hehehe to nie jest dobry pomysł,ponieważ ja od każdej osoby,która deklaruje chciałabym nr tel...........i w razie braku wpłat sypałabym wiązankami przez tel
ale jeżeli wszyscy podadzą mi swój tel to nie ma problemu:-)
do większości nr mam,ponieważ to ludzie z mojego otoczenia:-)