Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. [quote name='Benjamin']cześć, czy w schronisku w Nowodworze istnieje wolontariat? Nie wiem, jaka sytuacja tam panuje, ale chciałabym dołączyć do osób,które tam pomagają. Mam samochód, dajcie znać, jak mogę pomóc.[/QUOTE] W Nowodworze nie ma wolontariatu, ale jeśli miałabyś czas czasem podjechać do schroniska, porobić zdjęcia psiakom i wstawić je na wątek, dowiedzieć się o każdym psie jak najwięcej to byłaby duża pomoc. Domy tymczasowe dla psów ze schroniska też są mile widziane :)
  2. [quote name='plastelina']Ruda jest w nowym domu.[/QUOTE] :multi::multi::multi: Nareszcie coś się dzieje w tych adopcjach.
  3. [quote name='MaDi']Trzymajcie kciuki Ruda spotyka sie dzisiaj z potencjalnym DS.[/QUOTE] Trzymamy :)
  4. Czy ktoś byłby chętny jechać w poniedziałek do schroniska? Jeśli udałoby się zrobić zrzutę na paliwo to możemy jechać moim samochodem.
  5. Zobaczcie :-( sunia podobna do Żabki w przytulisku w Rachowie. [IMG]http://i44.tinypic.com/veb1op.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1687o9d.jpg[/IMG]
  6. [B]Mam nadzieję że się nie pogniewacie, jak zapraszę na bazarek z psimi akcesoriami:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216762-Psie-akcesoria-za-gorsze!!-Na-Nowodw%C3%B3r!-Zapraszam-do-05.11[/url].
  7. [B]Zapraszam na bazarek z psimi akcesoriami:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216762-Psie-akcesoria-za-gorsze!!-Na-Nowodw%C3%B3r!-Zapraszam-do-05.11[/url].
  8. [B]Zapraszam na bazarek z psimi akcesoriami:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216762-Psie-akcesoria-za-gorsze!!-Na-Nowodw%C3%B3r!-Zapraszam-do-05.11[/url].
  9. [quote name='MaDi'] Tajga jedzie dzisiaj do DS, jak się okazało będzie mieszkała na moim osiedlu:)[/QUOTE] :multi::multi::multi:
  10. Madi ma chyba dla nas dobre wiadomości :razz:
  11. [quote name='MaDi'] Musiałaś się wygadać o Tajdze:mad: jednak wszystkiego nie wiesz:eviltong: jutro wieczorkiem rodzina wpada na zapoznanie. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Oby się sunieczce udało! Zasługuje na wspaniały domek. To czekamy jutro na info.
  12. [quote name='jkasia']Kochani, może znalazłoby sie wiecej ochorników do wyprowadzania psiaków, ktore obecnie przebywają w klinice? Chodzi mi o te 2 co z Rachowa przyjechała. One cały czas siedzą w klatkach, nie za dużych i bardzo sie ciesza z kontaktu z człowiekiem. Madi co o tym sądzisz? Ja moze przywiesze kartke na ktorej bedziemy odhaczac godziny spacerów?[/QUOTE] Ja chętnie będę wpadać do psiaków. Jak byłam w piątek po południu to od lekarza się dowiedziałam, że psy były już na spacerze, któraś ze studentek wzięła je na godzinny spacerek, a z drugą właśnie się minęłam w drzwiach, która z nimi siedziała. Ze mną były też jakoś ponad godzinę.
  13. Podmieniłam Kropce zdjęcia w allegro na nowe :) A Sara nie ma żadnych aktualnych?
  14. Zaktualizowane allegro Dorki: [url]http://allegro.pl/mloda-lagodna-suczka-amstaff-do-adopcji-i1890294148.html[/url]
  15. Odnowiłam allegro suczek: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1890294176[/url]
  16. Zaktualizowałam allegro maluchów: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1890294305[/url]
  17. Właśnie wróciłam od psiaków. Czorcik to rzeczywiście bardzo żywiołowy pies, jak wyszliśmy na spacer to interesowało go wszystko dookoła. Reaguje strachem na głośne hałasy, jak zobaczył śmiecie stojące niedaleko płotu, w ciemnym miejscu to obawiał się podejść. Do ludzi lgnie, jak go wyciągnęłam z klatki to skakał po mnie i rozdawał buziaczki :) Ma fajną miękką sierść, tylko brać i przytulać. Malawaszko jak na mój gust to on miniaturką nie jest, bliżej mu do średniaka chyba. Z teriera to on raczej niewiele ma, chyba ze temperament :razz: Moje serce natomiast skradła Tajga :loveu: To wspaniała, pogodna i przyjazna suczka. Widać że doszła już do siebie po sterylce, którą miała w środę, bo jak wyczaiła w mojej kieszeni smaczki to podskakiwała i zaczepiała mnie żeby jej dać. Lgnie do ludzi, podchodzi do obcych i radośnie merda ogonkiem. Uwielbia się przytulać i nadstawia się do głaskania. Fajnie bawiłyśmy się orzechami, które kradła i rozgryzała na kawałeczki. Goni gołębie :evil_lol:
  18. Reksio widać że jeszcze jest słaby ale żeby obszczekiwać wszystkich i wszystko do około to chłopak siłę ma :D
  19. Zajrzyjcie: [URL]http://allegro.pl/ShowItem2.php/run?item=1877787558&beta=0[/URL] Może któraś fundacja od goldenów mogłaby się zająć tą sunią, żeby chociaż ją wysterylizować przed adopcją, nie wygląda najlepiej :(
  20. Wrzuciłam te piękne, nowe zdjęcia w allegro Dory. Dzisiaj się kończy, ale może przekonają kogoś kto się waha :) Z Sosnowca jest: ewa gonzales i Martika@Aischa Może któraś z nich zgodzi się pójść na wizytę?
  21. [quote name='cavani'] A ja zupełnie niespodziewanie i nieplanowanie znowu stałam się domem tymczasowym dla bidy z bialskiego schroniska. :lol: Ktoś dzisiaj wystawił zwierzaka na jedym z osiedli. Ludzie przywieźli go do schroniska, żeby nie zamarzł - bo to bardzo delikatna istotka. Wątku odzielnego mu nie założę, bo to nie na tym forum. Ale pnieważ to pogaduszkowy wątek schroniska w Białej Podlaskiej to Wam pokażę. Choć to ani pies, ani kot - to jednak z naszego schroniska. Słodki futrzak szuka domu!!! A oto mój tymczasowicz :lol: [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9159/schroniskowbiaejpodl470.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8915/schroniskowbiaejpodl471.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8057/schroniskowbiaejpodl472.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/565/schroniskowbiaejpodl474.jpg[/IMG] Nie nadałam zwierzowi imienia, bo nie wiem jak sprawdzić płeć :oops: Króliczek jest śliczny, zrównoważony, lubi być głaskany. Widać, że był z ludźmi. Kolejny niepotrzebny zwierzak wyrzucony prosto z mieszkania na ulicę.[/QUOTE] Cavani a tu umieściłaś info że taki króliczek szuka domu? [url]http://www.dogomania.pl/forums/1209-Kr%C3%B3liki[/url]
  22. Zapisuję :( trzymajcie się pieski!! Jak pomóc...
  23. Jaka fajna szczęśliwa Jaga w szczęśliwej rodzinie :) Rzeczywiście widać od razu że jest kochana i rozpieszczana.
  24. Oby tylko ktoś sensowny zadzwonił.
  25. Też nie kojarzę nikogo z tych okolic.
×
×
  • Create New...