pytałam na styronie Agdanka czy dopóki nie nazbieramy deklaracji,czy mogę dysponować pieniędzmi do tego czasu i wiem juz ,że tak:-) Ta,wiec ja dopóki Agdanek nie nazbiera deklaracji daję SARUNI 40 zł z Agdanka i 10 stałej na nią,RAZEM 50 ZŁ:-) Poproszę nr konta na PW,prześlę już dziś:-)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186204-Staruszek-AGDAN-nie-chce-się-poddać.-Spróbujmy-nazbierać-na-hotel[/URL]...