caromina
Members-
Posts
1230 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caromina
-
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
caromina replied to ata's topic in Już w nowym domu
Chciałam wstawic jego najnowsze zdjecia , ale nie wyszło. Wstawię na sforze -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
caromina replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']dziewczyny co będzie jeśli nie znajdzie się miejsce dla Nesa?? wierzę bardzo i też coś pewnie dołożę od siebie, ale zazwyczaj jest tak, że najpierw szuka sie miejsca, a później prosi o wpłaty deklarowiczów! jak rozliczycie kasę jeśli miejsce dla nesa się nie znajdzie? oddacie? może ktoś inny kto lepiej zna sytuację chciałby prowadzić wątek? mogę napisać do moda o zmianę.. lub może Rudzia prowadziłabyś rozliczenie w 3 poście, a ja drugi usunę??[/QUOTE] własnie miałam spytać czy jest miejsce -
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
caromina replied to ata's topic in Już w nowym domu
Robi postępy, wszyscy robią. Piotr uczy sie jak Victora przechytrzyć i uniemożliwić mu wchodzenie gdzie sie akurat Victorowi podoba. Metody sa coraz sprytniejsze i Victor powoli przestaje dawać rade. Kiełbasę murarzom jak kradł tak kradnie, ale skoro nie zamykają drzwi.... Victor ma nowego kolegę, szczeniaka 4 miesięcznego. Chłopaki oczywiście dobrały sie jak w korcu maku i razem wywijają, a przykład mały jak wiadomo ma niekiepski:) Za dwa tygodnie, po wojażach wakacyjnych umówiliśmy sie wspólna wycieczkę rowerową. Biorę swoje burki a Piotr swoje. Potem kiełbacha i sałatki:) -
[quote name='Boogie']Byliśmy umówieni na 13, mam nadzieję że to aktualne wszystko, Dubby musze zobaczyć, po Morii to jedna z moich ulubienic, no i Tytusie (a propos jak mi sie uda to jutro wskoczę na chwile chociaż do Tytka) ;)[/QUOTE] Czy o tego "mojego" Tytusa chodzi? Białego husky? Na kogo kontakt w sprawie adopcji?
-
te gry fajnie wyglądają, chyba sobie sprawie jedną:) Kasiu, nie mam za bardzo czasu robić bazarków, ale mamy sporo fantów. Gdyby ktoś poprowadził bazarek przyślę zdjęcia i opis
-
dajcie jeszcze to czarne, małe to ogłosimy zdjęcia proszę na [email][email protected][/email] wczorajszych zdjęć jeszcze nie ma?
-
potwierdzaj Kasiu, też sie dołożymy haszcze polują to normalne, błąkały sie i były głodne. Moim zdaniem nie wpływa to na adopcje, to cecha tej rasy, standardowa. Byle nie szły do z domu z kotami i kozami:)
-
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
caromina replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
ode mnie ma dwie dychy -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
caromina replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia'] [B]K&M[/B] [B]- [/B]ogłoszenia w MP nie zawsze odnoszą skutek. Zazwyczaj największy odzew jest z Metra, ale tam psiaki są wybierane losowo z któregoś z portali ogłoszeniowych - zupełnie wyleciało mi z głowy z którego. Może alegratki?[/QUOTE] z cafeanimal, ale wiecie trudno trafić. Najlepiej jak kilka osób robi ogłoszenie dla psa w róznym czasie -
[quote name='supergoga']Czy nie ma jakieś mozliwości żeby ukarać właściciela za puszczanie psów samopas i nie odbieranie. To jakis koszmar.[/QUOTE] jest coś takiego jak porzucenie psa, nawet do dwóch lat można dostać trzeba by pewnie zgłosić sprawę na policję, wykręci sie, tym, że ta rasa tak ma i nawiewa może jednak dostać domiar za recydywę, powinien dawno się zorientować, że psy mu uciekają
-
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
caromina replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
myślicie o PDT? -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
caromina replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
o co chodzi z deklaracjami? Na co zbieracie? Nie mam czasu czytać całości -
Magda sa nowe ankiety i proszę o nr Twojego konta:)
-
Niestety bez sprawdzenia na dzieci psy nie maja szans na DT. Moze uda sie w weekend, nie mam jeszcze pewności, w razie czego będę dzwonić do Kasi
-
Dingo odszedł 6 września. ['][']['][']['] Pamiętamy....
caromina replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny psiak, mam nadzieję, ze szczęście sie do niego uśmiechnie -
"Mój"chłopak też był, nic nie ustalił bo właścicieli nie było, a podejrzliwy sąsiad nawrzeszczał, że "albo s...albo wzywa gliny":) Kuna, jakbym mogła urywać kiedy chcę z Poznania do Rzeszowa to bym nie prosiła nikogo o pomoc:) Poza tym nie wiedziałam, że faktycznie jedziesz bo nie potrzebowałaś mapki. Wszyscy o nią prosili bo nie wiedzieli gdzie jest ta nieszczęsna działka:) Cieszę się, że pies ma tak dobrze, oby go ktoś tylko przez to nie wysiudał i sam się nie wprowadził;) Niestety przez ten wątek wiele osób dowiedziało się gdzie jest to miejsce;) Z mojej strony EOT, wątpię by chłopka miał jeszcze ochotę się tam wybrać. Wszystkim, którzy byli zaangażowani w tę sprawę dziękuję za pomoc i pozdrawiam