Jump to content
Dogomania

Ladymonia0610

Members
  • Posts

    5637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ladymonia0610

  1. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/v/911511_454729707938790_391888872_n.jpg?oh=cd18d612e818f4c0582b920e1f48128f&oe=5185AF54&__gda__=1367778828_4222ea0e73213058e85b32eb715f5666[/IMG] Felek -pamiętacie?Pierwszy szczeniak zabrany z interwencji w Lubawce. Jest właśnie u pani Dorotki (oczywiście na stałe) A w doniczce Fiśka. ;D
  2. [quote name='from_wonderland']Normalnie jaki worek bez dna, co chwilę jakieś noiwe psiaki stamtąd. Dobrze, że zastoju nie ma i domki znajdują. Bazarek cegiełkowy?[/QUOTE] Wracając do domu tymczasowego który jest w Czadrowie .Kobitka ma rękę do psiaków .Kupujemy tylko karmę i płacimy za usługi wet. Człowiek o wielkim sercu. Psy wchodzą chudze a wychodza jak parówki. Sierść błyszczy i ułożone.
  3. [quote name='from_wonderland']Normalnie jaki worek bez dna, co chwilę jakieś noiwe psiaki stamtąd. Dobrze, że zastoju nie ma i domki znajdują. Bazarek cegiełkowy?[/QUOTE] Kochana jest to bardzo duża interwencja. Niestety wszystkie usł.weterynaryjne w przypadku psiaków z Lubawki wychodzą strasznie drogo ale mam moją wetke która liczy po kosztowach . Daje mi karme .Wspaniała kobitka! Czasami mam ochotę się rozpłakać . Pewnie że może być bazarek cegiełkowy.
  4. [quote name='mdk8']Borysek podesłany?[/QUOTE] Będzie dzisiaj podesłany. Pisze ładny text.;)
  5. [quote name='perpe-tua']Biedne psiaczki. ;( Ile jeszcze zostało do zabrania? Trzymaj się![/QUOTE] Nie wiemy dokładnie ile jeszcze psiaków znajduje się w Lubawce. Widziałam nowego szczeniaka 3 miesiące -przyznała się Janina ze ktoś jej podrzucił. Na dniach zabierzemy kolejne 3 szczeniaki. Mam ogromna nadzieje ,że kiedyś uda nam się podliczyć wszystkie psiaki. Kochani kto może zrobić jakiś mały bazarek na leczenie psiaków?
  6. [quote name='Elza22']Monia a może spróbujemy Kalm aid? Bo tabletki to strasznie drogo wyjdą zwłaszcza ,że jak tylko zrobi się pogoda to będziemy praktycznie każdy weekend spędzać za miastem.[/QUOTE] Ok możemy spróbować. Kalm aid 250ml kosztuje chyba 61,00zł. Mam kupić u swojego weta i wysłać do Ciebie?
  7. [quote name='from_wonderland']Co się stało Frugo? Szczeniaki o krok od lepszego życia i co.. przykro:-([/QUOTE] Problem z jelitami. ;( Wszystkie psy jakie zabieraliśmy z Lubawki były chore;( Ahh nie mam już dzisiaj siły na nic .
  8. [quote name='Poker']Może Kalm aid pomoże?[/QUOTE] Rozmawiałam z moim wetem i powiedziała że jest specjalny lek Cerenia . Koszt jednej tabletki ok.15-17zł. W poniedziałek kupie kilka tabletek i wyślę do Elzy.
  9. [quote name='from_wonderland']Śliczna jest, na pewno długo nie będzie czekala na domek. Ulubione zajęcie- przesiadywanie w doniczce? :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie Fiśka czeka długo na dom ;( Jest okropna na dt. Wszystkie psiaki już uciekają. Dzisiaj była kolczykiem u Gabi-suczki z wypadku. Mam smutną wiadomość: 02.05.2013r odszedł szczeniaczek Frugo za tęczowy most ;( Bamboszek -co dostawał kroplówki ma się lepiej. Czasami mam ochote jechać do Lubawki i ......zrobić coś Janinie. Dobra wiadomość :Matka szczeniaków (Diana) pojechała dzisiaj do wspaniałego domu stałego
  10. [quote name='LILUtosi']Potwierdzam na koncie 214 zł A kiedy te 30 wpłacałaś bo jak na to samo konto to nie mam.[/QUOTE] Zaraz sprawdze konto.
  11. [quote name='mdk8']już raz wpłaciłam na konto hoteliku- w przyszłym tygodniu postaram się jeszcze coś dorzucić. Jest bazarek ogłoszeniowy-dzisiaj się kończy- jak chcesz to opłacę mu największy pakiet tylko byś musiała podesłać tam zdjęcia i tekst. Pasuje? Bo dzisiaj się kończy. Jak tak to daj znać to zdążę jeszcze zamówić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-ogłoszeniowy-20-ogłoszeń-za-5zł-30-ogłoszeń-za-7zł-do-01-05[/URL][/QUOTE] Pewnie! Dziękuje .Zdjęcia podeślę i text. Dzięki;*;*
