-
Posts
1219 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by skrzeli
-
Uratowany przed utopieniem w szambie, Sambo ma cudny domek:)
skrzeli replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Oooo - nowe fotki, a ja ogłoszenia zrobiłam z tymi pierwszymi. Pozmieniam coś może :) A Grek znaczy się - bo czarny CAO w Polsce to rzadkość ;) [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Uratowany-przed-utopieniem-w-szambie-Sambo-szuka-domu-W0QQAdIdZ325912250[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Uratowany-przed-utopieniem-w-szambie-Sambo-szuka-domu,50732[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/uratowany-przed-utopieniem-w-szambie-sambo-szuka-domu-IDr6nH.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/78960/Uratowany-przed-utopieniem-w-szambie-Sambo-szuka-domu/[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/uratowany-przed-utopieniem-w-szambie-sambo-szuka-domu/39099[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/29615/uratowany-przed-utopieniem-w-szambie-sambo-szuka-domu/[/url] Jeszcze na alegratka zrobiłam, ale chyba jeszcze nie dodane. Niespecjalnie widzę sens robienia na mniej popularnych portalach - z tego co obserwowałam to ilość wyświetleń jest bardzo mała. Najwięcej tablica i gumtree. Pomyślę jeszcze o allegro dla Sambo i Kropka :) -
Uratowany przed utopieniem w szambie, Sambo ma cudny domek:)
skrzeli replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
A ten czarny kumpel to CAO? Mogę zrobić Młodemu ogłoszenia na jakich 5 - 10 najpopularniejszych portalach. Ale nie mam zbyt szczęśliwej ręki do ogłoszeń ;) -
Uratowany przed utopieniem w szambie, Sambo ma cudny domek:)
skrzeli replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Piękny jest i zabawowy dzieciak !! -
Wspaniała jest i taka skupiona na przewodniku. Mogłaby dać tyle radości nowemu domkowi.
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
skrzeli replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Może jednak nerwy na wodzy, bo bez powodu obrażasz tylko ludzi, którzy śmią mieć odmienne zdanie. Akurat prawa do wypowiedzi na forum publicznym to Ty nikomu zabronić nie możesz :p -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
skrzeli replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak jest :) -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
skrzeli replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja tego samego dnia z własnym psem poszukałabym pomocy fachowca, a potem poradziła się u drugiego. Nic nie dzieje się wszak bez przyczyny. Jeśli nie dawaliby szans uśpiłabym. Znam ludzi, którzy nauczyli się żyć z agresywnym psem, ale byli to ludzie bardzo bardzo odpowiedzialni. Też się zastanawiam kiedy się skończy głupota niektórych właścicieli. -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
skrzeli replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze się wtrącę - dopiero trafiłam na wątek. Widziałam jak na szkoleniu treser oduczał agresji do zwierząt bardzo agresywnego i nadpobudliwego rottka obrożą elektryczną. Na początku pies był bezwzględnie w kagańcu, bo się strasznie "ekscytował" na widok innych czworonogów i kłapał pyskiem na lewo i prawo - między innymi także w kierunku próbującego go okiełznać właściciela. Mimo, że był nauczony komend (po szkoleniu) nic do niego nie docierało - jakby ogłuchł. Dopiero impuls elektryczny skutecznie wytrącał go z tej ekscytacji i pies łapał kontakt z przewodnikiem. To po prostu sposób na wytrącenie psa z obecnego stanu - niestety na niektóre nie działa cesarowskie "psytanie". Taka obroża ma sporą skalę regulacji siły z jaką działa i można dopasować do psa. Impuls musi być na tyle silny, żeby pies zareagował. Z czasem można zmniejszyć siłę działania. Dodam, że miałam taką obrożę na ręce i to nic strasznego ;) Po jakimś czasie można było zdjąć psu kaganiec, a później wystarczał sam ostrzegawczy sygnał z obroży. Nie każdego psa da się oduczyć wszystkiego pozytywnymi metodami pracy. Może to coś mogłoby pomóc, a może już nie ... Pewnie Ameryki nie odkryłam ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
skrzeli replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Dzięki za podpowiedź - tak zrobię. Choć nie spodziewam się cudów, bo dobijam się przez PW, ale cisza ... Naprawdę rozumiem brak czasu u osób zaangażowanym w pomoc zwierzakom, ale żeby zdania wyjaśnienia nie napisać ... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
skrzeli replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='skrzeli']Jestem zmuszona zgłosić użytkownika wiosna. Niestety od tygodni nie mogę się doprosić o jakikolwiek kontakt. Pieniądze wpłacone, a niestety żadnej informacji ;/ Wielokrotnie prosiłam o jakiekolwiek info, a mimo aktywności użytkownika na dogomanii nie mam żadnej odpowiedzi.[/QUOTE] Przypominam post - czekam na jakiekolwiek info od użytkownika [B]wiosna[/B] od około 2 miesięcy. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
skrzeli replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Jestem zmuszona zgłosić użytkownika wiosna. Niestety od tygodni nie mogę się doprosić o jakikolwiek kontakt. Pieniądze wpłacone, a niestety żadnej informacji ;/ Wielokrotnie prosiłam o jakiekolwiek info, a mimo aktywności użytkownika na dogomanii nie mam żadnej odpowiedzi. -
[quote name='tobciu']Kochane / Kochani, oto allegrowe cegiełki dla RUFUSA [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1856688632[/URL] Kupujcie, rozsyłajcie znajomym proszę. ps. wielkie DZIEKI dla Dagi za pomocne uwagi w robieniu cegiełek :)[/QUOTE] Rozsyłam link gdzie się da - oby przybywało cegiełek !!
