-
Posts
2522 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by daśka
-
niestety nie byliśmy jeszcze u weta,chciałam poznać najpierw sunię i zobaczyć jakie ma reakcje na dotyk,szczotkowanie,smyranie itd i powiem tak........ Człowiek może z nią zrobić dosłownie wszystko,nie sprawdziłam tylko jak reaguje na położenie jej na plecach,ale myślę,że jak nie będzie wokół innych psiaków,to i na to sobie pozwoli:-) Jest sprawa,która jest dla mnie zarazem piękna i szczęśliwa,jak i bardzo smutna....mam adoptowaną ze schroniska trzy miesiące temu sunię i zarówno ona,jak i bohaterka naszego wątku,tak bardzo lgną do człowieka,że jest to wręcz niewyobrażalne.Nie znałam tego wcześniej,ponieważ mój rottek jest zemną już osiam lat i rano ewentualnie żeby mnie przywitać wstaje i pokręci troszkę dupeczką.Nasze dziewczyny natomiast,aż piszczą z radości i przepychają się jedna przez drugą,żeby poczuć rękę na głowie i nie moga przestać w proszeniu o smyranko za uszkiem.Czy to nie jest nieprawdopodobne ,że mają w sobie pomimo tego co przeszły jeszcze tak ogromne pragnienie poczuć dotyk człowieka.Piękne to i straszne zarazem!!! Havanko dziękuję za wysłanie pieniędzy,przydadzą się ponieważ wet jak pisałam do najtańszych nie należy,oczywiście poproszę żeby wystawił mi może nie fakturę,ponieważ usługa bedzie droższa o Vat,ale rachunek z datą danymi psa i z pieczątką i oczywiście pstryknę fotkę i poproszę o wtawienie na wątek,żeby każda osoba miała wgląd na bierząco:-)
-
Kikou bardzo się wystraszyłam,kiedy zobaczyłam rano Twój wpis o 2 rano,pomyślałam ,że coś złego sie stało...uffffff jaka ulga:-) To jak.....zabieramy się za zbiórkę na leki!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='giselle4']do ogłoszen podaje numer telefonu daski:) czy ok?[/QUOTE] tak będzie najlepiej:-)
-
[quote name='giselle4']Sissi,przed snem na pierwsza :0 i niech ktos Cie pokocha i da domek na reszte lat Amen:)[/QUOTE] na górę,święta racja:-)
-
a niechaj ludzie się dziwnie patrzą co mi tam jezyk im pokażę:-)
-
no i mamy znowu problem sawo-saro-saba teraz jest sussi-sissi:-) dobra niech będzie sisi,troszkę łatwiej wypowiedzieć:-) A jeszcze ludzie by się dziwnie patrzyli na mnie,gdybym krzyczała na dworze sussi sussi ....pewnie ktoś predzej czy później by odkrzyczał..." mnie też sussi" :-) ostatecznie SUSSI zostaje:-)
-
Sussi ma jednak chore prawe uszko,podczas szczotkowania zerknęłam tam i uwdzie.Lewe ucho nadaje się do czyszczenia,ale w prawym wydzieliny jest całkiem sporo i widać,że wycieka świeża.Jak mój luby wróci z pracy poproszę,żeby mi asystował przy wyczyszczeniu,zobaczymy czy Sarunia pozwoli na to bez problemu.
-
ufffff oby to już był ostatni domek Barego,aż nie chce się wierzyć,że psiaki po tym co przeszły wciąż potrafią kochać człowieka:-) Bedą jakieś fotki Barego z nowego domku?
-
:-) a gdzie ten domek,daleko?
-
A więc sawo-saro-saba nazywa się SUSSI:-)
-
to jak zostawiamy SISSI,czy SUSSI(choć to kojarzy mi się z sushi:-),a i z pewnością niejednen raz w życiu sussiło:-) niejedną z nas:-)) ale mi ta kwestia humor poprawia....:-)
-
[quote name='Cantadorra']Daśka, mieszkam teraz w Gdyni. Ale często jestem w Dzierżążnie k. Kartuz i jadę tam przez Żukowo :) Także w przyszłym tygodniu zapraszam albo ciebie do Dzierżążna, albo sama się do ciebie wrzucę :) Co ty na to?[/QUOTE] Pewnie,że tak...zapraszam do siebie,ponieważ póki co mam Matulę u siebie i nie chcę jej zostawiać samej...tylko napisz w jakich godzinkach,ponieważ czasami w dniach od pon-pt w godz od 11-18 tej bywam w pracy:-( Natomiast weekendy spedzam w ŻUKOWIE:-),no chyba,że jadę na grzybki,to nie ma mnie kilka godzin. Ogromnie się cieszę,że poznam w końcu DOGOMANIACZKĘ Z POMORZA:-) Nie wiem,czy wiesz,ale trwa własnie 7 lub 8 zlot dogomaniaków w Bobolinie,koło Koszalina:-)
-
Negruś jakiś Ty cudowny!!!!!!!!!!!!!!!
