Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. i drzemka po południowa [IMG]http://images41.fotosik.pl/1767/0035bd72a27993f8gen.jpg[/IMG]
  2. wypoczynek Pikusia[IMG]http://images45.fotosik.pl/1563/3642926458b92dd4gen.jpg[/IMG]
  3. i romantyzm w kwiatach [IMG]http://images41.fotosik.pl/1767/22b5ab895c63b957gen.jpg[/IMG]
  4. ja nadal śpię [IMG]http://images37.fotosik.pl/1786/78ef3a38464accb6gen.jpg[/IMG]
  5. mam misia i mogę się go użyć [IMG]http://images43.fotosik.pl/1558/f929ce96682c1f14gen.jpg[/IMG]
  6. może będą zdjęcia
  7. dziękujemy nochalki śpią
  8. nie ma sprawy jeden dzień/noc postaram się nowe foty zrobić dziękuje i wzajemnie
  9. Sopelek rewelacyjna gimnastyka Ganga Maksio prosi o autograf
  10. [SIZE=6][COLOR=#ff0000]Wszystkiego najlepszego !!!!![/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.bloblo.pl/image/207444/default/bukiet2.jpg[/IMG]
  11. cieszę się że jest lepiej siostre goń na biopsje
  12. przystojni panowie :loveu:
  13. może masz rację był karcony i dlatego ma problem łóżkowy
  14. czasami mi się uda foto zrobić
  15. jamolki dziękują grzeją tyłki w łóżku ja za chwilę też będę:loveu:
  16. dzięki Ewciu że wpadłaś:loveu:
  17. zajrzyj na wątek w moim podpisie metamorfoza mojego Pika zawsze mnie te zmiany zaskakują Pepa piękna
  18. może jakiś rytuał wieczorny u mnie w domu idą siku potem na piętro do sypialni Maks łapie swojego królika i liże ok.15 minut w łóżku potem ma dosyć i śpi a Pikuś czeka kiedy Maksiu porzuci królika potem czołga się po łóżku łapie stwora liźnie i śpi
  19. ale wesoło fajne przytulanki owieczka słodka:loveu:
  20. nie nie sugeruje ja tylko proszę o odrobinę zrozumienia że przesyłka kosztuje lubię bazarki często kupuję rzeczy dla znajomych bo cel jest szczytny ale zawsze przed zakupem można zapytać o koszt przesyłki jak ktoś ma problem
  21. a ja dorzucę swoje 5 groszy kupuję na bazarkach i dla wszystkich narzekających na ceny przesyłek niech spojrzą na allegro ostatnio za przesyłkę tabletek zapłaciłam 12zł
  22. musisz poczekać aż sam będzie chciał wiesz że jamnika nigdy nie da się zmusić on musi chcieć;)
  23. spał w sypialni raz mojej raz rodziców po 2 lub 3 dniach się zmęczył i spał w łóżku.acperek od szczeniaka był łóżkowy ale w wieku 6 lat mu się odmieniło i spał na poduszce i kołderce obok łóżka .Iza nie mogła spać w łóżku miałam 9 czy 10 lat i mama nie uznawała psa w łóżku (jamniki ją zreformowały) to ją tak nauczyłam że jak rodzice spali to uciekała z leżonka do mojego łóżka i wstawała przed moją mamą i wszyscy udawali że pies nie śpi w łóżku
×
×
  • Create New...