-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Potrzebna pomoc-ukochane 24 koty w kawalerce!!!
as_ko replied to zadra's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Zdjęcia kotów do adopcji: 1. Rudasek - wiek ok. 1 roku - wykastrowany [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/1002386g.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7862/1002386g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/1002389l.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/552/1002389l.jpg[/IMG][/URL] 2. Cynamon II - wiek ok. 1/2 roku - wykastrowany[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/1002390c.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5565/1002390c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/1002392m.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/103/1002392m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/1002393q.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9690/1002393q.jpg[/IMG][/URL] -
Potrzebna pomoc-ukochane 24 koty w kawalerce!!!
as_ko replied to zadra's topic in Kotki już w nowych domach
Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić zdjęcia. Rabatka już u nas. Wczoraj po przyjeździe nie chciała wyjść z transportera, więc ją tam zostawiliśmy. Za to w nocy dała nam nieźle do wiwatu, ale to się kiedyś odeśpi. Generalnie nie szuka z nami kontaktu, najlepiej jakby nas w ogóle nie było według niej. Jak tylko może to chowa się gdzie się da, najlepiej za łóżko. Damy jej czas, może zmieni zdanie :) Jedyne co mnie dziwi to to że sika do kuwety a kupe zrobiła na moje notatki leżące na drukarce :icon_roc: może ktoś ma pomysł na to? -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[B]Doszły 2 nowe wpłaty dla Lina :)[/B] - 50zł od p. Ewy z Krosna - 70zł od p. Ewy z Warszawy -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
as_ko replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='LAleczka_666']wydarzenie na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/138473519605956/[/URL][/QUOTE] Tylko, że na tytułowym zdjęciu nie jest Joker a Collie ze schroniska z Nowodworu. -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='haniabor']Też proszę[/QUOTE] Wysłałam :) -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Rozesłałam do wszystkich chętnych numer konta. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował piszcie. -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[B]Dzisiaj wpłynęły 2 wpłaty dla Lina :multi::multi::multi:[/B] - 50zł od Jostel5 - 50zl od Arabiansanety Mamy w sumie 100zł. -
[quote name='martasekret']...................:( Może nawiązać kontakt z miłośnikami rasy (hodowcami?)...? Może ktoś podejmie się pracy nad nim....?[/QUOTE] Kochani czytajcie proszę uważnie, pies jest na forum briardów, nikt się nie zainteresował jego losem, żeby go zabrać czy coś :( Nie ma komu z nim pracować i nikt z nas się tego nie podejmie. Jeśli znacie kogoś kto [B]za darmo [/B]się nim zajmie i ma do tego kwalifikacje to rozsyłajcie gdzie się da, ale trzeba pamiętać że kierownik nie wyda psa przypadkowej osobie, bo nie chce więcej pogryzień i zwrotów.
-
[quote name='Dogo07']To jest suczka. Na forum briardów przeczytałam że zostanie poddana eutanazji. A może ją coś po prostu boli i dlatego kłapie zębami.[/QUOTE] To jest pies, nie suka. Początkowo zaszła pomyłka. Ewajanka możesz to zmienić w tytlu wątku na forum briardów? O losie psa zadecyduje kierownik schroniska.
-
Potrzebna pomoc-ukochane 24 koty w kawalerce!!!
