Jump to content
Dogomania

pola53

Members
 • Posts

  2851
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by pola53

 1. Dnia 20.09.2020 o 08:59, Livka napisał:

  Dziękuję poli53 za konsekwentną pomoc 🙂

  Dziękuję darczyńcom Tuptusiowym za cegiełki zakupione na jego transport(których nie potrzebował 😉 )

  Powoli, bardzo powoli wychodzimy z długów kociakowych.

  W przygotowaniu bazarek z cudnych fantów AniGucio 🙂

  Serdecznie dziękuję za ogromną pakę przysłaną na ten cel.

  Dziś poleciał do Runy przelew na kwotę 271 zł

  Sylwio potwierdź proszę jak już dotrze.

  serce GIF - Pobierz i Udostępnij na PHONEKY

  Dziewczyny, jestem z Wami od dawna, teraz ja potrzebuję od Was pomocy. Nic strasznego. Moja koleżanka, oddana zwierzętom i cały swój wolny czas i pieniądze poświęca na pracę dla zwierząt. Została nominowana do tytułu osobowości roku za tę działalność. DO dzisiaj prowadziła, ale drugi jest ksiądz i po mszy mocno mu skoczyło, wiadomo dlaczego. Bardzo Was proszę, zagłosujcie za nią. Ona dla ludzi nie zawsze jest przyjemna, ale kocha zwierzaki z całego serca. Jest nauczycielką, ale grono w mojej wsi jest zawistne, nie zagłosuje. Kto może, poświęćcie 2,70. 

  Oto link: https://gs24.pl/p/kandydat/wiola-cholewa%2C1903021/

   

 2. Witajcie w ten świąteczny czas. Wszystkim przyjaciółkom i przyjaciołom zwierząt życzę zdrowia i spokoju, bo to najważniejsze.

  Jestem już po operacji. Udała się, jak mówi profesor. Świadomość, że nie będzie gorzej i że nie mam już tego czegoś w głowie pozwala mi żyć względnie normalnie. Guz zniszczył sporo, w tym błędnik, więc cały czas borykam się z zawrotami głowy, przykurczem ścięgien barkowych. Jak się tylko wybudziłam, sprawdzałam, czy głowa w porządku i na szczęście myślenie mi pozostało na takim samym poziomie. Dopóki będę mogła pracować, postaram się Was wspierać, bo wiem, jak ważną robotę robicie. Sama mam 7 kotów i psa i wiem, ile kosztuje ich utrzymanie, leczenie, obróżki itp. Gdybym mogła, pomogłabym więcej. 

  Jeszcze raz wszystkiego dobrego :). Uściski dla zwierzaczków.

  • Like 1
 3. Witajcie,

  Na razie czekam na operację. Ponieważ w zachodniopomorskim nikt się jej nie podjął, będę operowana w Warszawie. W maju powiedziano mi, że operacja odbędzie się do pół roku, minęły dopiero 2. Na szczęście nie jest dużo gorzej i na pewno dotrzymam. Co będzie dalej, zobaczymy. Nie należę do osób, które się załamują, więc nie martwcie się niepotrzebnie. A że to głowa, a ja już młoda nie jestem, różnie może być, realnie patrząc. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Trzymajcie się.

 4. Ja mam taką kotkę. Mieszkała z moją mamą, która miała Alzheimera. Mama ją kochała, ale miała takie stany, że kot nie bardzo wiedzial, czego się po niej spodziewać. Zabrałam ją do siebie, mówię o kotce. Była znerwicowana, nie dała się nikomu dotknąć. Miała kamienie w pęcherzu, musiałam operować. Potem zatkany przewód moczowy, ale Lespewet podawany trzy miesiące pomógł i już od trzech lat mamy spokój. Kot mnie uwielbia, chodzi za mną bardziej jak pies, a nie kot. Mamy swoje rytuały przed zaśnięciem. Bez problemu daje się miziać, choć nie wszystkim obcym. Potrzeba duużo czasu. Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek będę się cieszyć słysząć, że kot sika równym strumieniem, ale tak jest. 

  A przy okazji, to ja wpłacam na konto Eweliny czy Ani? Mam trzy zwierzątka na dogo, które wspieram i nie bardzo wiem, które konto jest wasze.

  • Like 2
 5. Witajcie,

  po ostatniej aktualizacji łatwiej się tutaj odnaleźć i wróciły stare posty, co mnie bardzo cieszy. Szkoda, że tak mało ludzi chce adoptować psy. Ja mam u siebie sunię odebraną z meliny pijackiej i wdzięczniejszego psa nigdy nie miałam. Ludzie nie rozumieją, że pies po przejściach kocha najbardziej na świecie, jeśli okaże mu się serce. Podobnie było z moim Reksiem z lasu. Też był przekochany!
   

  • Upvote 1
 6. Dziewczyny, przepraszam, chyba znowu wyslałam pieniądze na dług Kory na stare konto. Czy mogłabym dostać numer nowego konta jeszcze raz? Pracuję na dwa etaty i czasem trudno mi się we wszystkim połapać. A juz zupełnie nie mogę się odnaleźć na tym forum. Wiem, ze lepiej teraz chodzi, ale znaleźć coś to jest masakra.

  No to dobrze. Czasem się gubię w tym wszystkim :).

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...