Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. w taką piękną pogodę aż się chce wyskoczyć z pieskiem na hulajnogę.zapraszam do kupna bo to naprawdę dobry a zarazem tani sprzęcik.
  2. to jak ulka będzie u weta niech zważy :p
  3. dziewczyny ona powyżej 20 kg na bank.
  4. hmmm...raczej chyba 50.ale warto ją zmierzyć.
  5. nie zapeszajmy ale cieszymy się że coś się ruszyło.
  6. wiesz czasami rozmowa jest fajna ale na miejscu okazuje się co innego.myślę że wizyta przed adopcyjna musi być.
  7. jeśli chodzi o obrożę polecam Sabunol-tani i dobry.wszystkie nasze psy je noszą i jest ok.
  8. zadzwonią...na pewno.nadzieja umiera ostatnia
  9. ciiiiiii...nie zapeszajmy po prostu poczekajmy :-)
  10. [quote name='Bjuta'] Pocahontas, Sybir znalazł wreszcie dom. Wypatrzyli go w schronisku wczoraj chyba. :) Jestem na wyjeździe, więc nie mogę napisać na jego wątku, bo zapomniałam loginów... W domu mam zapisane.[/QUOTE] ok.napiszę.dzięki za info ULKA miziania dla panienki i dla Was też wesołych świąt :-)
  11. [B]Bjuta[/B] zamieściła info-zobaczymy czy zainteresowana osoba się odezwie...
  12. jak KOCI test?dziewczyny nie pozwólmy zainteresowanej(jedynej) czekać.Proszę zobaczcie jaka jest reakcja na sierściuchy.
  13. wiosna idzie wiosna-hulajnogi czekają.a ja polecam.
  14. czekam w takim razie na koci test...
  15. [quote name='ULKA12'] Fajnie by było gdyby była jedynaczką [/QUOTE] hmmm...dlaczego skoro toleruje psy i suki?
  16. chyba jest zainteresowana ale muszę znać odpowiedzi na te pytania: [QUOTE]czy wiadomo już o niej coś więcej? Ile ma lat, jaki ma charakter, czy jest kotolubna i jak z dzieciakami?[/QUOTE]
  17. no piękna panienka.zaraz wrzucę fotki na forum husky adopcje.
  18. malawaszka powinnaś pozabierać wszystkie zabawki.
  19. ważna faktura a nie z kim kontrakt podpisany-rany jak ja nienawidzę biurw i innych garniaków.
  20. w takim razie ta cieczka jakaś dziwna była...i skąd się wzięła?
  21. [quote name='Bjuta'] bo za punkt honoru mam dręczenie gminy Niegowa, która Ajzę totalnie olała...[/QUOTE] :megagrin: :happy1:
  22. handzia a nie ma u Was TOZ-u albo jakiejś innej fundacji czy stowarzyszenia?
×
×
  • Create New...