Lara...trzyma się jeszcze:)
Ale muszę zwolnić mieszkanie do sierpnia-końca sierpnia, i szukam drugiego...cholera, może być problem z 3 psami...a Jumki jeszcze nie dam na sterylkę...wyjątkowo wolno tyje i dochodzi do siebie,...a pochłania.......................załatwia się 3 razy:eviltong:na jednym spacerze.....teraz spią wszystkie , bo gorąco..
A wczoraj słuchajcie moja jamniorka se spacer zrobiła, padałam na pysk, ale do 1 w nocy czekałam, az wróci..gówniara:mad::mad::mad::mad: