Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. [quote name='kamilqax95x']a kto go zawiezie bo nie doczytałam ...[/QUOTE] Nie powiem Ci dokładnie, ale jest osoba chętna która jeździ często na tej trasie. Nie powiem dokładnie po nie pamiętam... skleroza
  2. Agnieszko przyjemność spaceru zostawie Panu Pawłowi ;) Ja mu potowarzysze i porobie zdjęcia ;) Chyba że odmówi spaceru to wtedy zobaczymy ;)
  3. Już się bałam że najgłośniejszemu psu w schronie coś się stało ;) Byłam tyle razy w schronie ale jakoś go nie widziałam... Następnym razem go poszukam i inne ASTki i ASTy ;)
  4. Ok, ja mam Twój numer w razie czego ;) Dam znać, jutro zadzwonie do kierowniczki
  5. Ładne te Twoje futrzaki ;)
  6. Kamila, zmień tytuł że zbieramy na transport na trasie Szczecin-Łomża-Szczecin
  7. ostatnia najbardziej podobna... ale Sara chyba nie miała takich białych znaczeń na boku
  8. 4 i 6 zdjęcie najbardziej... ale nie przyglądałam się za dobrze
  9. Na wsparcie skarbonki sterylkowej nie możemy liczyć. Soema napisała mi "Niestety, nie sterylizujemy suk w schroniskach, to obowiązek schronu". No to napisałam jej sprostowanie, że suka jest na stacji kwarantanny, gdzie nie mamy możliwości sterylizacji, a gimna nie ma obowiązku. Czekam na odpowiedź.
  10. Popieram beataczl rozdzielić Blanta ze świnką, z kotem izolować i poznawać codziennie po trochu... Dużo nie poradze bo nie wprowadzałam nigdy psa do domu gdzie był kot...
  11. Cicho tutaj od 2 dni... Idę w poniedziałek do Pani Kasi. Postaram się wkręcić na przejażdżkę do hoteliku ;)
  12. Ok, z bazarku się uzbiera, może reszte dołoży sterylkowa skarbonka. Będę czekać na telefon
  13. [SIZE=3][B]LAZY mój numer - tel. 694-539-289[/B][/SIZE]
  14. Może ktoś ze Szczecina lub okolic ma rzeczy na bazarek ? Jeśli mi podrzuci do Gryfina to zrobię bazarek na sterylkę, też mam kilka rzeczy które można sprzedać.
  15. [quote name='LAZY']Tego się właśnie obawiałam, ze kierowniczka nie bardzo się tym przejmie. Cholera by to wszystko! A lekarz sunię widizła czy też nie? Napisz mi na pw swój numer telefonu to się umówimy. Proszę porozmawiaj z kierowniczka. Jeśli ona trafi na pseudo to potem będziemy zbierać jej szczeniaki z róznych okolic. Czy gmina nie ma obowiązku sterylizacji? Co za poronione przepisy...[/QUOTE] Wet jeszcze suni nie widział. Chyba że np. dzisiaj był. Porozmawiam z nią we wtorek albo lepiej jutro zadzwonie. Nie wiem czy gmina ma obowiązek sterylizacja. Chyba nie jeśli tego nie robią...
  16. [quote name='schnappiatko4']acha... a gdzie moge znalezc namiary do TOZ-u??[/QUOTE] Prosze: Al. Wojska Polskiego 198A ( tel. (091) 487-04-37 [B]Biuro[/B] (091) 487-70-10 [B]Lecznica[/B] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - ADOPCJE [URL="http://www.toz.szczecin.pl/"]www.toz.zszczecin.pl[/URL]
  17. [quote name='LAZY']A wiek dziewczynki? Ile ona u Was MUSI być przed adopcja? No i na ile świadoma jest kierowniczka kojca, ze jej bez sterylki nie można oddać? Niech każdemu chętnemu mówią, że sunia do adopcji, ale dopiero po sterylizacji...odrazu część chętnych odpadnie. W jakich dniach i w jakich godzinach można Ciebie w kojcu spotkać, zeby się umówić na poznanie dziewczynki?[/QUOTE] Przed adopcją musi jedynie zostać zaszczepiona, jak zostanie zaszczepiona może iść do adopcji. Kierowniczka nie jest tego świadoma, jak dla niej pies to pies. Ja tam chodzę różnie. Jak chcesz możemy się umówić. Wieku niestety nie znam. Nie dałam rady zajrzeć jej w zęby.
  18. Sunia jest z jakiejś hodowli z Opola. Tyle wiemy. W uszach nie ma tatuażu: [IMG]http://i26.tinypic.com/jz9xua.jpg[/IMG]
  19. [quote name='LAZY']Monika czy Ci ludzie co są chętni na adopcję suni to czyiś znajomi? Może byś mi podała do nich telefon, o ile się zgodzą, i u nich sunia dochodziłaby do siebie po sterylce. Odrazu sprawdziłabym czy domek nadal będzie chętny na dziewczynkę, jak okaże się, że ona już maluchów nie urodzi...[/QUOTE] Nie mam do nich żadnego kontaktu, ale zobacze czy nic w biurze nie zostawili.
  20. Równie dobrze można byo by się dogadać z przyszłymi właścicielami, że oni od razu zabiorą do siebie suni po sterylce.
  21. Napisałam na wątku sterylek, u nas w Gryfinie nie opłaca się sterylizować, bo jak się pytałam ile wyniesie sterylka mojej suni mix westa to powiedział mi wet że 250 :crazyeye: To naszej Awe wyniesie 400 ? :-(
  22. To moźe zrobimy bazarek na jej sterylkę ? I napiszę na wątku sterylek
×
×
  • Create New...