[quote name='Ewa&Duffel']
Figo jest cudny, taki nieporadny maluch jeszcze :loveu:
A te oczka to ma takie kochane, że chyba bym mu w niczym nie uległa :evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki :loveu: O tak, bardzo nieporadny, o mało co nie zjadł domu, zaczynając od nogi stołu a kończąc na pościeli :evil_lol: Zawsze wygląda niewinnie :mad: