Jump to content
Dogomania

adkaaaaa5

Members
  • Posts

    2262
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adkaaaaa5

  1. a moja kitka jest grzeczna :) Tylko jeszcze siama nie je;) Twoja Nadia szylkretka :D pieeekna dama, ale chyba troszke starsza od mojej Carbonary ;) Pierwsze imie nada jej nowy wlasciciel, na drugie ma Carbonara tak ją ochrzciła Eduśka ;) a o jakim kitku azylowym Wy mowicie? :(
  2. [quote name='fiorsteinbock']Hehehe - ale udalo sie :) Adka - mozesz wkleic bannerki w post nr1 - bedzie czytelniej :)[/QUOTE] Juz wklejam- sorka, ale ostatnio nie ogarniam... :(
  3. fochu zdjecia ktore dodajesz sa przecudowne!!! kazde jedno :) zdjecie nr 1 wymiata :)
  4. super fotka :D Elik pozuje :D a puchaty kicior nie chce ;)
  5. [quote name='fiorsteinbock']Zgadlas, brawo! W nagrode wysle ci pilna wiadomosc na PW - teraz nie bedzie juz zartow :mad:[/QUOTE] byly, sa i beda :D :mad: dzieki za PW! i nie rozpisuj sie tak wiecej, bo ledwo co dalam rade przeczytac haha
  6. [quote name='fiorsteinbock']Adka, ginekolog patrzy w oczy, a powinnien?[/QUOTE] Okulista cwaniaczku :D:D:D ;)
  7. Prosze bardzo: Obgryzam :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEEHc40qI/AAAAAAAABS0/uAZnroobzUE/s640/quest4.JPG[/IMG] odpoczywam :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEE1huUQI/AAAAAAAABS4/Ii02oGoGPnY/s640/quest3.JPG[/IMG] turlam sie :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEFZeJ-rI/AAAAAAAABS8/0-lesXoS3Ig/s640/quest1.JPG[/IMG] bawie sie i usmiecham :D [Edi juz wiem na co uwage zwrocilas hahhaa] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEGDR8suI/AAAAAAAABTA/fz-d31eydBs/s640/quest2.JPG[/IMG] a tu spie jak nikt nie widzi :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/TAbEGi0_3TI/AAAAAAAABTE/krrtrDzkfI4/s512/quest5.JPG[/IMG]
  8. [quote name='giselle4']Moja sytuacja zdrowotna nie jest najlepsza nogi oraz kręgosłup odmawiaja mi posłuszenstwa....starosc ciezko bedzie mi razem z michelle jezdzic codziennie i katmic Lisia i tak sie dziwie ze 1,5 roku to robiłysmy... dlatego mam prosbe ciotki ,niech inny tandem nam pomoz e tydzien na tydzien jeden tydzien ja z michelle drugi inne ciotki:) Prosze sie zglosic na ochotnika.... teraz nas jest wiecej wolontariuszek przedtem tylko my dwie i wrobelterrorystka oraz jusytavege.... Justynka wyjechała,wrobelek ma swoje psiki i koty dlatego prosze..... TEN TYDZIEN NASZ...:) :)[/QUOTE] i my też pomożemy!! dziewczyny czy Wy nie macie problemow z odpisywaniem na dogo? Ja musze 100 razy probowac zanim uda sie odpisac, w ogole kursor nie chce działać w polu do pisania... " nie moge kliknac " na pole... nie wiem co jest ;/;/
  9. i jeszcze petworld.pl juz pozna pora... czas isc spac, postaram sie zrobic wiecej ogloszen jutro: dobranoc King :)
  10. [quote name='adkaaaaa5']zrobilam mu ogloszenia na: autogielda.pl ale.gratka.pl wroclaw.gumtree.pl adopcjepsow.org psiamania.pl i lece dalej z ogloszeniami[/QUOTE] jeszcze adopcjapsa.pl ofertka.pl gielda.swidnica.pl
  11. zrobilam mu ogloszenia na: autogielda.pl ale.gratka.pl wroclaw.gumtree.pl adopcjepsow.org psiamania.pl i lece dalej z ogloszeniami
  12. [quote name='fiorsteinbock']Ciotki, prosze o pomoc w oglaszaniu psiakow :( Mamy tylko allegro, dzieki DarkWater :)[/QUOTE] dzisiaj wieczorem moge pooglaszac troche :D
  13. Poneczka nasza ;D :) nie poznajesz ?;) METAMORFOZA 1-sza klasa!
  14. Elik szczesciarzu udało Ci sie! :) zdjecia przepiekne :)
  15. [quote name='fiorsteinbock']Jezu Kochany! cuudo :([/QUOTE] Jakby był biały to jak mój Westus- to samo wierne spojrzenie... ten sam czarny nochal <3
  16. Dzien dobry sunieczko :) Zapraszaj glosno cioteczki :D
×
×
  • Create New...