Ulka sprytnie kombinujesz :) , ja jestem za,
ale jednocześnie sugerowałabym odnowienie czy poprawienie ogłoszeń pod koniec wakacji może, tymbardziej ja ja za dni pare będe też do swojego telefonu nieco bardziej zdystansowana, urlop itp. obiecuję że oddzwonię na każdy tel. co go nie odbiorę od razu, ale z nową akcją ogłoszeniową liczę że te ważne telefony w końcu się odezwą, teraz to i tak nikt i tak nie dzwoni ani nie pisze :( masz rację danko - urlopy...
popatrzyłam na deklaracje, i ja mam wrażenie że te osoby zawsze na finiszu wpłacają, poza tym wakacje moga powodować przesunięcia więc przypominanie w tej chwili moze bez sensu, nie chcę powodować jakiejś nieprzyjemnej presji, tymbardziej że na koncie nie ma tragedii