as_ko replied to zadra's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='hugulaśny']Piętaszek jedzie do domu na śląsk. Moi znajomi zakochali się w kociaku. Czekamy na chętnych do 2 wizyt przy kawce.[/QUOTE] Fajnie że kolejny kociak się spodobał :) Myślałam że o te biało-rude będą telefony a tu coś cisza. -
Pies już jest na tym forum. On w obydwu domach nie atakował obcych tylko swoich właścicieli, w jednym z domów byli doświadczeni opiekunowie ale i 3 dzieci, o które ludzie się bali więc wrócił. Briard na pewno nie zostanie wydany przypadkowej osobie, jeśli w ogóle zostanie wydany :(
-
Strach ma wielkie oczy, pinczerek potrzebuje pomocy...Już w cudownym DS
as_ko replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
A może macie więcej chętnych domów na pinczerki? Dzisiaj dostałam informacje że w naszym schronie jest taki psiak: [quote name='as_ko']W schronisku w woj. lubelskim od niedawna jest pinczerek miniatura. Chłopak ma kopiowany ogonek. Jest raczej młody, ruchliwy i bardzo kontaktowy - liżący po rękach. W schronie od półtora tygodnia. Na razie w klateczce w oddzielnym pomieszczeniu, ale na dniach grozi mu przeniesienie na boksy ogólne. Może ktoś mógłby dać maluchowi DT/DS? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1269/f750b96b63e89de9med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] -
[quote name='malawaszka']as_ko możesz mi dać linka do pinczerów w potrzebie? jest taka parka do pilnej adopcji - pinczerka mini i sznaucerka - umarła im pani: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.330102453688036.83141.106101606088123&type=3[/URL][/QUOTE] Proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178757-Pinczery-miniaturowe-i-psy-w-typie-szukaj%C4%85ce-dom%C3%B3w-z-ca%C5%82ej-Polski"]http://www.dogomania.pl/threads/178757-Pinczery-miniaturowe-i-psy-w-typie-szukaj%C4%85ce-dom%C3%B3w-z-ca%C5%82ej-Polski[/URL]. Z tego wszystkiego zapomniałam Wam powiedzieć, że w poniedziałek o godz. 19.00 będzie wizyta przedadopcyjna dla Tobiego w Toruniu. Trzymajcie kciuki :) Ja porozsyłam pinczerka gdzie się da, ale czy ktoś inny mógłby poprowadzić jego adopcję, gdyby odezwali się chętni? Ja na prawdę nie wyrabiam ostatnio już :(
-
W schronisku w woj. lubelskim od niedawna jest pinczerek miniatura. Chłopak ma kopiowany ogonek. Jest raczej młody, ruchliwy i bardzo kontaktowy - liżący po rękach. W schronie od półtora tygodnia. Na razie w klateczce w oddzielnym pomieszczeniu, ale na dniach grozi mu przeniesienie na boksy ogólne. Może ktoś mógłby dać maluchowi DT/DS? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1269/f750b96b63e89de9med.jpg[/IMG][/URL] Wątek schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/149208-Schronisko-w-Nowodworze.Mo%C5%BCe-w%C5%82a%C5%9Bnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko-...?p=18452072#post18452072[/url]
-
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gapka']wczoraj Lino ugryzł dość mocno sąsiadkę (aż do krwi) i tatę Rafała próbował złapać w policzek...:([/QUOTE] A już miałam nadzieję że gorzej nie będzie :( Mam nadzieję że miał zaszczepioną wściekliznę. -
Ja zrobiłam ogłoszenia suni jak była zaraz po operacji.
-
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ja już podrzucałam pomysł bazarku, niestety sama nie mam co wystawić :( -
Potrzebna pomoc-ukochane 24 koty w kawalerce!!!
as_ko replied to zadra's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='zadra']Tak będzie.[/QUOTE] No to super. Proszę o numer telefonu, z kim się kontaktować bliżej środy? -
[quote name='kora78']jakie problemy? agresja? skoro wydany byc ze schronu nie moze...[/QUOTE] Tak, pies atakuje bez ostrzeżenia. Z tego powodu wrócił z adopcji 2 razy.
-
Potrzebna pomoc-ukochane 24 koty w kawalerce!!!
as_ko replied to zadra's topic in Kotki już w nowych domach
Chciałabym przyjechać po kotkę w tą środę, tylko ten termin mi pasuje w najbliższym tygodniu. Czy będzie gotowa do zabrania? -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ok. mogę być skarbnikiem :) Już i tak jestem nieoficjalnym skarbnikiem psów nowodworskich więc dam radę. Napiszcie PW to podam nr. konta. Można podawać numer konta dalej, ale tylko na PW. Zaraz zmienię tytuł. Cieszę się że nie jest gorzej i że jest szansa że to się wszystko dobrze skończy.