Cała czarna...
No różnica troszke jest,ale kwestia przyzwyczajenia,dasz rade;)też tak miałam jak sprzedaliśmy naszego golfa przyjechali po niego jacyś ludzie z gór i tak mi go było żal że sie bedzie musiał kulać po górkach...i był taki niepowtarzalny,rażąca zieleń...chociaż gruchot już z niego był to fajnie mi sie nim jeździło...