Jump to content
Dogomania

paoiii

Members
  • Posts

    4329
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paoiii

  1. moj kolega z klasy jest z Proszowic, dowiedziałam się że ten sklep jest niedaleko przystanku busa i koło biedronki, więc nie trudno tam trafic.. a ta sunia gdzies tam mieszka, bo mysle ze jesli ktos ją raz czy dwa widział to ciezko ją bedzie znalezc..?
  2. chociaz innej sie uda! [*] ale szkoda psiaka strasznieee...
  3. MONA JUŻ W NOWYM DOMKU! dzis jak byłam w schronie patrze nie ma jej, byłam krotko wiec nie sprawdzałam wybiegów pomyslałam ze tam własnie jest, a tu niespodzianka wracam z przystanku do domu, a obok mnie na moim osiedlu idzie pan z moną :O! :D dzwonie do agamiki i potwierdziła, udało sie monie nareszczie! będe miec małą na oku :)
  4. o kurcze, co za pech.. jeszcze dziś pytałam o chłopaka ale nikt nic nie wiedział :(
  5. była dzis z nim na spacerze jedna z wolontariuszek, no poprostu inny pies! radości w nim co nie miara :D!
  6. kolejny bullowady w domku! wariatka [B]mona[/B] opuściła kraty schroniska!!!!!!!! :)
  7. Ogółem są teraz dwa, jeden roczny rafi taki szczupły raczej, i piesek cos ala malamut chyba bardziej niz husky (nie znam sie bardzo :) ) ktorego po raz pierwszy widziałam wczoraj. No i nie wiem wkoncu czy na szpitaliku cos jest.
  8. piękności, a w schronie znów cos nowego huskowatego ;/
  9. może cos jeszcze wyjdzie ze szkoleniem mam nadzieje... a napoleonek bida siedzi, czasem nawet nie chce mu sie ruszac z budy bidok! a pies cudo wiec nie rozumiem ciszy :(
  10. a tam wielka to tylko kilka ogłoszeń, porobie więcej ale narazie musze sie troche puczyć :P jutro dorobie wieczorem, bo po szkole jade do schronu, moze mi sie uda z małą wyjsc na spacer :)
  11. narazie tylko tyle ale zawsze coś :) [URL]http://krakow.szerlok.pl/oferta/ratunku-czy-ten-pokrzywiony-dzieciak-ma-szanse-na-to-by-ja-ktos-pokochalmix-on-ID3hJB.html[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-RATUNKU-czy-ten-pokrzywiony-dzieciak-ma-szanse-na-to-by-ja-ktos-W0QQAdIdZ230259203[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,20216,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/30934/Pokrzywiona-Mira-szuka-domu!-To-jeszcze-dziecko!/[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/63/posts/7/33/39250.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/15482/[/URL]
  12. A jest ktoś z panią umowiony czy pani sama sobie pojedzie wybrac? :)
  13. kilka starszych zdjec :) [URL="http://img265.imageshack.us/i/hpim8701.jpg/"][/URL] [U][COLOR=#0066cc][URL=http://img832.imageshack.us/i/hpim8701.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5069/hpim8701.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0066cc][URL=http://img203.imageshack.us/i/hpim8698.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2777/hpim8698.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [URL="http://img840.imageshack.us/i/hpim8698.jpg/"][/URL]
  14. hop bobi do góry :)
  15. cudna jest, przekochana!!! podnosimy do góry!!! :)
  16. matko do tej pory sie tak bardzo ciesze że mu się udało!!! :D nie ukrywam ze troszke smutno, ale mam nadzieje ze go juz wiecej nie spotkam :P i bedzie toczył szczesliwe i cudowne zycie w nowym domu z nową rodzinką!
  17. to zazdroszcze :)
  18. http://www.youtube.com/watch?v=e1RZz...layer_embedded łańcuchy, protest w Krakowie
  19. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=e1RZzlLXW98&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=e1RZz...layer_embedded[/URL] łańcuchy, protest w Krakowie
  20. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=e1RZzlLXW98&feature=player_embedded[/URL] łańcuchy, protest w Krakowie
  21. [quote name='agamika'] w domu nie wydaje sie wcale taaaaki wielki :)[/QUOTE] co prawda to prawda! :D ale d=cudnie ze mu sie udało, wszyscy tacy zadowoleniii a on chyba przede wszystkim wreszcie ma swoj dywanik do tarzania a nie tylko schroniskową trawe!! :)
  22. ooo trzymamyyy! jak po sterylce suńka? :)
  23. [quote name='wilczyca']daruś jest bez przerwy usmiechnięty :). Poważny jest jedynie wtedy jak śpi albo je ale to też jest kwestia dyskusyjna ;)[/QUOTE] szczerze mówiąc nie miałam okazji nigdy zobaczyć go śpiącego jak go znam :D bo tylko jak wypatruje mnie(i każdego innego dwunoga :D ) to jest zryw i radość :D
  24. to ok w takim razie rzeczy czekają :) i ja czekam na jakis sygnał :D
×
×
  • Create New...