kochana jest i lubi się przytulać, ale koleżanki z boksu dalej nie dają wychodzić jej i Mice do pogłaskania pod siatkę. :( Obie są takie mało widoczne i trzebabybyło bardziej wziąć się za ich adopcję. :(
teraz się trochę uparłyśmy i szukamy DT dla Pirata, Misi, Nesi, Hery, a być może ktoś się zdecyduje na stał zostawić psiaka i DT lub DS dla Łatka, bo on strasznie zmarniał, mam nadzieję, ze coś nam się uda zdziałać.
a tu link do filmiku na YOUTUBE, jest na nim nasz przekochany Piraci, kóry tak słodko się cieszy :) a traz niestety tak cierpi.. jesteśmy z nim.
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=LuyDlNFUe5g[/URL]
a tu blog kilku wolontariuszek ze schroniska, po lewej są linki do blogów reszty :)
[URL="http://www.POMOZPSOM.BLOG.ONET.PL"]WWW.POMOZPSOM.BLOG.ONET.PL[/URL]
możliwe, że kiedyś go wklejałam tu :)
Nie są zbyt dobre, ale narazie niech będą, jak będziemy w schronie to spróbujemy ją wyciągnąć i porobić lepsze zdjęcia, DT by się przydałł.. :( sam się nie znajdzie, wolontariuszki trzeba działać, w kupie siła.. ; )
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9481/p1010165d.jpg[/IMG]
[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3853/dsc00417y.jpg[/IMG]
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5120/dsc00407u.jpg[/IMG]
[IMG]http://img693.imageshack.us/img693/7302/20100306098.jpg[/IMG]