caromina
Members-
Posts
1230 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caromina
-
Witajcie,napiszcie wszystko co mozecie o haszczakach
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
caromina replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Najlepiej jak przyśle na maila do mnie. Zaraz zresztą napisze do niej na PW -
Wizyta w przyszłą sobotę
-
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
caromina replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Również trzymam kciuki za Carmen i pozdrawiam! -
SISI - prawie uduszona przez łańcuch znowy szuka domku!! PILNE !!!
caromina replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[quote name='tayga']Daj namiary na sforę jak juz ruszy. A tymczasem dowiedziałam się przypadkiem (próbując wyadoptować Akitę) o tej piekności: [URL]http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?t=4110&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=66ec2d6018ddaddea5c1604252a44765[/URL][/QUOTE] Dam oczywiście i liczę na współpracę Tayga:) Mam namiary na dziewczynę z fundacji Akit. Też znalazłam Akite w schronie, dziewczyny ją wyciągnęły z niego i umieściły pod Poznaniem -
[quote name='dara9']To Zofija pyta o wizytę na wątku Pegi i Megi, Caromino jeśli mogłabyś jej pomóc w wizycie przedadopcyjnej to proszę daj jej znać! na śliczną Carmen czeka domek :) Może choć jej się poszczęści :)[/QUOTE] Już tam napisałam, uprzedziłam,ze nigdy nie miałam ON. Mam bliską koleżankę, ktora siedzi w tych psach, ale nie wiem czy znajdzie czas
-
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
caromina replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zofia, myślę, ze mogę Ci pomóc w tej wizycie. Uprzedzam jednak, że nigdy nie miałam ON -
Dara9 mogę pomóc przy tej wizycie
-
Dziewczyny nie mam dobrych wieści.Pani Agnieszka ponownie przełożyła wizytę. Jako powód podała, że tata chce jechać na zakupy.
-
[quote name='sleepingbyday']caromina, to wy wzieliście ksenie od renaty z wawy?? jeśli tak, to ja ksenie znam! my w tym samym parku sie obijamy z renatą po krzakach. .[/QUOTE] Tak, to właśnie my:) Ksenia Samcanka (Akron Samcanka jest jej ojcem) jest potworem;), zlokalizowałam jeszcze jej dwoje rodzeństwa,które jest dokładnie takie samo. Zakładam klub wsparcia dla ofiar samcanek;)
-
SISI - prawie uduszona przez łańcuch znowy szuka domku!! PILNE !!!
caromina replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bombka']Tayga uważam ,że ten tekst można wkleić jakoś na stronkę huskyadopcje.pl do linku zanim zaadoptujesz... Haha bardzo pomyslowe...:)[/QUOTE] Na sforahusky nowy portal adopcyjny, który jutro rusza i do którego powstania osobiście sie przyczyniłam ! Własnie Bombeczka czekamy na nowe relacje! -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
caromina replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
W takim razie Angel czekam z niecierpliwością na Twój artykuł!!I z góry bardzo dziękuję!! -
[quote name='caromina'][/QUOTE] :)) Wizyta przełożona na jutro na 13, mój nr tel 695938951, gdyby trzeba kontaktowac się na cito
-
[quote name='danka4u1']Ufffff jesteś[/QUOTE] :)) Wizyta przełożona na jutro na 13, mój nr tel 695938951
-
Jestem dziewczyny, zadzownie do p. Adnieszki i dowiem sie co sie dzieje!
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
caromina replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ooo, widzisz, już musimy zmienić... Możliwość ogłoszenia psa jest absolutnie bezwarunkowa, tzn ogłoszenia na forum są oczywiście free, po to jest portal! Oczywiście nie dotyczy to tylko Husky, wszystkie burki są mile widziane. To o czym mówisz dotyczy artykułów fachowych, którymi chcielibyśmy zaświecić, dlatego zachęcamy weterynarzy, producentów karmy, sklepy, hodowle ... żeby pisali do nas, w zamian oferujemy po prostu darmową reklamę. TY mogłabyś w przystępny i ciekawy sposób opisać zasady działalności wolontariatu. Na czym polegają adopcje, co robimy i dlaczego. Gdybyś znalazła czas i chęć, to prosimy... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
caromina replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
UWAGA wersja testowa portalu SforaHusky.pl, pierwszy raz pokazana poza gronem informatyków, LOGUJCIE SIĘ I TESTUJCIE, PISZCIE NA FORUM! Oficjalna premiera planowana na niedzielę, o ile mój luby nie zejdzie na zawał :) [B][URL="http://testy.mj-media.pl/sforahusky.pl/"]TEST SforaHusky.pl[/URL][/B] [IMG]http://testy.mj-media.pl/sforahusky.pl/images/sfora-husky-logo-glow_w.png[/IMG] Aha, w godzinach nocnych mamy wersję "nocną" - kolory i zdjęcie sfory. W dzień będzie inna :) -
[quote name='danka4u1']dla Oleny.....kto chętny i dzielny????[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Z pewnością chętny i dzielny jest mój TŻ:)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
caromina replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek ogłoszę je na nowym portalu adopcyjnym Sforahusky. Wbrew nazwie to portal dla każdego psiaka potrzebujacego domu, stworzony po prostu przez miłośników husky. Portal jest swojego rodzaju eksperymentem, będzie zawierał artykuły pisane autorsko przez specjalistów w danej dziedzinie.Nazwiska i tematy maja zainteresować czytelników a tylko zakładkę dalej są adopcje:) Danko jesteś polonistką, wolontariuszką może napiszesz coś dla Sforahusky? Mogą to być wspomnienia, rady dla przyszłych i początkujących wolontariuszy. Co dusza zapragnie w psiej sferze. Moze piszesz bloga? -
Kasiek Twoim husky też sie zajmiemy. Rusza nowy serwis adopcyjny sforahusky, damy Twoją psinę na samą górę, zeby wszyscy od razu mogli ją podziwiać:)
-
[quote name='sleepingbyday']caromina, absolutnie nie musisz uprzedzać, ze bierzesz psa!!!! pzreciez to wisyta o zwierzaka, właśnie dlatego chcemy zobaczyć reakcję.[/QUOTE] OK, to zabieram Ksenie, hasiorkę (bo innych nie mam)licznik przekręcił sie jej na 11. Ma więc lat prawie tyle co Ruda. Ksenia też jest ze schroniska.
-
Czy ktoś ma adres ?
-
Miałam na mysi to, ze wezmę TZ i od razu się zorientuję czy pani lubi zwierzęta. Dowcip mi nie wyszedł:( Mogę wziać psa, ale trzeba pania uprzedzić. A w ogóle nie mam jej adresu!
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
caromina replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Trzymaj sie malutka -
[quote name='Olena84'] Milo sie zrobilo, ale denerwuje sie sobota. Caromina, a moze Ty bys z kims tam pojechala, dwie opinie to zawsze lepiej niz jedna. Tym bardziej, ze to kolejny dom sprawdzany dla Rudej.[/QUOTE] Pisałam, że ja troglodytka niemobilna, jedzie ze mną mój TŻ. Okaże sie czy pani rzeczywiście lubi zwierzęta;)