Jump to content
Dogomania

amensalizm

Members
  • Posts

    977
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by amensalizm

  1. Ajula może by pojechała. Jutro do niego zadzwonię. Bo coś mi nie odpowiada na emaile.
  2. nie w fierfoxie ;) przynajmniej nie w moim. a szkoda...
  3. [quote name='yuki']Aaa wiedziałam , że się któraś doczepi :diabloti: Chodizło mi oczywiuście o zabawę z człowiekiem :)[/QUOTE] A to też. Potwory jak już kot siedzi na słupku i jest kłębkiem nerwów radośnie biegną do mnie z uśmiechniętymi mordami jakby mówiły "choć z nami, bawimy się kotem" Ale tak z własnego doświadczenia. wewnątrz wystarczyło psom może z 3 razy powiedzieć że nie wolno ruszać kici i wepchnąć im coś dobrego do pyska, od razu zaakceptowały.
  4. Asiulek 1) u góry strony masz USTAWIENIA 2) po lewej stronie w tychże ustawieniach jest EDYTUJ SYGNATURĘ 3) Tam gdze masz miejsce by wpisać tekst naciskasz: drzewko w ramce i wkeljasz link do banerka (klikasz na banerek- kopiuj adres obrazka) 4) nastepnie kopiujesz adres wątku 5) zaznaczasz to co wkleiłaś wcześniej i naciskasz ziemie ze znakiem nieskończoności- wklejasz adres wątku w okienko. KONIEC :)
  5. [quote name='yuki'][B] Kot=zabawa,[/B] przysmaki i przyjemność.[/QUOTE] Moje tak właśnie myślą :diabloti: Kot nie podziela ich optymizmu.
  6. Uwaga! Nowe banerki dla Amsterka! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146706-przemykam-nieA-miaA-o-pod-kratami-nikt-nawet-nie-pamiAE-ta-o-moim-istnieniu-Amster"][IMG]http://i41.tinypic.com/2d1wdac.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146706-przemykam-nieA-miaA-o-pod-kratami-nikt-nawet-nie-pamiAE-ta-o-moim-istnieniu-Amster"][IMG]http://i43.tinypic.com/99fnsn.png[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148530-PrzeciAE-tny-duA-y-A-apek-idelany-strA-A-starzeje-siAE-w-schronie"][IMG]http://i45.tinypic.com/2960igx.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148530-PrzeciAE-tny-duA-y-A-apek-idelany-strA-A-starzeje-siAE-w-schronie"][IMG]http://i43.tinypic.com/fjqmbq.png[/IMG][/URL] NOWE ŁAPKOWE BANERKI!
  8. Pisze go Yuki, moze niech go zapisze na jedno i drugie ;)
  9. W tym wieku trzeba go koniecznie ciachać, bo prostata pewnie olbrzymia. Napisze Panu, ze go umawiamy na kastracje.
  10. Hey Możecie mi zebrać do kupy informacje o nim? + zdjęcia. Na allegro? Bo nie mam czasu przeglądać całego wątku.
  11. Wrzućcie go na: [U][url]http://www[/url]. goldenretriver. fora.pl/[/U] i tu zgłoście [URL]http://www.szansa.goldenretriever.pl/[/URL] Prężnie działają- pomoga wam ;)
  12. Dobra. Pan jest zdecydowany na Beja. Pies mieszkałby tutaj: http://www.brokowo.pl/ w domu i tu cytat "[FONT=Arial]Sz.Pani Posesja jest ogrodzona,piesek będzie moim osobistym przyjacielem jestem zdecydowany,mam jeszcze sukę bernardyna,kotów brak, weterynarz w zasięgu ręki spełniam wszystkie warunki"[/FONT][FONT=Arial] Ja nie mam pojęcia gdzie to jest (ale ja nie odróżniam Lubania od Lublina) Problemem jest transport. [/FONT]
  13. Super! Ale świetnie ;) To zdecydowanie jest coś nowego, oby tak dalej ;)
  14. [quote name='asiulek-85']Zamówiłam dla Amsterka pakiet ogłoszeniowy na 74 stronach....[/QUOTE] Super! ;) Nie wiadomo kiedy dokłądnie będą bo na razie Yuki i [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/90673-pekatrine"] [/URL]pekatrine się umawiają. Wiec może poczekaj chwilę z ogłoszeniami?
  15. O stąd: http://www.brokowo.pl Wygląda zachęcająco ;) Wysłałam mu emeil, bo widzę, że na gg, jest troche niemrawo ;)
  16. Chętny Pan. Tylko tak strasznie nie kontaktowy że nic jeszcze nie wiem.
  17. Jak mówiłam jest dom z ogrodem i nie ma wielu warunków z wyjątkiem 'miłości' do kotów, bo ich facet ma dużo. Moze akurat wiecie, ze któryś koty akceptuje- bo np. mieszkał z kotami. ;) Facet miał wyżła- znajdę, który nigdy sie z kotami nie pogodził. Teraz chce "kotolubnego" już tak na pewno. Mój on, pro-wszelaki i za łagodny- kota goni potwornie i jak prawie nasz ;) kot wyjdzie na dwór to muszę go przywiązywać na drugim końcu ogrodu i nieść kota na rękach do domu, bo może w nieskończoność czekać pod drzewem. Natomiast mały kota goni na dworze z wielkim uporem, a w domu nie zwraca na niego uwagi- pomijając chwile jak kot go odgania od miski i zabiera jedzenie. Tak czy inaczej grzeczny kochany pies nie zawsze jest taki w stosunku do kotów.
  18. Czy mogłybyście sprawdzić do na koty? Na dużo kotów... :)
  19. [quote name='Kacedy']Ależ ja wcale nie odebrałam tego jako atak ;) Ok- czekam na maila :)[/QUOTE] Wczoraj około 22. Wysłałam przez ten formularz: [url]http://www.akity.pl/index.php?id=76[/url] Czy doszło? Może nie działa?
  20. Mogłabyś podesłać linka, bo nie pamiętam imion? [U][B]Musi lubić koty ;) [/B][/U]
  21. [quote name='Kacedy']Nie ma i rzeczywiście nigdy nie było, bo nie było praktycznie nic wiadomo o "Akitowym Panu"....to jak mamy ogłaszać psa? Dobra, dzięki za zgłoszenie- zabieramy się za promowanie suni. Jeszcze tylko doprecyzujmy: - kiedy sunia zostanie wysterylizowana? - czy jest zaszczepiona i odrobaczona? - namiary kontaktowe na osobę odpowiedzialną za adopcję (czyli do kogo mają się zgłaszać ew. chętni na jej adopcję).[/QUOTE] To nie był atak ;) serio, serio ;) Wysłałam wam na email info.
×
×
  • Create New...