Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. Operacja bedzie w tyn tygodniu. Będą wycinane zrosty i robiona kosmetyka
  2. .........................................
  3. ..........................................
  4. [FONT=comic sans ms][B]Ta piękna, biała suczka i jej córka szukają domów. Ma ok. 2,5 - 3 lat i sięga do kolana , a jej "psie dziecko" już ma 4 miesiące. Maleństwo jest podobne do owczarka niemieckiego. Los ich nie oszczędził - musiały sobie radzić. Zamieszkały przy stacji benzynowej pod deskami. Na szczęście zauważyli ich ludzie i od czasu do czasu sypną karmą, zrobili też prowizoryczne schronienie... Jednak mieszkają przy ruchliwej ulicy i nie trudno o nieszczęście! Dlatego musimy je URATOWAĆ! Zaadoptuj je = OCAL IM ŻYCIE, jeśli nie możesz ich zatrzymać na stałe, to zostać ich domem tymczasowym - URATUJ je. Mogą iść do adopcji osobno.Kontakt do opiekuna: 608-413-783[/B][/FONT] [CENTER] [IMG]http://i46.tinypic.com/16icvns.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/11repgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/348nl76.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/mcrxpd.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lb0t2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/25irt5k.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2j68yh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2jbv2nt.jpg[/IMG] nnnnnn [/CENTER]
  5. Pieniążki już wpłynęły na konto. Przeogromnie dziękuję!!!!!!!
  6. [quote name='Isiak']Właśnie zrobiłam przelew dla Ralfika na 245 zł (Aldona L. to ja) z bazarku. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak kaska wpłynie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226673-KONIEC-dla-dwóch-psiaków-ciuchy-biżu-kosmetyki-książki-filmy[/URL][/QUOTE] bardzo, bardzo dziękuję
  7. Prosimy o wsparcie dla Ralfika przed nim długa droga zanim dojdzie do normalności.
  8. [quote name='ovathena']A jak rana? Dalej się paskudzi?[/QUOTE] Troszkę lepiej.
  9. wiem że były robione ale czy są aktualne to nie wiem
  10. Mam nadzieję że się uda. U Ralfika nie ma zbytniej poprawy, ale cały czas Szymon pracuje z nim.
  11. nikt nie odwiedza maleńkiej Prosimy o domek
  12. [quote name='Selenga'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2383093604[/URL] Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy [B]NIE KUPOWALI[/B] cegiełek. Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla psiaka będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki.[/QUOTE] Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo, bardzo dziękuję!!!
  13. [quote name='Isiak']Na naszym bazarku już tylko na jedną wpłatę czekamy. Nazbierało się dla Ralfika 243 zł (jeśli ta ostatnia wpłata wpłynie).[/QUOTE] przeogromnie dziękuję
  14. Fakturkę już opłaciłam. Super!!!!! Bardzo bardzo dziękuję kundelkowej za pomoc.
  15. [quote name='cisowianka']To nie ja ;) ale przed chwilą puściłam przelewem 20 zł (obiecane), bo nie brałam udziału w bazarku poza podnoszeniem ;)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję
  16. Kochani mam wpłatę dla Ralfika 50 zł od p. Zofii G...-K..... czy cioteczka jest z dogo??? jeśli tak to proszę o ujawnienie się.
  17. super, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze z Ralfikiem.
  18. [quote name='Julia84']Już napisałam wiadomość do Selengi...może się Cioteczka zgodzi... modlę się o to. A teraz chciałam zapytać tu zgromadzone Ciocie, czy któraś porafi wydarzenie na FB zrobić? Z doświadczenia wiem, że się sporo pieniążków zbiera wtedy. Cioteczko Pati uzgodniłam z Isiaczkiem i kupującymi na naszym bazarku,że jednak nie 1/2 a cały dochód z bazarku przeznaczymy na Ralfika. Drugi piesio - Mecenasik pojechał niespodziewanie do DS i ma sporo pieniążków uzbieranych, wobec czego Cioteczka Isiak, po otrzymaniu ostatniej wpłaty od kupujących przeleje pieniążki na Ralficzka :*[/QUOTE] Jesteście kochane!!! Kundelkowa skarbonka zapłaci nam fakturkę za leczenie Ralfika a resztę pieniążków przeznaczymy na dalsze leczenie i operację. Ralfik codziennie wychodzi na spacerek i spędza dużo czasu z Szymonem, który nad nim pracuje. Jest dość ciężko.
  19. [quote name='Julia84']Cioteczki Ralfikowi trzeba koniecznie zrobić wydarzenie na facebooku i zrobić allegro cegiełkowe. Czy ktoś ma znajomości ;) u Ciocio Selengi? Ona robi przepiękne aukcje i zbiera się dużo pieniążków. Czekajcie - wyślę do niej wiadomość :)[/QUOTE] ja niestety nie znam Cioteczki :(
  20. jestem na zaproszenie, postaram sie zrobic jakis bazarek dla Kseni
  21. rana zaczęła się trochę paskudzić. Operacja musi być. Terminu jeszcze nie znam. Będę informowała na bierząco.
  22. [quote name='Isiak']Jak tylko wpłyną brakujące wpłaty bazarkowe, to piorunem robię przelew dla Ralfika! Brakuje mi jeszcze trzech wpłat...[/QUOTE] bardzo, bardzo dziękuję!!!
×
×
  • Create New...