[quote name='RenW']Anetko, na bazarku można wykupić komplet ogłoszeń (sama też nie potrafię tego zrobić) spójrz proszę, przejrzyj; opcje forum - akcje - bazarek, tam znajdziesz oferty, bodajże potrzebny jest gotowy tekst do ogłoszeń i zdjęcie/zdjęcia. Ty zajmiesz się tym od strony merytorycznej i formalnej, ja pokryję koszty. Co Ty na to? Inaczej chyba nie ruszymy z kopyta....[/QUOTE]
Dzięki
[quote name='blacky764']Wstawiam banerek zamówiony przez lika1771 ;) Powodzenia śliczna... :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188803-Straci%C5%82a-swoje-dzieci-czy-ona-tak%C5%BCe-ma-umrze%C4%87-w-schronisku/page6"][IMG]http://i29.tinypic.com/1znzt.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Banerek jest przepiękny. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!