-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='ewu']Matko, co za bzdury gmina nie ma umowy... to schronisko nie pomoże. Ja nie czaję tych urzędników:((( A ta Pani ma je choć na podwórku , w jakiejś szopce? Nie rozumiem ludzi, siedzą sami , nudzą się, gęby nie mają do kogo otworzyć ale stworzenie by im życie zdezorganizowało.Sama mam zapsiony dom , pracuję , wyjeżdżam i w życiu bym bez psów nie chciała domu. Tylu samotnych "strupów" prosiłam o przygarnięcie psiaka czy kotka ... Szkoda gadać, lepiej spędzać życie w przychodni i analizować wirtualne schorzenia.[/QUOTE] Są na podwórku ale Pani pracuje i wychodzą na drogę, zakropiła je od kleszczy, podobno mają ich masy.
-
[quote name='muzzy']Poszły na maila. Jednak znalazłem nowsze, bo z lipca.[/QUOTE] Super. Jutro Nanie zdejmą szwy.
-
[quote name='ewu']Co będzie z tymi trzema suniami?[/QUOTE] Może być kiepsko, chwilowo opiekuje sie nimi pewna Pani my nie mam,y ich gdzie zabrać a gmina nie ma umowy ze schroniskiem lub inne nie chcą ich przyjąć. Potrzebne sa DT.
-
[quote name='Vicky62']Teraz ma wietrzenie jak należy ...pewnie i nie zbyt zadowolona Sonia,że ma takie coś na uszkach, ale na pewno snoods zdaje egzamin...prawda?:lol:[/QUOTE] Jak zaciągnęłam na całe uszy to nawet chwilę się utrzymał ale czy doczeka do wieczora tego dowiem się dopiero później;)
-
[quote name='Vicky62']Podnoszę niunię...[/QUOTE] To i ja podniosę;)
-
[quote name='andegawenka']Tylko to rudziutkie zostało, czemu nikt nie chce?[/QUOTE] Dobre pytanie. Może ktoś zrobi jej wypasione allegro?
-
[quote name='as_ko']Allegro nowych maluchów: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1800026571[/URL] Swoją drogą zakochałam się w tej beżowej :)[/QUOTE] Strasznie fajne są;) Asiu jak możesz to wykasuj straż bo póki co tylko ogłoszenie jest tylko grzecznościowe, nie mamy gdzie ich zabrać:(
-
[quote name='necianeta89']Widzę, że uszy już wyglądają o niebo lepiej![/QUOTE] Lepiej ale to i tak to duuuużo lepsze.
-
Uwaga! Info o zaginięciu rachowskiego psiaka. Ostatnio coś nie mamy szczęścia Wczoraj w okolicach Parku Źródliska zaginął Ciapuś . Wszystkie Cioteczki z Łodzi bardzo prosimy o rozglądanie się w tej okolicy(i nie tylko bo teraz to może być już wszędzie) Psiaczek jest bardzo łagodny i myślę że bez problemu da się złapać. Tel 609 498 803 ,531 624 754 [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c0dad3f09aff323f.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/966/c0dad3f09aff323fgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2e5acad521ad2e2e.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/932/2e5acad521ad2e2egen.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam tylko jedną bo strasznie się kręciła.Wyjmuje uszka więc musiałam schować całe pod siatkę. [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9407/p9011095.jpg[/IMG]
-
[quote name='as_ko']Ciesze się bardzo że jedna sunia znalazła domek :) już zaznaczę to na allegro.[/QUOTE] Jedna do domu kolejne trzy szukają domu... Podeślę Ci zdjęcia.
-
[quote name='Agucha']Wstawcie tu jej zdjęcie w ochraniaczu :)[/QUOTE] Ok mam nadzieję że bedzie założony w dobrą stronę.
-
Sunia numer 4 już bezpieczna. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1795828719[/url]
-
[quote name='Bjuta']Emilia2280 :loveu: poratowała mnie surowicą i poprosiła, żeby należność za nią (64 zł) przesłać na sterylizajcję mamy Piracika. Pozwoliłam sobie zaokrąglić do stówki. W przelewie będzie Bjuta na sterylizaję itd - ale napisałam tak z rozpędu - bo ponad połowa to przecież wpłata Emilki, tyle że z mojego konta. A za Piracika i jego rodzinkę trzymam kciuki! EDIT = nie zauważyłam, że Emilia wpisała się wyżej :evil_lol:[/QUOTE] Wow dziekujemy. Operacja odbędzie się w sobotę. Wczoraj do domu pojechała jedna sunia:) Operacja odbędzie się ostatecznie w sobotę.
-
[quote name='emilia2280']Zbieracie juz pieniádze na sterylizacjé suni? Mam 64zl ze sprzedazy surowicy. Chcialabym przeznaczyc je na pokrycie czésci kosztu sterylizacji suni-mamy. Podam kupujácemu konto z pierwszego postu i o dopisek "na sterylizacjé mamusi Piracika".[/QUOTE] Wspaniale dziękujemy pięknie.
-
[quote name='inga.mm']orany, to Sodomia i Gomoria bez mała...[/QUOTE] Piszczak dinozaur już nikomu nie zagrozi wczoraj stracił głowę:evil_lol:
-
[quote name='andegawenka']...i tak cicho...[/QUOTE] I to wszędzie:(
-
[quote name='cockermanka']Na pewno ucho musi być dobrze wystrzyżone od wewnątrz. Można próbować związywać co jakiś czas frotką, a można założyć snoods (siatkowy nausznik) tak, żeby uszy były wietrzone (czyli ucho "wywinięte" a siatka zsunięta tak, żeby był dopływ powietrza) W razie czego służę np. takimi snoodsami - oczywiście gratis :) [IMG]http://www.royalstyle-sklep.yoyo.pl/files/snoods_siatkowy_sklep_podpis.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy, paczuszka dotarła;) Ciekawa jestem jak długo ten wynalazek utrzyma się na Soni:)
-
[quote name='inga.mm']Co dziś u dzieci słychać?[/QUOTE] Przyszli Państwo Soni byli u niej w odwiedzinach. Klopsy szaleją Pola jest morderca wszelkich piszczuszków.
-
[quote name='muzzy']Przejrzałem wysłane i widzę, że ostatnie zdjęcia Nany i Gacka mam z 29 maja. I jest ich dosłownie parę sztuk. Mogą być?[/QUOTE] Oczywiście;)
-
Podnosimy!
-
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Madi wyślij mi tekst i zdjęcia, zrobię allegro. Z ogłoszeniami mam trochę obsuwę, bo strasznie dużo tych bid się narobiło, ale allegro postaram się zrobić w miarę szybko.[/QUOTE] Merys możesz to zrobić? -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']Wygląda jak kolczatka na pierwszy rzut oka, wybacz. Na szczęście już tego nie ma...[/QUOTE] Na kolczatkę trzeba wydać pieniądze a tu poszli po kosztach. -
[quote name='FIFA']Kupuję teraz wisiorek poz. 27 za 10zł proszę o numer k-ta i adres, kwotę przesyłki pozdrawiam FIFA stara kocica[/QUOTE] To raczej na bazarku;)
-
Poważnie nam się zrobiło;)