Brawurka84
Members-
Posts
89 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Brawurka84
-
Dziewczyny,oj jak dobrze,że większość szczeniaczków znalazła domki i już nie muszą tam mieszkać... tak właśnie sobie po cichu liczyłam na pieska(samca)-bo nasza sunia co prawda kocha wszystko co się rusza,ale jakoś tak samce od pierwszego wejrzenia ;-) ja wracam jutro z Białegostoku i w sumie jutro najlepej wieczorem by mi pasowało się umówić(później napiszę Ci na pw mój numer tel jakby co)-nie wiem dokłądnie na którą,bo to zależy jak z korkami.My mieszkamy na Bródnie,ale słuchajcie są "jaja" ;-) mój niemąż zaczął się nafle bać,że w obliczu zbliżania się potomka(co by nie było rodzę dopiero za 2,5-3 miesiące),żę mały nie znajdzie domu do tego czasu i już oczami wyobraźni wodzi jak będzie jechał ze mną na porowódkę i co z dwoma psami wtedy echhhh ale mam nadzieję,żę to chwilowe ;-)
-
jak coś to dotarłam już tam gdzie miałam dotrzeć i czekam na wieści do założycielki wątku czy przydam się jako domek tymczasowy :-) p.s wyczytałam,że szczeniaczki mają 7 tygodni więc już na pewno same jedzą,jednak ja jestem zdania że tak czy siak,że nie powinny spędzać dzieciństwa w tak straszliwych warunkach i trzeba je jak najszybciej gdzieś ulokować,tak samo ich mamę
-
myślę,że takie piękne pieski na pewno znajdą szybko dom :-) ale chyba lepiej,żeby ktoś je wziął już z cywilizowanych warunków niż z miejsca ze zdjęc... jutro rano wyjeżdżam-wracam we wtorek wieczorem,ale jak coś to mogę pomóc chociaż pieniężnie,nawet drobna kwota pewnie pomoże w ich sytuacji szkoda takich glutów,żeby miały takie dzieciństwo braliśmy rok temu szczeniaczka z dogomanii na tymczas-urodzonego w norze jakiejś(w niby budzie)i jak do nas trafił to normalnie nie wiedział co się dzieje,że jest w zwykłym mieszkaniu ;-) a my mamy sunię wyrzuconą w reklamówce na śmietnik jak miała parę godzin,jeszcze z pępowiną-i wyrosła na idealnego psiaka,po prostu cudo takie,że aż się łezka w oku kręci
-
Witam,jak można pomóc tej rodzince?czy dom tymczasowy chociaż dla jednego szczeniaczka ma sens w ich sytuacji? czy może wpłacic pieniążki albo zawieźc karmę? Powiem tak,jestem inż.zootechnikiem,mam duże doświadczenie w byciu domem tymczasowym-z dogomanii i z fundacji azylu pod psim aniołem.W domu mamy 2 koty i sunię-zaadoptowaną z dogomanii 8 lat temu i teraz jestem w zaawansowanej ciąży-już nie pracuję,więc mam sporo czasu,żeby jak coś sprawowac pieczę nad jednym maluszkiem nic więcej jednak nie mogę zrobic w obecnej sytuacji,domem stałym na pewno nie zostanę,ale może lepszy dom tymczasowy niż miejsce,w którym one teraz się znajdują? może coś doradzicie-chcę spojrzec na sytuację realnie.wiem jak wygląda idea domu tymczasowego-czasami trwa to tydzień czasami miesiące,chociaż ja ze szczeniętami zawsze miałam to szczęście trafic szybko na dobrych ludzi.ale w obecnej sytuacji pobyt nie może trwac miesiącami
-
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
Brawurka84 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
podbijam maluszki -
Mała ma ogłoszenia w lecznicach i sklepach zoo koło nas,czyli na bródnie.Na gumtree,na naszej klasie,na facebooku,plus w pracy mojej i niemęża(duże firmy),na allegro też pewnie dziś się pojawi.Na psich adopcjach. problem jest inny...jest tak kochana i słodka,że aż żal mi ją oddawać... Nasza sunia najpierw sceptycznie do niej podchodziła,ale jest coraz lepiej..śpią razem..daje się gryźc maluchowi. Dla Fibi szukam najlepszego domu,bo strasznie się w niej zakochałam ech
-
podnoszę dwa bąbelki kudłata suczka przebywa w Białymstoku - prosi o stały domek-mam kontakt z dogomaniaczkami z Białegostoku czarno-biała sunia jest w Warszawie u nas: prosi o stały domek,jest przyzwyczajona do kota,socjalizowana.W tej chwili trwa nauka załatwiania się na pieluszki :-) Będzie średniej wielkości-ma masywną budowę i spore łapki.Z racji tego,że jest prawdopodobnie mixem któregoś z molosów poszukuje właściciela,który w odpowiedni sposób ją poprowadzi.Jest kontaktowa,chodzi za nami krok w krok,nie jest marudna,zawsze chętna do zabawy.super przesypia nocki :-) Szukamy jej domku najlepszego na świecie