Jump to content
Dogomania

szafra

Members
  • Posts

    6066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szafra

  1. Puściłam - jeszcze czekam na maila zwrotnego z odpowiedzią. Mam nadzieję, że ogłoszenie Szrekusia ukaże się w piątek :p.
  2. [quote name='phase']Chyba Nixonek trafił do idealnego domku!![/QUOTE] Bardzo idealnego Phase :loveu: I zaczął pierwsze spacerki puszczony wolno : [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/253366_640245492668158_690687377_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944789_640245259334848_410487650_n.jpg[/IMG] Tylko się Nixonku nie oddalaj !!!!!
  3. [quote name='Aimez_moi']Ja caly czas czekam na dane do wplaty......[/QUOTE] ??? To ja mam podać ? Chyba się zagapiłam ...:oops:
  4. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942267_641840095831293_1923761425_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942835_641839902497979_469941415_n.jpg[/IMG]
  5. I klapa. Trzeba się wstrzymać ze wszystkim praktycznie. Biuti - teraz Roxy ma cieczkę. Wszystko się opóźni o kilka tygodni. Wet Bartek ją pooglądał dobrze i powiedział, że to niekoniecznie sprawa bioder i dysplazji - może być to równie dobrze stawy kolanowe, więzadła, plus zaniki mięśniowe itp. RTG nie było i chwilowo nie będzie. Większy problem to agresja w stosunku do innych zwierząt. Sunia w przeciągu paru godzin zrobiła się bardzo agresywna i zaatakowała kota, prawie go uszkodziła, tylko dzięki szybkiej interwencji kot wyszedł cało. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Pani Agnieszka była przerażona. Cały dzień było OK a po wieczornym spacerze taka agresja :( Nic nie zjadła wczoraj, piła wodę. Bardzo zestresowana była. Pani Agnieszka ma wrażenie, że ktoś ją uczył takiej agresji w stosunku do innych zwierząt. Dzisiaj troszkę lepiej - kot i Roxy przyglądają się sobie przez szybę z mniejszą już dawką agresji. Wczoraj Roxy w nocy się zrywała z agresją i atakowała nie wiadomo co, a po chwili się opamiętywała, tak jakby z jakiegoś koszmaru się wyrywała. Dziś w końcu zaczęła jeść, dużo śpi. [B]"Postanowiliśmy o nią powalczyć, choć powiem, że nadal jestem pełna obaw zwłaszcza, że to agresywny pies, po wielkich przejściach. Na spacerach zagryzłaby wszystko co się rusza oprócz ludzi. No, ale próbujemy nad tym zapanować. Wszystko na raz się złożyło: nowe otoczenie, kąpiel, kot, cieczka...ehh zobaczymy co będzie dalej. Dziś jest już trochę bardziej ufna w stosunku do nas." [/B] Trochę wczoraj przewałkowałyśmy temat. Dałam Państwu namiary na Szkołę Amigo, będą próbować , a to jest najważniejsze :p.
  6. Tak faktycznie, a mnie chodziło tylko o pierwszy post i nic więcej ( bo może coś umknęło). Reszty nie skomentuję, bo za ładny dzień dzisiaj mamy. Przecież i tak wiemy, ze nic i źle wszystko robimy - nie raz na o tym Moniko przypominasz. Nihil novi sub sole.
  7. Od Pani Marzenki z Austrii, raczej pomyłka nie leży po Twojej stronie Ado :)
  8. Ojjjjjjj ja dopiero dzisiaj odkryłam ten wąteczek :oops:. Taki wstyd ...
  9. [quote name='Nutusia']A co z tą Panią, która przyjeżdżała ją odwiedzać?...[/QUOTE] Odwiedza, odwiedza. Coś ją do nas ciągnie :)
  10. Acha - OK. Zrobimy co będzie trzeba.
  11. [quote name='Ada-jeje']czy Pirat oprocz karmy juz nie potrzebuje zadnych uslug weta? Kto ma pieniadze z FB? nie pamietam tez kto i dla ktorego psa byl bazarek ktory do konca chyba tez nie ma rozliczenia.[/QUOTE] Twister :) Nie potrzebuje już niczego oprócz dobrej karmy i domu ! Pieniądze z licytacji na FB są u mnie - chciałam kupić za nie następny worek karmy dla niego. Bazarek chyba był dla Rockiego ??? To Iza :p - ale czy rozliczony to nie wiem. Czy były jeszcze inne bazarki tego nie potrafię powiedzieć.
