Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Niesamowity wiersz....wręcz powalający. Aż łezka się w oku kręci.
  2. Liderek za kratami... [URL=http://img585.imageshack.us/i/liderekpsiiiaaaki245.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6353/liderekpsiiiaaaki245.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img862.imageshack.us/i/liderekpsiiiaaaki252.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/183/liderekpsiiiaaaki252.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://img204.imageshack.us/i/cezarpsiiiaaaki271.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1526/cezarpsiiiaaaki271.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/cezarpsiiiaaaki305.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3888/cezarpsiiiaaaki305.jpg[/IMG][/URL] I dwa zdjęcia Kanisa :): [URL=http://img42.imageshack.us/i/kanispsiiiaaaki183.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7945/kanispsiiiaaaki183.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/kanispsiiiaaaki166.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7518/kanispsiiiaaaki166.jpg[/IMG][/URL]
  4. Nowe zdjęcia Cezarka z wybiegu :) [URL=http://img854.imageshack.us/i/cezarpsiiiaaaki186.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8168/cezarpsiiiaaaki186.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/cezarpsiiiaaaki159.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5967/cezarpsiiiaaaki159.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/cezart.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5271/cezart.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/cezarpsiiiaaaki189.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6537/cezarpsiiiaaaki189.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/cezarpsiiiaaaki210.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7376/cezarpsiiiaaaki210.jpg[/IMG][/URL]
  5. Oj to niedobrze :( Trzeba zająć się najpierw tym co pilniejsze...a to niepokojące,że się powiększa mu ta brodawka :( Czekamy na informacje od lekarzy...
  6. [quote name='Martika@Aischa']No to super :) Całujemy w noski naszą kochaną Stellcię oraz Gwiazdeczkę [IMG]http://i53.tinypic.com/v5fzuf.gif[/IMG][/QUOTE] Dołączam się:calus:
  7. [quote name='Martika@Aischa']Cioteczko już proszę Dominiczkę o przesłanie nr konta :)[/QUOTE] Juz wysłałam dane do przelewu do Argat :)
  8. Dziewczynki nie zapominam o Was i o tej później porze wpadam Was odwiedzić. :) Miziam wirtualnie Gwiazdeczkę i Stellę !
  9. [quote name='Mysia_'][url]http://img709.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki108.jpg/[/url] Czester z Wizunią, to jest dopiero miłość :loveu::loveu:[/QUOTE] Oj tak :loveu: To takie naprawdę wzruszające,taka psia miłość,niesamowite zjawisko:loveu: Tutaj już Czesterek za kratami... [URL=http://img196.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki248.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2/czesterpsiiiaaaki248.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki243.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7537/czesterpsiiiaaaki243.jpg[/IMG][/URL]
  10. "I jeszcze :razz:" [URL=http://img97.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki119.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1467/czesterpsiiiaaaki119.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki121.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3636/czesterpsiiiaaaki121.jpg[/IMG][/URL] „A teraz : Wyruszam dalej w świat“ [URL=http://img218.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki099.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/483/czesterpsiiiaaaki099.jpg[/IMG][/URL]
  11. "O proszę ,jakaś Pani!Ten całus był niesamowity :loveu:" [URL=http://img709.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki108.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7485/czesterpsiiiaaaki108.jpg[/IMG][/URL] "Kilka ładnych uśmiechów do zdjęcia :cool3:" [URL=http://img156.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki096.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/562/czesterpsiiiaaaki096.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki107.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1074/czesterpsiiiaaaki107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img848.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki106.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/3473/czesterpsiiiaaaki106.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img862.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki113.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/8358/czesterpsiiiaaaki113.jpg[/IMG][/URL]
  12. Odwiedziłam dziś Czesterka :loveu: Dostał nową śliczną obróżkę,dzięki,której teraz rzuca się w oczy.Naprawdę super z niego psiak,jak na swój wiek to trzyma się nieźle :razz: Żegnałam się z nim dziś chyba setkę razy,jakoś tak strasznie go pokochałam :loveu: "Skorzystam z okazji i się popluskam :D" [URL=http://img268.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki067.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9858/czesterpsiiiaaaki067.jpg[/IMG][/URL] "Już się tak na mnie nie patrz,kąpiesz się codziennie,ja też chcę się trochę ochłodzić :evil_lol:" [URL=http://img695.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki092.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1152/czesterpsiiiaaaki092.jpg[/IMG][/URL] "To teraz porozglądam się za kimś,kto by ze mną pobiegał :diabloti:" [URL=http://img33.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki077.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7825/czesterpsiiiaaaki077.jpg[/IMG][/URL] "No bawcie się ze mną :lol:" [URL=http://img215.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki089.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4617/czesterpsiiiaaaki089.jpg[/IMG][/URL] "Jestem w swoim żywiole :razz:" [URL=http://img203.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki110.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9307/czesterpsiiiaaaki110.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Mysia_']Mija to jest straszna zazdrośnica ;) myśli że jej się należy cała miłość na Świecie....[/QUOTE] Tak,to na pewno,potrafi zwrócić na siebie uwagę :D ps.Coś mi się imiona pomyliły,ale już poprawiłam :lol:
  14. Fajny psiak z Majkusia a takiego pecha ma to bab,że to niemożliwe.Mija też pokazuje już różki :shake: Co tylko podeszłam do krat boksu,on chce iść do mnie a ta go od razu zębiska,historia powtórzyła się 3 razy,więc dałam spokój,bo tylko stres dla biednych psiaków.Kurczę,zawsze tak myślałam,że to samce się nie mogą dogadać ze sobą,ale tym razem to kobita rządzi Majkusiem.Biedny :-(
  15. Uzupełniłam rozliczenie na pierwszej stronie :) Dobrze,że Pimpuś jest póki co zabezpieczony finansowo..dziękujemy wszystkim z całego serca.Trzymam kciuki za zabieg !!!!
  16. Biedna Stella :-( Takie zaniedbanie...:angryy: Dobrze,że ma już odpowiedną opiekę. Strasznie się tym przyjęłam jak czytałam opis z wizytu u weta.:-(Daj znać to prześlę ile trzeba.
  17. Dziekujemy pięknie za zdjęcia:) Jak Dziadzio się ładnie prezentuje,taki dostojny,starszy pan :loveu:
  18. [quote name='halbina']no sama zobacz, jaką ma postawę Twoja Pani z biologii... i nie "ojtaj", bo jej szepnę słówko, że jej uczniowie nie potrafią ortografii biologicznej :P[/QUOTE] No żeby tak zaraz już mówić Pani :D Poprawię się i będę pamiętać :D
  19. [quote name='Mysia_']dzisiaj Majk był na spacerku z takimi kilkunastoletnimi chłopakami i było OK. ;)[/QUOTE] Super,że Majki rozprostował kosteczki :) A to jacyś nowi wolontariusze?
  20. [quote name='Martika@Aischa']na pewo pyszczek się ucieszy:loveu: Beatka jak dobrze że Czesterek Cię ma :loveu:[/QUOTE] A no :loveu: jednak jadę jutro :loveu:
  21. Zamówiłam już karmę,zrobiłam przelew :) Koszt wyniósł : 126,40zł .
  22. [quote name='halbina']z "biolog[B]ii[/B]", Beatko, z biologii - pani od polskiego :P [...][/QUOTE] Oj tam oj tam :D
×
×
  • Create New...