  12. [quote name='mari23']Monia chyba skok na jakiś bank zrobiła ;)[/QUOTE] Nie. Rozliczyłam bazarek.
  13. [quote name='mdk8']a może bardziej na bieżąco aktualizować stan finansów Boryska- bo nie wiadomo kto płaci i ile i czy w ogóle ktoś? Jaki jest stan na dzień dzisiejszy? Łatwiej pomagać jak wiadomo ile potrzeba.[/QUOTE] Nie zapłaciłam 320zł za Borysa za miesiac hotelowania. Z tych deklaracji co są podane w poście(nikt nie daje) sama płace za pobyt Boryska i niestety jest coraz gorzej z pieniedzmi. Wszystko napiszę jak wróce od psiaków z Lubawki. Koniecznie trzeba ruszyć z ogłoszeniami dla Borcia
  14. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242907-Cegie%C5%82kowy-dla-ps%C3%B3w-z-Lubawki-Do-19-05-2013r-godz-00-00?p=20796505#post20796505[/url] Zapraszam na bazarek
  15. Fisia-do adopcji . Wszystkie szczeniaki w domach stałych tylko mała szuka domu. Jej ulubione zajęcie:D [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6245/czarnala.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8020/szczeniakilubawka.jpg[/IMG] Szczeniaki z Lubawki! Pojechaliśmy do Lubawki po 2 szczeniaki w poniedziałek 29.04.2013r . Jeden ze szczeniaków(co ma podłączoną kroplówkę jest w bardzo złym stanie)!!!:shake::shake: Nazywa się Fifi-jest wychudzony osłabiony waży 1kg a ma 8tyg! Kiedy dotyka się jego drobniutkie ciałko czuć żebra -gdbym go ogoliła to pies szkielet;( . Dostaje kroplówki -leki na wzmocnienie. Moja pani doktor zrobiła wczoraj testy na parwo-Bogu dzięki wynik był negatywny . Drugi szczeniak ( dużo większy pojechał wczoraj do ds -silny Frugo tylko dostał kropelki do oczka) Psy zostały zabrane śmierdzące zaniedbane . Kochani interwencja w Lubawce nadal trwa-nie pisałam ponieważ nie miałam czasu ;( Przepraszam. Błagam Was o pomoc w bazarkach
  17. Wpłaciłam 214zł na konto Lilu-przelew zrobiłam minutkę temu (bazarek) Jak dojdą pieniązki proszę o potwierdzenie. Lilu czy doszło 30zł ?
  18. Dodałam nowe zdjęcia Gabrysi. Na dniach zrobie już takie do ogłoszen.
  19. [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943226_672676859415509_1793242804_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/935548_672676842748844_419830599_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941280_672676826082179_21590532_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943789_672676796082182_1574038954_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/945112_672676752748853_660237262_n.jpg[/IMG]
  20. Zapraszam na bazarek dla Kseni-zadłużonej suczki..Pomocy [IMG]http://imageshack.us/a/img201/4543/dsc0468sf.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242634-Cegie%C5%82kowy-dla-Kseni-Nie-mamy-za-co-zap%C5%82aci%C4%87-za-hotel-Do-04-05-2013r-godz-21-00[/url]
  21. [quote name='masza44']Hej, mogę zgłosić ją do sterylizacji z Akcja Sterylizacja, tylko formalnościami już musicie się zająć same. Proszę o podanie daty zabiegu i adresu lecznicy, nazwiska lekarza i kosztu zabiegu, to zrobię zgłoszenie. Jak będzie akceptacja to dam znać.[/QUOTE] Hej;) Jutro skontaktuje się z lekarzem i zapytam się o cene. Kochana Dziękuję;*
  22. Dziękuję Marinko za wstawienie zdjęcia. Kochane wiec tak: Dzisiaj na dt do Fundacji Przystań pojechały: Milka i Blu (z Czadrowa wycofana suczka) Jesteśmy w stałym kontakcie.Dostałam już telefon od pana prezesa Fundacji że dojechali szczęśliwie. Dziewczyny czują się dobrze. Miesięczny koszt utrzymania 2 suczek (praca, jedzenie) 350zł. Teraz tak: Nadszedł wielkimi krokami dzień szczepień psiaków..Koszt duży 50zł za wścieklizne i wirusówki. Pomożecie mi zrobić jakiś bazarek? Błagam...Na koncie nie ma już nic.
  23. Wczoraj odbyła się sterylka suczki Diany (matki szczeniaków) Wszystko ok. Sterylke pokryła Gmina Lubawka. Marinka wstawi zdjęcie.
  24. Jutro Milka i Blu jadą do dt w Fundacji Przystań. Będą pracować aby dziewczynki były pewniejsze siebie.
×
×
  • Create New...