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-10eFT118zWs/TmVJr9LJV5I/AAAAAAAAAGw/QTNUOAUEEHA/s640/125.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F9381WXWS9o/TmVJsuHsIgI/AAAAAAAAAG0/vpUdpAaQStU/s640/093.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fqp3UnC1Ra4/TmVJueflKTI/AAAAAAAAAG4/ITq1igcHCis/s640/091.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FIEQEiUvTXM/TmVJpGMopoI/AAAAAAAAAGs/no_z04_toME/s640/124.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1CNW15As7xs/TmVJ8qqSMCI/AAAAAAAAAHY/E5l8O9hooiM/s800/IMAG0105.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-t7uTxVcLls0/TmVJ6unBVnI/AAAAAAAAAHU/bnO7a_CHbAo/s800/IMAG0103.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6cHrilpfuTs/TmVJ_E1l7BI/AAAAAAAAAHc/gAAs6si5D0o/s800/IMAG0108.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-99YxEknFSdA/TmVJEAgtBII/AAAAAAAAAFg/s6CFV_qjsO8/s800/IMAG0178.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mSeMf_KaqNE/TmVVmh5CElI/AAAAAAAAAKM/bMtlBcFnrVo/s800/IMAG0191.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yvA3RDLSRl4/TmVI9y7tKbI/AAAAAAAAAFQ/c_mFvpPhUQQ/s800/IMAG0171.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-drIBCpOOufA/TmVJCNbXFOI/AAAAAAAAAFY/g9A75ZsFZXQ/s800/IMAG0174.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dQHAQfYVsu0/TmVI7a-laJI/AAAAAAAAAFM/y3_tbZhY-Ks/s800/IMAG0169.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-C_a_i5hp8w4/TmVJF5dkCDI/AAAAAAAAAFk/-8rc-sJzRos/s800/IMAG0179.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yNhCW8yznhg/TmVJDNZMcWI/AAAAAAAAAFc/5ISJRWDHwu0/s800/IMAG0177.jpg[/IMG]
-
[quote name='Jagienka'] Julia, w jednym poście można 5 zdjęć wstawiać tylko, żeby Cię żaden mod nie skarcił, bo bywają bezlitośni ;)[/QUOTE] Już robię porządek - trochę mi to zajmie :razz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u_lgiPQyBqQ/TmVIrMk40EI/AAAAAAAAAEw/-RhTzLgDf4Q/s800/IMAG0141.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eW4es_4tas8/TmVIqXmhFDI/AAAAAAAAAEs/f3EZgJ0eN5w/s800/IMAG0139.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ks9MWnenA_k/TmVIvxqdcyI/AAAAAAAAAE4/qd8cXUjl3Ek/s800/IMAG0154.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WXtgXB7XblI/TmVIySNNXCI/AAAAAAAAAE8/dJXcaQ0m7bM/s800/IMAG0156.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qxgIZRqyh04/TmVIe6LyauI/AAAAAAAAAEU/JXxNZye3AUU/s800/IMAG0111.jpg[/IMG]
-
I jeszcze bym zapomniał - w jeziorze też pływałem [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-E4jCyAE55L0/TmVJbPuV-KI/AAAAAAAAAGM/J1JfY-u_zrU/s800/IMAG0051.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QhNAWOeT6tw/TmVJd9oAzyI/AAAAAAAAAGQ/lr0OKkgwrgM/s800/IMAG0050.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LAOAYcsoqbo/TmVU-pftFTI/AAAAAAAAAKE/zvE3nofStk0/s800/IMAG0048.jpg[/IMG] W Parku Narodowym Ujście Warty stróżowałem [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PN35G4jUvo8/TmVJfRJF95I/AAAAAAAAAGU/M4hveNXdzWs/s800/IMAG0058.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jrPaJu5wyYE/TmVJgd3js9I/AAAAAAAAAGY/_htR4-6A3TI/s800/IMAG0059.jpg[/IMG]
-
Promem też pływałem - trochę dziwnie było :razz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DUg5WngQ_G0/TmVJVwmp4BI/AAAAAAAAAGA/4lIhTqklHY0/s512/IMAG0084.jpg[/IMG] Ale się przekonałem [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Qm_RipVKpNw/TmVJY-XKV1I/AAAAAAAAAGI/2ePjxKN9aG4/s512/IMAG0086.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dCLKfP-NDCo/TmVTn0ihjiI/AAAAAAAAAJ4/JTs_sL4gDXU/s800/IMAG0087.jpg[/IMG] Chałupy pilnowałem [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5ycZsA8HgYo/TmVJoLxtj1I/AAAAAAAAAGo/gtKFBtC0ptY/s640/121.JPG[/IMG] Choć trochę się obijałem :cool3: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LB-HJAv1d-M/TmVJlfoOg7I/AAAAAAAAAGk/vlcNZrfSCp4/s640/118.JPG[/IMG]