-
dzień dobry psiaczku DOSZŁY WPŁATY: BAZYLI3101-20 ZŁ:-) BJUTKA I DANUSIA-20ZŁ:-) HAVANKA-10ZŁ:-)
-
Super ,ogłoszenia dla niuńki bardzo potrzebne:-) Jeżeli będzie potrzeba podać moje dane do kontaktu,to piszcie na pw,choć zapewne większość ma mój nr:-)
-
:-);-) mnie wychodza same bzdury sastasa,sanses,a może sasasa:-) nie ,nie mogę ile śmiechu:-) Jeżeli ktoś coś wymyśli będzie super,super,super wielki:-) A jeżeli nie,to może chociaż ssspróbujmy:-)
-
Dzień doberek wszystkim obecnym:-) Dzisiaj moje słodkie dziewczynki trochę na siebie pokrzyczały...zazdrość jest głównie przy mnie,ale i przy jedzonku. Zazdrosne panny... Czy ktoś może zna imię dla suni,w którym będą trzy litery S,ponieważ narazie sami nie wiemy jak ją wołać Sawa..Sara..czy tak jak mój meżczyzna Saba póki co jest u nas SAWO-SARO-SABA:-) Może nowe imię na nowe życie?:-) koniecznie z trzema S-kami:-)
-
[quote name='Mysza2']Witam znajome cioteczki i cieszę się że sunia jest u Daśki i w plenerach sobie ładnych urzęduje. Też tak chcę :razz::razz::razz::razz: Daśka zarezerwuj może tam miejsce dla mnie :lol::lol:[/QUOTE] A ja już chyba na każdym watku w którym uczestniczę zapraszam Cioteczki do siebie na urlopik....pokoik narazie zajęty ponieważ odwiedziła mnie Mama,ale za 10 dni,jest do Twojej dyspozycji:-) Miejsca jest na tyle:-) Spokojnie się pomieścimy:-) Z Sosnowca pociąg kosztuje do Gdańska ok 60 zł,a ja już z Gdańska Cię odbiorę:-) A co tam postawię jeden malutki warunek:-) przynajmniej raz dziennie pójdziesz zemną na godzinny spacerek z psiakami:-)?
-
Hej Havanko ale fajowyyyyyyyyyy masz banerek,muszę poczytać jak go wkleić,ale najpierw proszę o pomoc w usunięciu mojego banerka z simsami,ponieważ jest już nieaktualny:-)
-
Wróciliśmy właśnie ze spacerku z psiakami,mój TŻ woła Saro-Sawę....Sabcia:-) Poproszę Havankę,żeby wstawiła kilka zdjęć,które zaraz wyślę:-) Sawo-Saro-Sabcia kocha spacerki,ojjj i to bardzo,niestety ma zapędy do wolności,więc narazie puszczamy ją ze smyczy tylko kiedy ktoś zemną idzie. Wyszczotkowałam dzis panienkę,podoba jej się to.... mruży oczęta:-) Cieszę się,że mimo wszystko jest taka przyjacielska wobec nas!!!!
-
dzień doberek Agdanku:-)
-
doszła wpłata od Havanki i chyba Bjutki,później doczytam dokładnie i napiszę co i jak:-)
-
[quote name='Cantadorra']Daśka, jesteś z Gdanska? W jakiej dzielnicy mieszkasz? Ja mieszkałam Oliwa/Przymorze.[/QUOTE] Mieszkam w Żukowie od 1,5 miesiąca.Moża chciałabyś nas odwiedzić i pospacerować troszkę z psiakami?:lol: Napisz mi jeszcze proszę,którego weta z Gdańska mogłabyś polecić,ja póki co prowadzam psiaki na Chełm,ale tam bardzo drogo jest,przypuszczam,że jesteś w Trójmieście dłużej odemnie,więc może możesz kogoś polecić? A może pomogłabyś mi przy pierwszej wizycie Sawci u weta.Byłoby nam bardzo miło:-)?
-
rano wychodzię z sypiałni,patrzę a tam jak przeciąg biegną do mnie psiaki,żeby się przywitać.Ale oczywiście Sarunia przebiła wszystkie i podbiegła pierwsza na porcję smyranka:-) Zaraz jej dam tabletki na odrobaczenie,które Sarunia dostała w pakiecie,kiedy ją zabieraliśmy.
-
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Koszty za Sarunię,to oczywiście bez zmian 350 zł za transport i 200zł miesięcznie za pokrycie kosztów jedzenia dla Saruni. O ile się nie mylę,to Sarunia nie jest wysterylizowana,więc poproszę Havankę,żeby pomogła mi przy kolejnym bazarku z biżuterią i napewno uzbieramy:-) W tym tygodniu,myślę,że w środę pojadę z nią do weterynarza,dowiem się przy okazji ile by kosztowała sterylizacja,o ile Sarunia nie była sterylizowana.W książeczce nie jest nic o tym napisane.Jest tylko szczepienie podstawowe,na wscieklizną i odrobaczanie.Dostaliśmy również tabletki odbierając Sarę i jutro mam jej podać trzy na odrobaczenie. Sarunia teży teraz kołomnie.Dostała ryż z wołowiną i warzywami,zjadła pół miski.Później dam jej jeszcze raz jeść,lepiej częściej i mniej na początku.Muszę też kupić jej jutro szampon i ją wykąpać.Myślę,że po kąpieli jeszcze bardziej wypięknieje:-) Właśnie Sarunia merda ogonkiem i stuka nim w podłogę:-)[/FONT][/COLOR]