Jump to content
Dogomania

Blood

Members
  • Posts

    1067
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Blood

  1. Bede ;) jeszcze sie dowiem czy te ogloszenia juz gotowe do swiat mialy byc ale zapytam;=
  2. dzieki bardzo szkoda go zey do schronu poszedl jest juz zsocjalizowany calkiem...
  3. wiem sama tego chce ale tez rozwazam czy dam rade wszystkie ogarnac dac to co najlepsze ale potem mysle ze im szybciej tym szybciej ogloszenia i dom... no i gorzej niz w schronie nie bedzie....
  4. no napisalam;p napisalam do kolezanki tylko znow na sw wszyscy jada gdzies;p
  5. wlasnie dlatego chcialam dowiedziec sie ja nie mialam nigdy takiego psa bo mnustwo ruchu moje maja a oni jeszcze w bloku i po schodach sie turla;/ dzieki za wiadomosc pogadam z nia bo mi zal suni;/
  6. Ma przyjechac tylko treba dogadac jaki dzien no i niestety moje tymczasiki jeszcze nie znalazly domku;(Choc jeden;( ale nawet jesli nie znajda domku to nie pozniej niz ten pon 12 bym wolala zeby przyjechal do mnie (jesli nic sie nie wydarzy) Martwie sie juz o niego i mam dylemat dlatego...;/
  7. a moja wplata juz doszla??
  8. popytam znajomej na weekend psa bede miala moze ona ma to bym w domu zrobila zdj jak nie bedzie pogody;)
  9. acha czyli tak jak bylo;)
  10. no musze popytac ale niestety robie co moge nic innego nie zrobie telefonem...
  11. a jak to wkoncu jest z tym transportem w jakie dni??
  12. u mnie nie;( a zdjecia w inne dni robione na bardziej nie otwiera oczek;/ jak jest kolo mnie to tak wariuje ze sie nie da zrobic zdj;p a zdjecia tylko tel moge zrobic;/
  13. po 1 nie mam aparatu i nikt z tu znajomych niue ma po 2 trawy zielonej to jeszcze nie ma jest szaro i smutno;( Perelka ma dluzsza siersc;)
  14. nie mam ona zawsze ma takie a w slonce patrzyla ....ogolnie ma malutkie oczka
  15. No super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ciesze sie ;) Jak cos [url]http://www.dogomania.pl/threads/182815-Maly-4-mies-piesek-szuka-domu[/url] to ten piesek co szuka domku jesli ktos by sie jeszcze zglaszal...
  16. O jakie cudo!!! Ja tylko czekam kiedy bede mogla;)
  17. Avilla dziekuje rozmawialam juz ze znajoma i mowilam ze to nie powinna tak wygladac ale jak zwykle jej tata zawsze jakis smakolyk;/ a mieszkaja na 3 pietrze a ten klusczek sie meczy;([IMG]http://i42.tinypic.com/24zlvn9.jpg[/IMG]
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182818-Wyrwane-z-rak-czarownicy-z-Bedzina-2-sunie-prosza-o-ogloszenia-i-DS[/url] No ostatnio nie mailam czasu niestety(tata w szpitalu) Tylko tyle ci zrobilm watek..
  19. Hop hop potrzeby chociaz DT do czsu znalezienia domku!!!;)
  20. .....;( Napewno jest ok i czeka na wyjazd;)
  21. No to powodzenia;) Moje (chyba trafiam na inteligenty same;p) Zalatwiaja sie w jednym miejscu ale tez wychodza i wtedy wola zalatwic sie za brama zreszta z obu miejsc trzeba posprzatac po nich;) Jesli psa nauczy sie ciaglego bycia przy czlowieku to chodzi za nim moje tez wola posiedziec przy mnie ale potrafia zajac sie soba teraz sa 4 a tak nie mniej niz 2 to moze dlatego maja kogos do zabawy i towazystwa procz czlowieka.. Ale to jak z kotami da sie ale trudno zabic "zwierzecy instynkt" do wolnosci kot zawsze mogl byc w domu ale nigdy nie lubil i ja to rozumie ;)Ale ludzie tez sa rozni sa i tacy co z domu najlepiej nie wychodzic to moze i psy sa takie ... Ale nawet jamniczka znajomej;/niestety utuczona przez ojca owej znajomej ;/lubi pobiegac niestety szybko sie meczy... A pewnie bedziecie wiedziec ..co najlepiej zrobic zeby taki jamnik stracil na wadze bezpiecznie??Sa jakies karmy czy wystarczy dawac mniejsze porcje jedzenia i brak smakolykow??
×
×
  • Create New...