Jump to content
Dogomania

Ladymonia0610

Members
  • Posts

    5637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ladymonia0610

  1. 303,50zł są pożyczone od innego pieska . Ahhh trzeba szukać.
  2. Zaraz będę szukac jeszcze tych 30zł. Cholera mnie bierze znowu podtopienia u nas na wsi;(
  3. [quote name='Elza22']Nie podoba Ci się? Moim zdaniem nowa fryzurka jej służy.[/QUOTE] Podoba :) Ale jestem w lekkim szoku:D
  4. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244720-Borys-dosta%C5%82-szanse-na-Nowe-Zycie-Pomo%C5%BCesz-mu-dojecha%C4%87-do-ds-Do-29-06-2013r[/url] ZAPRASZAM NA BAZAREK NA TRANSPORT BORYSKA
  5. [quote name='mdk8']dorzucę grosik do transportu[/QUOTE] Jak zrobie bazarek podeśle link;) Dziękuje.
  6. [quote name='mdk8']no i co z Boryskiem? Już w domku?[/QUOTE] Jeszcze nie. !;( Właśnie ustalam transport i zaraz będę zbierać pieniążki (koszt 160zł ) Jak zwykle są problemy ;(
  7. Doszła wpłata od Felki z Bagien 30,00zł (05.06.2013r) Przepraszam ,że dopiero teraz podaje wpłatę ale mam urwanie głowy i 2 psiaki szykuje do ds:) Robię przelew na konto Lilu na kwotę 30,00zł.
  8. Elza co Ty zrobiłaś Dafne?:D Mój Boże:D Miał być Irokez :D
  9. [quote name='Elza22']jak DT się znajdzie to coś wymyślę żeby go odebrać tylko tymczas potrzebny[/QUOTE] Elza to ja zabiore za ok. 10 dni Dafne i może zabierz do siebie pieska.
  10. [quote name='LILUtosi']Czy da się zrobić Ambrze nową fotkę? Skoro już taka tajemnica gdzie mieszka. Mój tz codziennie jest w Kamiennej górze, mógły jej foteczki porobić.[/QUOTE] Tak da radę zrobić nową fotkę Ambrze. Ale za tydzień teraz nie mam czasu.
  11. [quote name='Elza22']tylko kto się tego podejmie może jakaś fundacja[/QUOTE] TOZ lub Jakieś Stowarzyszenie.
  12. Pier***** ludzie są ...ech szkoda słów. Miski brudne Brak konkretnego schronienia Brak pokarmu Brak dostępu do wody( w upalne dni 2 razy wymieniana) Syf w ala boksie! A to schronienie to jaki ma otwór?Jak pies wchodzi? Sorry ale ja bym nasłała jakaś organizacje. Niech odbiorą pieska.
  13. [quote name='obiezyswiat75']ojej, to ten dług ciągle narasta? Niedobrze :([/QUOTE] W tym tygodniu już powinien dotrzeć do ds:)
  14. [quote name='obiezyswiat75']Ale Borysek już jest w nowym domu?[/QUOTE] Nie . Jeszcze nie jest.
  15. Warunki skandaliczne! Czy piesek mieszka w jakimś boksie?Kojcu?Widze ogrodzenie
  16. Może wykupimy jej pakiet do ogłoszeń i damy nowe zdjęcia?
  17. [quote name='Marinka']Podniesiemy wątek...bo taki zapomniany się wydaje :([/QUOTE] Co robimy z ogłoszeniami dla Kseni?
  18. [quote name='Olena84']Ciocia a gdzie jest aktualne rozliczenie?[/QUOTE] ZuziaM napisała za jakie miesiące jest zapłacone ..ale ja jeszcze nie skopiowałam na pierwszy post. Postaram się zaraz wszystko zrobić. Przepraszam .
  19. [quote name='Poker']I co z domkiem Boryska?[/QUOTE] Domek jest. Tylko chce zrobić kastracje i pozbierać pieniążki na spłate długu za hotelik;(
  20. Dafne pójdziesz Ty do domku ?:P:P
  21. Zapraszam na bazarek dla Blu i Milki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244275-Bazarek-dla-Milki-i-Blu-z-interwencji-Lubawka-Pi%C4%99kna-bi%C5%BCuteria-%C5%82apki-Do-15-06-2013r?p=20955458#post20955458[/url]
  22. [url]https://www.facebook.com/events/164251910419309/?notif_t=plan_user_invited[/url] Nowe wydarzenie na face.
  23. [quote name='fochu']Iga i Rubi już w nowych domkach doopki grzeją :)[/QUOTE] Super:) Postaram się zrobić do końca tygodnia aktualizacje postu jakie psiaki szukają domu a jakie są już w ds:)
  24. [quote name='Elza22']Nie potrafię robić wydarzeń. To wiadomość od tej zainteresowanej osoby co Ci mówiłam [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Przygarneliśmy kotkę, nie dała się złapać i jej nie wysterylizowałam .Za chwilę urodzi.Koleżanka poradziła mi, żebym zaczekała z psem.I tak postanowiłąm zrobić.Odezwę się potem.Halina[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Elza co o tym myślisz?
  25. Ludzie zdecydowali ,że jednak Dafne by mieszkała w kojcu. Co już mi nie odpowiadało. Elza koniecznie musze założyć wydarzenie na facebooku i zbieram pieniażki na mała...Pomożesz mi?
×
×
  • Create New...