-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
[quote name='kamilqax95x']a kto go zawiezie bo nie doczytałam ...[/QUOTE] Nie powiem Ci dokładnie, ale jest osoba chętna która jeździ często na tej trasie. Nie powiem dokładnie po nie pamiętam... skleroza
-
Buba znowu straciła dom - wróciła do Szczecinka
blacky. replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Agnieszko przyjemność spaceru zostawie Panu Pawłowi ;) Ja mu potowarzysze i porobie zdjęcia ;) Chyba że odmówi spaceru to wtedy zobaczymy ;) -
Ładne te Twoje futrzaki ;)
-
Kamila, zmień tytuł że zbieramy na transport na trasie Szczecin-Łomża-Szczecin
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
blacky. replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
ostatnia najbardziej podobna... ale Sara chyba nie miała takich białych znaczeń na boku -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
blacky. replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
4 i 6 zdjęcie najbardziej... ale nie przyglądałam się za dobrze -
Popieram beataczl rozdzielić Blanta ze świnką, z kotem izolować i poznawać codziennie po trochu... Dużo nie poradze bo nie wprowadzałam nigdy psa do domu gdzie był kot...
-
Buba znowu straciła dom - wróciła do Szczecinka
blacky. replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Cicho tutaj od 2 dni... Idę w poniedziałek do Pani Kasi. Postaram się wkręcić na przejażdżkę do hoteliku ;) -
[quote name='LAZY']Tego się właśnie obawiałam, ze kierowniczka nie bardzo się tym przejmie. Cholera by to wszystko! A lekarz sunię widizła czy też nie? Napisz mi na pw swój numer telefonu to się umówimy. Proszę porozmawiaj z kierowniczka. Jeśli ona trafi na pseudo to potem będziemy zbierać jej szczeniaki z róznych okolic. Czy gmina nie ma obowiązku sterylizacji? Co za poronione przepisy...[/QUOTE] Wet jeszcze suni nie widział. Chyba że np. dzisiaj był. Porozmawiam z nią we wtorek albo lepiej jutro zadzwonie. Nie wiem czy gmina ma obowiązek sterylizacja. Chyba nie jeśli tego nie robią...
-
[quote name='schnappiatko4']acha... a gdzie moge znalezc namiary do TOZ-u??[/QUOTE] Prosze: Al. Wojska Polskiego 198A ( tel. (091) 487-04-37 [B]Biuro[/B] (091) 487-70-10 [B]Lecznica[/B] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - ADOPCJE [URL="http://www.toz.szczecin.pl/"]www.toz.zszczecin.pl[/URL]
-
[quote name='LAZY']A wiek dziewczynki? Ile ona u Was MUSI być przed adopcja? No i na ile świadoma jest kierowniczka kojca, ze jej bez sterylki nie można oddać? Niech każdemu chętnemu mówią, że sunia do adopcji, ale dopiero po sterylizacji...odrazu część chętnych odpadnie. W jakich dniach i w jakich godzinach można Ciebie w kojcu spotkać, zeby się umówić na poznanie dziewczynki?[/QUOTE] Przed adopcją musi jedynie zostać zaszczepiona, jak zostanie zaszczepiona może iść do adopcji. Kierowniczka nie jest tego świadoma, jak dla niej pies to pies. Ja tam chodzę różnie. Jak chcesz możemy się umówić. Wieku niestety nie znam. Nie dałam rady zajrzeć jej w zęby.
-
[quote name='LAZY']Monika czy Ci ludzie co są chętni na adopcję suni to czyiś znajomi? Może byś mi podała do nich telefon, o ile się zgodzą, i u nich sunia dochodziłaby do siebie po sterylce. Odrazu sprawdziłabym czy domek nadal będzie chętny na dziewczynkę, jak okaże się, że ona już maluchów nie urodzi...[/QUOTE] Nie mam do nich żadnego kontaktu, ale zobacze czy nic w biurze nie zostawili.