-
Spacerowałem [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eUdApGh6vrI/TmVIjC7VOYI/AAAAAAAAAEY/jKke0iXh5fM/s800/IMAG0125.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dPYx4Uc3qo0/TmVIpiw8F3I/AAAAAAAAAEo/4PhAZE4NYN4/s800/IMAG0138.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-i4nGEcX5dIk/TmVSK8N7WOI/AAAAAAAAAJs/KlEMnMflGD8/s800/IMAG0132.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Er4V0b5Lhhk/TmVSOgm4eXI/AAAAAAAAAJw/w7MDIBuXvGE/s800/IMAG0135.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TFY52aQCcd4/TmVJMdR5jrI/AAAAAAAAAFw/fwVvKzdQbpQ/s800/IMAG0184.jpg[/IMG]
-
Potof na wakacjach :lol: Tu byłem [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QwHEOCqB31k/TmVIofIKI1I/AAAAAAAAAEk/uDf5XaWMZAc/s800/IMAG0137.jpg[/IMG] Patyczki nosiłem i trochę pływałem [IMG]http://https://lh3.googleusercontent.com/-w5-gx5jzy1E/TmVJvKv5npI/AAAAAAAAAG8/GiidBr8vzVU/s800/IMAG0092.jpg[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-w5-gx5jzy1E/TmVJvKv5npI/AAAAAAAAAG8/GiidBr8vzVU/s800/IMAG0092.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lmS_FI87oa4/TmVJwd2osqI/AAAAAAAAAHA/W4A8W-TIQrE/s800/IMAG0093.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pmOBIPkkq9I/TmVJ0YGE7UI/AAAAAAAAAHI/rvuJLM_8rMk/s800/IMAG0095.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lPOCC4l8zXE/TmVJ2nmmJCI/AAAAAAAAAHM/jtij1PCldMA/s800/IMAG0096.jpg[/IMG]
-
[quote name='elik']Ogromniaste dziękuję :) Ale czy to na pewno jest ta karma ? Ta, którą zawieźliśmy Misiowi miała zupełnie inne opakowanie - biały wór.[/QUOTE] Ponieważ ja polecałam powyższą karmę to słówko wyjaśnienia w temacie fitmina ;) Fitmin zmieniło ostatnio linię żywieniową i teraz worki są kolorowe. Poprzednie były białe z nadrukiem, podobne do tych co dostał Misio tylko na całym worku. Choć jeśli smakuje znaczy, że to fitmin bo on ma powłoczkę wątrobianą i psy ją bardzo lubią. Właśnie z racji zmiany linii była wyprzedaż starej wersji w dobrej cenie. Obecnie razem ze zmianą wizerunku uległ nieznacznej zmianie również skład oraz cena - i mi się wydaje, że już nie jest jej warta.
-
Rija już bezpieczna i szczęśliwa ze swoją nową Rodziną:)
skrzeli replied to Evelka's topic in Już w nowym domu
Mi się wydaje, że we wszystkim najważniejszy jest zdrowy rozsądek właściciela jak i upodobania psa. Nasz kocha spacery z rowerem - jak tylko widzi sportowe szelki to się ekscytuje jak haszczaki w zaprzęgach ;) Żaden weterynarz nie widzi przeciwwskazań do tego typu aktywności, a my staramy się hamować jego wariackie popędy. I oczywiście jeździmy tylko po terenach polnych lub leśnych,a tam gdzie jest możliwość odpinamy go od roweru. Moim zdaniem to świetna forma aktywności, ale np. już zupełnie nie dla labradora, który ma zupełnie inne predyspozycje i pasje, np. woda :) -
Rija już bezpieczna i szczęśliwa ze swoją nową Rodziną:)
skrzeli replied to Evelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Jestem pewna,że kwalifikacji do psich sportów powinien dokonać i kardiolog,i ortopeda,i może nawet behawiorysta itp. Samemu, to można tylko psu krzywdę zrobić.[/QUOTE] Tak - ale to jeśli mówimy o psich sportowcach;) Nasz pies po prostu nie ma trybu chodzenia - on jest zawsze w biegu;) -
Rija już bezpieczna i szczęśliwa ze swoją nową Rodziną:)
skrzeli replied to Evelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']chodzi o jednostajne bieganie nie chodzi o to czy wolne czy szybkie, chodzi o to, ze jednostajnie w takim samym tempie[/QUOTE] Hmmmm - ciekawa informacja. Muszę zgłębić temat :)