te dwa ostatnie maluszki pojechały do DT ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185992-Adenina-i-Tymina-w-DT-!!-szukaj%C4%85-DS-"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1859...ukaj%C4%85-DS-[/COLOR][/URL])
ma już podaje:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181164-gt-gt-NESI-POTRZEBUJE-DT!!!!wychowaj-od-nowa-pokaż-że-człowiek-nie-zrobi-nic-złego-lt-lt[/URL]