Jump to content
Dogomania

agasz

Members
  • Posts

    1644
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agasz

  1. [quote name='zadra'][quote name='agasz']zabawek maksio ma dwa pudła.mamy taki sklepik w którym sam sobie wybiera a ja muszę płacić bo mój pieseczek już je od razu wynosi do domu.myślę że się podzieli chociaż napewno nie piłką bo od tej jest uzależniony! a jak cloe reaguje na obce kobitki ?daje się przytulać?[/QUOTE Z kobietami jest duzo lepiej do mojej mamy podeszła od razu.Zwabiła ja na przysmak.[/QUOTE] a jakie przysmaki lubi i co jada na codzień?
  2. zabawek maksio ma dwa pudła.mamy taki sklepik w którym sam sobie wybiera a ja muszę płacić bo mój pieseczek już je od razu wynosi do domu.myślę że się podzieli chociaż napewno nie piłką bo od tej jest uzależniony! a jak cloe reaguje na obce kobitki ?daje się przytulać?
  3. dzięki.ja też wszystkich witam.dzięki też za opinię na str. cloe.:loveu:
  4. nie duszek,ale całkiem realna osoba.pomyślałam że co jakiś czas mogę zrobić zakupy i dla piesków. i spróbuję namówić jeszcze kilka osób,a psiarzy na oddanie np obroży ismyczy których ich pieski już nie używają.dobry pomysł?
  5. [quote name='zadra']Cloe jest cudowna.Zaprzyażniła się z moją Pepcią i Fiszką.Jest jeszcze nieufna w stosunku do obcych.Daje temu najwiekszy wyraz na spacerach.Oczywiście boi się obcych mężczyzn.W stosunku do "domowych facetów" jest przemiła.[/QUOTE] mam nadzieję,że mojego maksia polubi:calus:
  6. witam.przeczytałam,że nasze pieski potrzebują wsparcia również w postaci jedzonka itp. gdzie można takie rzeczy przekazać?
  7. witam! to ja powiększam swoją rodzinkę o cloe.mam nadzieję że wszystko pójdzie ok.dzięki za zaufanie i mam nadzieję na stały kontakt.działacie wspaniale,byle tak dalej.ja też postaram się w miarę możliwości pomóc.pozdrawiam
×
×
  • Create New...