no właśnie Szasta... jeden chłopak odwiedzał tego psa ale go wtedy nie adoptował bo Szasta miał okres kwarantanny... a jak Szasta już do adopcji to chłopaka nie widać! głupek nie potrzebnie robił nadzieję...:angryy::angryy::shake::angryy::mad:
kolejny próbny projekt plakatu:
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/6523422eda61107cc980711a40ef3d79,14,19,0.jpg[/IMG]
narazie jedna strona potem dojdzie jescze druga
ale widac na tych zdjęciach że mały Fredzio troche przytył! ;) to dobrze bo pamiętam jak on wyglądał na poczatku choroby... chudy strasznie! A teraz wygląda przepieknie!!! ;) :D :D :) założenie tego wątku miało sens!
trzeba się wziąść do robienia ogłoszeń...ona i tak ma już duzo ogłoszeń wątpie że w naszym zapyziałym Jastrzębiu znajdzie sie ktoś kto weżmie tą sunie na DT... Fredzio aż do Sosnowca pojechał....bidulka tak mi jej szkoda!
Ale cudnie!!!!!! :D :D nosek faktycznie lepiej wygląda!!!! duzo lepiej!!!! :D :D :D po jego oczkach widac że lepiej się czuje... jak se przypomne jak leżał na kocyku i te jego zmęczone biedne oczęta....widać w nich było że mały cierpi... a teraz! ;) wygląda cudnie :)
Nesi bardzo przestraszona suczka... to jej wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181164-gt-gt-wychowaj-od-nowa-pokaż-że-człowiek-nie-zrobi-nic-złego-kaja-i-nesi-czekają-lt-lt[/URL]
no w sumie masz rację ;) takiego dobrego domu tymczasowego to noramlnie ze świecą szukać ;) ale jeszcze tyle psiaków z naszego schroniska mogłoby mieć dom tymczasowy... bardzo nie którym to by sie przydało... szczególnie też Nesi...