Jump to content
Dogomania

piołun

Members
  • Posts

    1058
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piołun

  1. noga tylko skręcona, wczoraj miał wrócić do schronu, bardzo spokojniutki piesek, jak go widziałam chyba był w szoku, tak pokornie zgadzał się na wszystko co z nim się działo
  2. [quote name='Tofikowa']zamówię ogł dla Karolka[/QUOTE] bardzo proszę dać namiary na mnie, Karol już miał publikowane ogł. dobrze byłoby żeby wszystkie były na jedną osobę podeślę też tekst [email][email protected][/email] - kontakt pozdr
  3. proszę sprawdzić, czy zgadzają się wpisy wpłat z pierwszej strony, pozdr Elwirę
  4. dziś do schroniska przywieziono drugiego beagla, po wypadku samochodowym, tym razem młody, przednia łapa złamana, z tylnymi też chyba nie dobrze jakoś tak dziwnie chodził, chyba cierpi, leżał cichutko z zamkniętymi oczami
  5. DLA WAS CIOTKI, SPECJALNA BIŻUTERIA ODMŁADZAJĄCA, DOCHÓD ZASILI KONTO KUBUSIA http://www.dogomania.pl/threads/210097-Bi%C5%BCuteria-dla-Kubusia-do-10-lipca-2011-r.-do-godziny-20-00?p=17131720#post17131720 PRZYPOMINAM O KAGAŃCACH, KTO MA BOKSERKI ALBO INNE KRÓTKONOSE PSIAKI http://www.dogomania.pl/newreply.php?p=17130743&noquote=1
  6. nie ruszam palcem, co widać wyżej na foto, nie wiem co robić by znaleźć im dom:placz:
  7. a oto mieszkanie Karola, apartament 1 - pokojowy [IMG]http://images37.fotosik.pl/900/1fbfb11ab9859116gen.jpg[/IMG]
  8. chłopak nie do poznania [IMG]http://images40.fotosik.pl/928/60be69501cc4bdd8gen.jpg[/IMG]
  9. no to mamy lato, a u Misia nic nie słychać w sprawie domku [IMG]http://images37.fotosik.pl/900/9b4131e79b67cdeagen.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images38.fotosik.pl/926/92366574e2f9f523gen.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://images40.fotosik.pl/928/922c2a2f9c4c72eagen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/750/a6b5c4a69b25d2c1gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/947/83397770277ae549gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/926/1651a54a64f689aagen.jpg[/IMG]
  12. [B][IMG]http://images49.fotosik.pl/926/ce0bea7788bc8bc7gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/919/4f52dd2237b3a361gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/928/222f10768dd02414gen.jpg[/IMG] razem z Areskiem, w kojcu i na spacerku [/B]
  13. PODNOŚNIKU PROSZĘ O PODNOSZENIE BAZARKU http://www.dogomania.pl/threads/209999-Kaga%C5%84ce-dla-Kubusia-do-10-lipca-do-g.-20.00?p=17120762#post17120762
  14. [B]ten biały pudel koczował razem z beaglem na Młodych[/B], pudla wszyscy znają, ma właścicieli, którzy wyrzucają go na dzień na dwór a w nocy śpi u nich beagla natomiast nikt nie znał, nikt nie wie skąd się wziął na osiedlu, może ktoś go rozpozna, ma około 8 lat, nie ma czipu, nie jest wykastrowany, nie ma tatuażu, bardzo łagodny wczoraj zawiadomiłam schronisko, był upał, a pies się męczył, biegał pomiędzy blokami, samochodami, zaczepiał ludzi... [IMG]http://images46.fotosik.pl/892/612d4c23fc5260c1gen.jpg[/IMG]
  15. Dziś przy święcie bazarek się zrobi, może Kubusia konto zasili, jak tylko wrócę z procesji siadam do komp.
  16. Wczoraj Retro panicznie bał się nadchodzącej burzy, był przerażony, sapał, kręcił się wkoło.
  17. dopłacimy, rób jak najwięcej
  18. [IMG]http://images40.fotosik.pl/926/ab4bc9f4d4775f48gen.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images41.fotosik.pl/917/645d8772d633e0a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/944/5073b9957d3b2077gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/917/ff0262cb63aa42c8gen.jpg[/IMG]
  20. Dziś do schroniska trafił beagle, [B]starszy, bardzo łagodny[/B], historia bardzo podobna jak historia naszego Teodora trzeba szukać mu szybko domu, szkoda go w schronie, wyje i jest smutny poniżej zdjęcia od wet. - najpierw sprawdziłam czy ma czip - ale nie miał, potem interwencja ze schroniska i akcja wkładania go do klatki [IMG]http://images46.fotosik.pl/892/612d4c23fc5260c1gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/944/296660cb5a447adcgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/924/f5644facc298a2f0gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/897/ab144a3fe141c1a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/917/326fea33584ea9b2gen.jpg[/IMG]
  21. dziękuję, trzeba by było przedłużać, będziesz dostawać powiadom. na swoją skrzynkę?
  22. [IMG]http://images40.fotosik.pl/924/4469229d3df504d7gen.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images41.fotosik.pl/915/b6a2a0dac4d33f13gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/890/d554445712729e0agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/915/d7f126a6a1af48a7gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/890/1be5bdae72bde9c0gen.jpg[/IMG]
  24. [B]W sobotę 18 czerwca odbył się po raz drugi wernisaż na którym mieliśmy okazje zaprezentować nasze Stowarzyszenie, szerzyć idee humanitarnego traktowania zwierząt prace uczestników warsztatów zostaną przekazane dla naszego Stow., proponuję, aby zaprezentować je na TKB w sierpniu, może uda się pozyskać środki finans. dla zwierzaków[/B] [IMG]http://images46.fotosik.pl/890/75d86f7cfa058adagen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/890/e0689710d25cda26gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/745/4af4c3e18618584agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/921/5316ebaa390eae76gen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...