-
Posts
977 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by amensalizm
-
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
amensalizm replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ajula może by pojechała. Jutro do niego zadzwonię. Bo coś mi nie odpowiada na emaile. -
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
amensalizm replied to kikou's topic in Już w nowym domu
nie w fierfoxie ;) przynajmniej nie w moim. a szkoda... -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
amensalizm replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yuki']Aaa wiedziałam , że się któraś doczepi :diabloti: Chodizło mi oczywiuście o zabawę z człowiekiem :)[/QUOTE] A to też. Potwory jak już kot siedzi na słupku i jest kłębkiem nerwów radośnie biegną do mnie z uśmiechniętymi mordami jakby mówiły "choć z nami, bawimy się kotem" Ale tak z własnego doświadczenia. wewnątrz wystarczyło psom może z 3 razy powiedzieć że nie wolno ruszać kici i wepchnąć im coś dobrego do pyska, od razu zaakceptowały. -
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
amensalizm replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Asiulek 1) u góry strony masz USTAWIENIA 2) po lewej stronie w tychże ustawieniach jest EDYTUJ SYGNATURĘ 3) Tam gdze masz miejsce by wpisać tekst naciskasz: drzewko w ramce i wkeljasz link do banerka (klikasz na banerek- kopiuj adres obrazka) 4) nastepnie kopiujesz adres wątku 5) zaznaczasz to co wkleiłaś wcześniej i naciskasz ziemie ze znakiem nieskończoności- wklejasz adres wątku w okienko. KONIEC :) -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
amensalizm replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yuki'][B] Kot=zabawa,[/B] przysmaki i przyjemność.[/QUOTE] Moje tak właśnie myślą :diabloti: Kot nie podziela ich optymizmu. -
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
amensalizm replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Uwaga! Nowe banerki dla Amsterka! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146706-przemykam-nieA-miaA-o-pod-kratami-nikt-nawet-nie-pamiAE-ta-o-moim-istnieniu-Amster"][IMG]http://i41.tinypic.com/2d1wdac.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146706-przemykam-nieA-miaA-o-pod-kratami-nikt-nawet-nie-pamiAE-ta-o-moim-istnieniu-Amster"][IMG]http://i43.tinypic.com/99fnsn.png[/IMG][/URL] -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/148530-PrzeciAE-tny-duA-y-A-apek-idelany-strA-A-starzeje-siAE-w-schronie"][IMG]http://i45.tinypic.com/2960igx.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148530-PrzeciAE-tny-duA-y-A-apek-idelany-strA-A-starzeje-siAE-w-schronie"][IMG]http://i43.tinypic.com/fjqmbq.png[/IMG][/URL] NOWE ŁAPKOWE BANERKI!
-
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
amensalizm replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pisze go Yuki, moze niech go zapisze na jedno i drugie ;) -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
amensalizm replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W tym wieku trzeba go koniecznie ciachać, bo prostata pewnie olbrzymia. Napisze Panu, ze go umawiamy na kastracje. -
Biały- młody, goldenkowaty miziak już w domku w Dreznie :)
amensalizm replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Wrzućcie go na: [U][url]http://www[/url]. goldenretriver. fora.pl/[/U] i tu zgłoście [URL]http://www.szansa.goldenretriever.pl/[/URL] Prężnie działają- pomoga wam ;) -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
amensalizm replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobra. Pan jest zdecydowany na Beja. Pies mieszkałby tutaj: http://www.brokowo.pl/ w domu i tu cytat "[FONT=Arial]Sz.Pani Posesja jest ogrodzona,piesek będzie moim osobistym przyjacielem jestem zdecydowany,mam jeszcze sukę bernardyna,kotów brak, weterynarz w zasięgu ręki spełniam wszystkie warunki"[/FONT][FONT=Arial] Ja nie mam pojęcia gdzie to jest (ale ja nie odróżniam Lubania od Lublina) Problemem jest transport. [/FONT] -
Oddana po 14 latach, Pojechała po nowy dom!!!!
amensalizm replied to yuki's topic in Już w nowym domu
Super! Ale świetnie ;) To zdecydowanie jest coś nowego, oby tak dalej ;) -
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
amensalizm replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiulek-85']Zamówiłam dla Amsterka pakiet ogłoszeniowy na 74 stronach....[/QUOTE] Super! ;) Nie wiadomo kiedy dokłądnie będą bo na razie Yuki i [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/90673-pekatrine"] [/URL]pekatrine się umawiają. Wiec może poczekaj chwilę z ogłoszeniami? -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
amensalizm replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O stąd: http://www.brokowo.pl Wygląda zachęcająco ;) Wysłałam mu emeil, bo widzę, że na gg, jest troche niemrawo ;) -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
amensalizm replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chętny Pan. Tylko tak strasznie nie kontaktowy że nic jeszcze nie wiem. -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
amensalizm replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Jak mówiłam jest dom z ogrodem i nie ma wielu warunków z wyjątkiem 'miłości' do kotów, bo ich facet ma dużo. Moze akurat wiecie, ze któryś koty akceptuje- bo np. mieszkał z kotami. ;) Facet miał wyżła- znajdę, który nigdy sie z kotami nie pogodził. Teraz chce "kotolubnego" już tak na pewno. Mój on, pro-wszelaki i za łagodny- kota goni potwornie i jak prawie nasz ;) kot wyjdzie na dwór to muszę go przywiązywać na drugim końcu ogrodu i nieść kota na rękach do domu, bo może w nieskończoność czekać pod drzewem. Natomiast mały kota goni na dworze z wielkim uporem, a w domu nie zwraca na niego uwagi- pomijając chwile jak kot go odgania od miski i zabiera jedzenie. Tak czy inaczej grzeczny kochany pies nie zawsze jest taki w stosunku do kotów. -
Oddana po 14 latach, Pojechała po nowy dom!!!!
amensalizm replied to yuki's topic in Już w nowym domu
Coś u suni nowego? -
Wychuchany, wypieszczony agresor MA DOM U SUPER LUDZI! :)))
amensalizm replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Czy mogłybyście sprawdzić do na koty? Na dużo kotów... :) -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
amensalizm replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Mogłabyś podesłać linka, bo nie pamiętam imion? [U][B]Musi lubić koty ;) [/B][/U] -
[quote name='Kacedy']Nie ma i rzeczywiście nigdy nie było, bo nie było praktycznie nic wiadomo o "Akitowym Panu"....to jak mamy ogłaszać psa? Dobra, dzięki za zgłoszenie- zabieramy się za promowanie suni. Jeszcze tylko doprecyzujmy: - kiedy sunia zostanie wysterylizowana? - czy jest zaszczepiona i odrobaczona? - namiary kontaktowe na osobę odpowiedzialną za adopcję (czyli do kogo mają się zgłaszać ew. chętni na jej adopcję).[/QUOTE] To nie był atak ;) serio, serio ;) Wysłałam wam na email info.