Dzięki Ula;)
Kasia a czemu nie polecasz nizoralu?a co do tych psich dla alergików to miałam już kilka i jakoś efektu raczej nie widać,po nizoralu tyle że niema takiej suchej skóry,ale chyba sie skusze na ten pierwszy od Uli,zobaczymy może faktycznie pomoże na swędzenie...
U nas też cieplusio ale rano w chałupie zimno,też na górze mam zimniej niż teście...