Jump to content
Dogomania

caromina

Members
  • Posts

    1230
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by caromina

  1. Chciałam wstawic jego najnowsze zdjecia , ale nie wyszło. Wstawię na sforze
  2. [quote name='What May NN']dziewczyny co będzie jeśli nie znajdzie się miejsce dla Nesa?? wierzę bardzo i też coś pewnie dołożę od siebie, ale zazwyczaj jest tak, że najpierw szuka sie miejsca, a później prosi o wpłaty deklarowiczów! jak rozliczycie kasę jeśli miejsce dla nesa się nie znajdzie? oddacie? może ktoś inny kto lepiej zna sytuację chciałby prowadzić wątek? mogę napisać do moda o zmianę.. lub może Rudzia prowadziłabyś rozliczenie w 3 poście, a ja drugi usunę??[/QUOTE] własnie miałam spytać czy jest miejsce
  3. Robi postępy, wszyscy robią. Piotr uczy sie jak Victora przechytrzyć i uniemożliwić mu wchodzenie gdzie sie akurat Victorowi podoba. Metody sa coraz sprytniejsze i Victor powoli przestaje dawać rade. Kiełbasę murarzom jak kradł tak kradnie, ale skoro nie zamykają drzwi.... Victor ma nowego kolegę, szczeniaka 4 miesięcznego. Chłopaki oczywiście dobrały sie jak w korcu maku i razem wywijają, a przykład mały jak wiadomo ma niekiepski:) Za dwa tygodnie, po wojażach wakacyjnych umówiliśmy sie wspólna wycieczkę rowerową. Biorę swoje burki a Piotr swoje. Potem kiełbacha i sałatki:)
  4. Też znam ludzie z Wawy i z okolic, damy radę! Czekam jeszcze na dokładny adres. Pani Monika mówiła, ze dziś przywożą Jej szafki kuchenne, wiec może byc zajęta.
  5. Ale sie z dziewczynami dogadałam w sprawie wyjazdu. Dzisiaj odpisałam na wczorajszego esa, ze jadę:) Szkoda:( Miałam nadzieję, że spotkam Naduchę i inne psiaki
  6. [quote name='Boogie']Byliśmy umówieni na 13, mam nadzieję że to aktualne wszystko, Dubby musze zobaczyć, po Morii to jedna z moich ulubienic, no i Tytusie (a propos jak mi sie uda to jutro wskoczę na chwile chociaż do Tytka) ;)[/QUOTE] Czy o tego "mojego" Tytusa chodzi? Białego husky? Na kogo kontakt w sprawie adopcji?
  7. te gry fajnie wyglądają, chyba sobie sprawie jedną:) Kasiu, nie mam za bardzo czasu robić bazarków, ale mamy sporo fantów. Gdyby ktoś poprowadził bazarek przyślę zdjęcia i opis
  8. Nadia - dzisiaj rozmawiałam z potencjalnym DT. Mamy zielone światło na wizytę, trzeba szukać wolontariusza. Czekamy też na ankietę dla niej. Nowych zdjeć nie ma?
  9. dajcie jeszcze to czarne, małe to ogłosimy zdjęcia proszę na [email][email protected][/email] wczorajszych zdjęć jeszcze nie ma?
  10. potwierdzaj Kasiu, też sie dołożymy haszcze polują to normalne, błąkały sie i były głodne. Moim zdaniem nie wpływa to na adopcje, to cecha tej rasy, standardowa. Byle nie szły do z domu z kotami i kozami:)
  11. [quote name='Ra_dunia'] [B]K&M[/B] [B]- [/B]ogłoszenia w MP nie zawsze odnoszą skutek. Zazwyczaj największy odzew jest z Metra, ale tam psiaki są wybierane losowo z któregoś z portali ogłoszeniowych - zupełnie wyleciało mi z głowy z którego. Może alegratki?[/QUOTE] z cafeanimal, ale wiecie trudno trafić. Najlepiej jak kilka osób robi ogłoszenie dla psa w róznym czasie
  12. [quote name='supergoga']Czy nie ma jakieś mozliwości żeby ukarać właściciela za puszczanie psów samopas i nie odbieranie. To jakis koszmar.[/QUOTE] jest coś takiego jak porzucenie psa, nawet do dwóch lat można dostać trzeba by pewnie zgłosić sprawę na policję, wykręci sie, tym, że ta rasa tak ma i nawiewa może jednak dostać domiar za recydywę, powinien dawno się zorientować, że psy mu uciekają
  13. [quote name='SkarpetKa']Jak Ty to robisz? ;) SUPER!!! A kiedy mniej więcej będziesz na wizycie, żebym wiedziała na kiedy ewentualnie transport jest potrzebny do Wawy, jakby z domkiem nie wyszło?[/QUOTE] jutro będę sie umawiać. Jak ustalę dokładny termin, napiszę:)
  14. Jest DT dla Nadii pod Wawą. Mozemy rozglądać sie za transportem. W międzyczasie w Poznaniu zrobię wizytę dla niej do DS
  15. o co chodzi z deklaracjami? Na co zbieracie? Nie mam czasu czytać całości
  16. Magda sa nowe ankiety i proszę o nr Twojego konta:)
  17. Niestety bez sprawdzenia na dzieci psy nie maja szans na DT. Moze uda sie w weekend, nie mam jeszcze pewności, w razie czego będę dzwonić do Kasi
  18. O której? Zadzwonię do faceta, moze sie uda. Ostatnio dużo pracuje bo sezon urlopów sie zaczął. Poddaję Ci mój nr 695 938 951 gdyby trzeba było pilnie się skontaktować
  19. SkarpetKo, ustal dogodny termin dla siebie (lub kilka), napisz mi. Skonsultuje z facetem, a na końcu looknę w mój grafik.
  20. Biedny psiak, mam nadzieję, ze szczęście sie do niego uśmiechnie
  21. "Mój"chłopak też był, nic nie ustalił bo właścicieli nie było, a podejrzliwy sąsiad nawrzeszczał, że "albo s...albo wzywa gliny":) Kuna, jakbym mogła urywać kiedy chcę z Poznania do Rzeszowa to bym nie prosiła nikogo o pomoc:) Poza tym nie wiedziałam, że faktycznie jedziesz bo nie potrzebowałaś mapki. Wszyscy o nią prosili bo nie wiedzieli gdzie jest ta nieszczęsna działka:) Cieszę się, że pies ma tak dobrze, oby go ktoś tylko przez to nie wysiudał i sam się nie wprowadził;) Niestety przez ten wątek wiele osób dowiedziało się gdzie jest to miejsce;) Z mojej strony EOT, wątpię by chłopka miał jeszcze ochotę się tam wybrać. Wszystkim, którzy byli zaangażowani w tę sprawę dziękuję za pomoc i pozdrawiam
×
×
  • Create New...