  12. Trzymaj trzymaj kochana mocno :thumbs::modla::modla::modla:
  13. Tak - Państwo wiedzą, że z nią popracować trzeba. Wczoraj nawet rozmawialiśmy o tym i polecałam naszą szkołę AMIGO. Na psy też dziwnie reaguje. Brak socjalizacji ... to chyba główny problem. Nie wiemy właściwie jak zachowa się w mieście ... Pani ma smykałkę do tego i widziałam jak z Biuti pracowała, komenda - dobrze wykonane zadanie - nagroda. Pani Agnieszka mówi, że bardzo pojętna z niej dziewczyna :loveu:. Będzie dobrze !
  14. A jaki zadowolony, wesoły, uśmiechnięty. Z sukami bez problemu już się dogaduje :) Szukamy domu dla Twistera - może przypomnę tak nieśmiało :oops::oops:
  15. Jestem na zaproszenie. Poczytam sobie od początku :)
  16. [quote name='Aimez_moi']Czyli mozna nowe ogloszenia juz dla Panienki wykupic......[/QUOTE] Jak najbardziej. Myślę, że do gazety też ją damy :) Ostatnio nasze psiaki przez ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim pojechały do domków!
  17. [quote name='Nutusia']Ech, gdyby tak Pani, która ją odwiedza mogła ją zabrać do domu... Mogłoby się okazać, że poza schronem to zupełnie inny pies. Mamy przykład z naszego schroniska - pies z łątką agresora, z trudem wyprowadzony za bramę, po kilku krokach na łące okazał się wielkim przytulakiem i oazą łagodności. Z kolei sunia zabrana z punktu przetrzymań, która ugryzła wetkę w boksie i miała być nazwana Wredotką, po 2 dniach w domu tymczasowym chodzi za opiekunką krok w krok, patrzy jej w oczy, załatwia się tylko na dworze i jest psem absolutnie bezproblemowym. Oczywiście to nie jest żadna gwarancja, że i w tym konkretnym przypadku tak będzie, ale coś mi mówi, że ma duże szanse...[/QUOTE] Raczej to nie jest możliwe, żeby okazała się innym psem po za schronem... chciałabym w to wierzyć bardzo. Czekam na odpowiedź behawiorysty. Trudno będzie coś zrobić, ponieważ teraz są w trójkę w kojcu. Ona i dwóch chłopaków, którzy pchają się przed nią do krat a Inka z tyłu :(Jak chce to się dopcha) - ja ją tam paluchami próbuję podotykać. Co prawda szybko ucieka ale smyrnęłam ją kilka razy po łepku. Nawet mojego palucha próbowała delikatnie w zęby złapać i zbadać czy aby nie jest groźny :) Mam nadzieję, że się przełamie. Tymczasik cały czs aktualny - tylko nie za jakieś sumy z kosmosu, i żeby nie był tak daleko ...
  18. Ząbalka da się wychować jeszcze, czy to już mu tak zostanie ? Brakuje jeszcze jednej wpłaty ;)
  19. [quote name='halszka']jestem i ja...cudowna parka:) edit.Proszę podajcie link na FB nie mogę znaleźć w tym gąszczu wydarzeń[/QUOTE] Halszko ja nie wiem czy jest wydarzenie ... Zapytam Alinki. Tolę można zgłosić chyba do mikropsiaków :evil_lol:.
  20. [quote name='iwonamaj']Słusznie, o Szrekusiu musi sie dowiedzieć jak najwięcej osób...[/QUOTE] Oczywista oczywistość! Trochę pospacerowaliśmy ze Szrekusiem,Ciężko mu fotkę zrobić :) Jedyne momenty to gdy się załatwia :) Ogólnie to on nie lubi błysku fleszy - skromny jest. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/923451_639841549364481_1896675083_n.jpg[/IMG] Wącham sobie drzewko : [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/302845_639841429364493_2013057259_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935335_639841312697838_2138033106_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601650_639841199364516_575607980_n.jpg[/IMG]
  21. Ogłoszenia już niedługo będą !!!
  22. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/947319_639847719363864_1132153231_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/264512_639847996030503_2143575021_n.jpg[/IMG] Ale ma wzrok :loveu:... jakby mówiła tymi pięknymi oczętami: " ZATRZYMAĆ TĄ CHWILĘ CHCĘ NA ZAWSZE "
×
×
  • Create New...