Onaa, bardzo dziekuję, jak wolisz to możesz wpłacić teraz lub poczekać do adopcji. Zawsze czekałam do adopcji, ale tu wspaniałe dziewczyny chciały pomóc przy robieniu prywatnych bada jeszcze w schronie.
yucca, dzięki wielkie
Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że będzie tyle dobrych osób gotowych wspomóc Czupurka. Jak było z nim źle, już się z nim żegnałam i przepraszałam, że nic nie mogę dla niego zrobić.....a tu okazuje się, ze ja nie mogę , ale razem mu pomożemy :)