[quote name='Sabina02']Czy Bezunia ma Allegro? Jesli nie, to moge zrobic. :lol:
PS. Cos sie dzieje z moimi powiadomieniami... Mam napisane ze mam powiadomienie, a nie mam. Znajomych tez nie moge dodac... :comp26: Czy Wam powiadomienia dzialaja dobrze?[/QUOTE]
Beza ma allegro , zajmuję się nim Ketunia.
też nic nie mogę zrobić na dogo bo się zacina !:angryy: