-
Posts
2262 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by adkaaaaa5
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ja pier....... :[ -
Prosze bardzo: Obgryzam :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEEHc40qI/AAAAAAAABS0/uAZnroobzUE/s640/quest4.JPG[/IMG] odpoczywam :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEE1huUQI/AAAAAAAABS4/Ii02oGoGPnY/s640/quest3.JPG[/IMG] turlam sie :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEFZeJ-rI/AAAAAAAABS8/0-lesXoS3Ig/s640/quest1.JPG[/IMG] bawie sie i usmiecham :D [Edi juz wiem na co uwage zwrocilas hahhaa] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEGDR8suI/AAAAAAAABTA/fz-d31eydBs/s640/quest2.JPG[/IMG] a tu spie jak nikt nie widzi :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEGi0_3TI/AAAAAAAABTE/krrtrDzkfI4/s512/quest5.JPG[/IMG]
-
DIVA - nieokiełznana indywidualistka ponownie szuka domu!
adkaaaaa5 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
podniose :D -
[quote name='giselle4']Moja sytuacja zdrowotna nie jest najlepsza nogi oraz kręgosłup odmawiaja mi posłuszenstwa....starosc ciezko bedzie mi razem z michelle jezdzic codziennie i katmic Lisia i tak sie dziwie ze 1,5 roku to robiłysmy... dlatego mam prosbe ciotki ,niech inny tandem nam pomoz e tydzien na tydzien jeden tydzien ja z michelle drugi inne ciotki:) Prosze sie zglosic na ochotnika.... teraz nas jest wiecej wolontariuszek przedtem tylko my dwie i wrobelterrorystka oraz jusytavege.... Justynka wyjechała,wrobelek ma swoje psiki i koty dlatego prosze..... TEN TYDZIEN NASZ...:) :)[/QUOTE] i my też pomożemy!! dziewczyny czy Wy nie macie problemow z odpisywaniem na dogo? Ja musze 100 razy probowac zanim uda sie odpisac, w ogole kursor nie chce działać w polu do pisania... " nie moge kliknac " na pole... nie wiem co jest ;/;/
-
DIVA - nieokiełznana indywidualistka ponownie szuka domu!
adkaaaaa5 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Ciotki, prosze o pomoc w oglaszaniu psiakow :( Mamy tylko allegro, dzieki DarkWater :)[/QUOTE] dzisiaj wieczorem moge pooglaszac troche :D -
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
adkaaaaa5 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Poneczka nasza ;D :) nie poznajesz ?;) METAMORFOZA 1-sza klasa! -
DIVA - nieokiełznana indywidualistka ponownie szuka domu!
adkaaaaa5 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
hopamy hopamy ! -
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
adkaaaaa5 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Jezu Kochany! cuudo :([/QUOTE] Jakby był biały to jak mój Westus- to samo wierne spojrzenie... ten sam czarny nochal <3 -
DIVA - nieokiełznana indywidualistka ponownie szuka domu!
adkaaaaa5 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
hopamy hopamy:D -
Hakerek i Etna już w nowych domkach :) Szczęścia pieseczki :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry sunieczko :) Zapraszaj glosno cioteczki :D