Cioteczki gdzie jesteście????Nie ma nikogo u Czarusia:shake::shake:Ja wiem, że wakacje, że psiakowi nie dzieje się krzywda, że w porównaniu z innymi bidami nie jest najgorzej, ale cioteczki on tęskni...i czeka:placz::placz: Wstydzccie się wstydzccie ciotki:oops: Natychmiast mi tu przylatywać bo bedzie manto:mad::mad::mad: