Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. Ralfik czuje sie dobrze, caly czas jest problem z oswojeniem go.
  2. dzięki akcji sterylizacji możemy szybciutko zrobić sterylizację. W niedzielę sunia pojedzie do lecznicy.
  3. [IMG]http://i48.tinypic.com/2uonczt.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i45.tinypic.com/28lwdvl.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2re722p.jpg[/IMG]
  5. PILNIE szukamy domu tymczasowego, a marzeniem był by stały dla białej suni Matki !!! córeczka zagineła !!! biała sunia jest już po sterylizacji. kontakt - w dzień i w nocy / 608-413-783 --------------------- Ta piękna, biała suczka szuka domu. SUNIA MAMA Ma ok. 2,5 - 3 lat i sięga przed kolano. Los jej nie oszczędził - musiała sobie radzić. Zamieszkała przy stacji benzynowej pod deskami. Na szczęście zauważyli ją ludzie i od czasu do czasu sypną karmą, zrobili też prowizoryczne schronienie... Jednak mieszka przy ruchliwej ulicy i nie trudno o nieszczęście! Dlatego musimy ją URATOWAĆ! Zaadoptuj ją = OCAL ŻYCIE, jeśli nie możesz zatrzymać na stałe, to zostać domem tymczasowym - URATUJ ją.
  6. Prosimy o zaglądanie
  7. Okazało się że sunia jest szczenna.
  8. [COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=comic sans ms]Pewnego dnia wracając do domku znalazłam na ulicy malamutkę. Bałam się że wpadnie pod samochód, zatrzymałam się i wsadziłam ją do samochodu. Pytałam po okolicznych domach , ale ludzie powiedzieli że ktoś ją wyrzucił i już jakiś czas koczuje na ulicy. Obecnie przebywa na działce. Bardzo miła dla ludzi, dzieci, cały czas chce się bawić. Ma ok 5- 6 lat. Każde wsparcie jest potrzebne. Kontakt: PATRYCJA 608-413-783 [/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://i45.tinypic.com/u6iih.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/15i5ctf.jpg[/IMG]
  9. [quote name='beta ata']Kupic jej pakiet na jakims bazarku ogloszeniowym?[/QUOTE] bardzo proszę :)
  10. Jeśli ktoś może nam pomóc to bardzo prosimy o karmę.
  11. [quote name='malagos']Kurcze, może rzeczywiscie szczylka ktoś przygarnął...... Jak sunia po sterylce, dochodzi do siebie?[/QUOTE] Z sunią wszystko ok, dużo lepiej się czuje. Ale martwię się że nikt o nią nie pyta. Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach.
  12. Sunia jest awaryjnie u znajomego, a maluch zaginął. Pojechałam zabrać sunie na sterylkę i malucha bo miał super domek i niestety go nie było. Może ktoś z okolicznych mieszkańców go zabrał. Mam taką nadzieję :(
  13. [FONT=arial][/FONT]pilnie potrzebujemy domek dla suni
  14. nie możecie zadzwonić na Straż Miejską żeby zabrali sunię?
  15. Sunia już po sterylizacji, prosimy i pilny DT
  16. Wczoraj Ralfik pojechał do kliniki, dzisiaj będę rozmawiała z lekarzem co i jak. napiszę
  17. super by było mamy dwa szeniorki, może by się udało chociaż dla jednego
  18. [quote name='Olusia88']Kurcze ciężka sprawa. Sunia i malizna zapadły mi w pamięć ale kolejnego tymczasa raczej nie dam rady . Co prawda szczeniorek szybko powinien domek znaleść ale gwarancji nie ma .[/QUOTE] a chociaż na 10 dni do zdjęcia szwów?
  19. [quote name='Olusia88']Czy ta sterylka to już jutro ? Jakiś DT się zgłosił ?[/QUOTE] Sterylka już jutro nie mamy DT ani dla suni ani dla maleństwa.
  20. Sunia biała idzie na sterylke w czwartek, prosimy o DT dla małego.
  21. Szukamy domków dla psiaków!!
  22. Tak mamy dwie sunie z maluchami, pilnie potrzebujemy sterylek i DT.
×
×
  • Create New...