesc-5-mlody-prezenter.html[/URL]
- 1 reply
-
- cwc
- młody prezenter
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
No to musze zadzwonic do ambasady :) wystawe mamy 23 kwietnia, nie ma czasu na wyrobienie paszportu :)
-
Jak zglosze, to bedzie Bedlington. Dzwonilem dwa razy do Zwiazku w Lodzi i jak na razie, zadna z Pan nie umiala mi odpowiedziec na pytanie, kto bedzie sedziowal moja rase. Chcialbym tam pojechac, ale chcialbym znac sedziego. Wolalbym takiego, ktory do tej pory mi jeszcze nie sedziowal. No coz, jak jutro nie uzyskam takiej informacji, to chyba odpuszcze.
-
Nie wiecie moze, czy teraz wg tych nowych przepisow, mozna wjechac do Serbii na dowod osobisty?
-
Zuza poszukaj na pies.tv :) tam sa z wszystkie grupy (cale podium).
-
Jak masz katalog, sprawdz prosze, ile bylo Bedlingtonow i wklej mi prosze liste ;)
-
Anetta bardzo ładne zdjęcia ;) Dodaliśmy drugą część filmu z Zabrza - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/87/xxvii-kwpr-zabrze-kwiecien-2011r-czesc-2.html[/URL]
-
Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Chorzów/Świętochłowice 11.09.2011
pawelg replied to panienkabubu's topic in 2011
my chyba bedziemy ;) -
jest już pierwsze wideo z tej wystawy ;) zainteresowanych zapraszam tutaj - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/86/xxvii-kwpr-zabrze-kwiecien-2011r-czesc-1.html[/URL]
-
Ja juz zglosilem swoja Celinke. Z Czestochowy pojada prawdopodobnie trzy osoby ;)
-
Wystawa zapowiada sie fantastycznie :) napisalem do organizatorow, moze w tym roku wybiore sie na nia i zrobie sobie male wakacje. Co trzeba zdobyc, aby zostac championem Chorwacji? 2x CACIB? 2x CAC?
-
krzysio czyli tutaj bylyby w sumie cztery wystawy w dwa dni? Jakie koszty? :)
-
[url]http://pies.tv/upload/sites/85/d0971049924a176cc2e6152074e467e619f13d43.jpg[/url] to jest fajne ;) dziewczyna dowiedziala sie, ze wg sedziego, jej psinka nie ma szans na ocene doskonala na zadnej wystawie, na ktorej ona bedzie sedziowac...
-
W tygodniu dodamy filmy z Ostrawy i z Zabrza. Najblizsza wystawa to Konopiska/k. Częstochowy ;) pozniej na pewno klubowka terierów, byc moze wybiore sie tez do Lodzi. Chociaz nie wiem kto tam sedziuje Bedlingtony :(
-
Zuza a to? [url]http://pies.tv/upload/sites/85/96948929d033b48c23b47fcd86abf3e5a33995ad.jpg[/url]
-
przejechalbym sie do Lodzi ;) wiecie moze, kto bedzie sedziowal Bedlingtony z gr. 3? Niestety, w spisie sedziow nie ma mojej rasy :(
-
tam jest twoich wiecej ;) poszukaj zdjec z JH
-
bierz :) Kisses zrobilem tyle zdjec, ze...cos tam bylo, ale bylo zamazane :) te najlepsze (bez zadnych obróbek) wrzucilem na pies.tv
-
My ze swoją Bedlingtonką zdobyliśmy ocenę doskonała, BOB, CWC, NSwR :) Dodałem już zdjęcia z tej wystawy. 266 zdjęć ;) zainteresowanych zapraszam do przeglądania - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/85/zabrze-cwc-10-04-2011-r-.html[/URL]
-
a moge wiedziec, z jakiego miasta w PL wyjezdzacie? zastanawiam sie nad ta wystawa :)
-
A nas troche zrobili w konia. Wraz z moja bedlingtonka mielismy wchodzic jako drudzy na ringu 7, a weszlismy jako ostatni. Czekalismy od 9.30 do blisko 14.00. Niestety, nie udalo nam sie nic wygrac :) Porobilem troche zdjec z tej imprezy. Chetnych do ogladania zapraszam tutaj - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/84/cac-ostrava-09-04-2011-r-.html[/URL]