-
Posts
906 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta9494
-
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
Jak się okazuje ,to nie był ich pierwszy zamordowany pies. -
Ktoś wie gdzie jest teraz ten biedak?Jakby co to ja mogę wpłacić na jego leczenie jakieś pieniążki.Muszę tylko wiedzieć komu. Ja już nie mam siły kląć,wściekać się wyć!Juz mi sie wszystkie przekleństwa skończyły!Myślę podobnie jak Ty BERKANO może cierpienie tych zwierząt nie pójdzie na marne:(Może ustawodawcy przejrzą na oczy i się wezmą za zmiany w kodeksie dotycząe okrucieństwa!
-
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
Właśnie widziałam zwiastun "uwagi"Zaraz będzie lecieć -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
[quote name='Arwilla']Tyle, że agresja budzi agresję... Ja nie stosuję przemocy ani w stosunku do psa, ani w stosunku do dziecka, ani w stosunku do innych ludzi... Agresją niczego nie nauczysz... jedynie wzbudzisz chęć odwetu...[/QUOTE]Dokładnie tak jak mówisz ich bestialstwo właśnie moją agresje wzbudziło.Ani moje dziecko,ani moje psy nigdy nie były i nie będą bite.Ale różnica jest taka,że mój syn mając 10 lat doskonale zdaje sobie sprawę,że nikogo nie ma prawa krzywdzić,a bestie o których ostatnio jest głośno niestety swoimi mikroskopijnymi móżdżkami tego nie ogarniają. -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
Społeczeństwo za takie coś się raczej nie ulituje.Przeczytałam chyba ze trzy próbujące go "usprawiedliwiać" wypowiedzi(w tym jedną Twoją)Nie jesteś tą złą,nikt tak nie twierdzi,ja raczej staram się zrozumieć Ciebie czemu tak usilnie próbujesz wyjasniać co tam zaszło.Dla mnie jest jasne co się stało na tych torach.Pijany,okrutny idiota,zabił psa,który mu ufał.TO SIĘ TAM STAŁO.Nic innego.Ponadto ja nigdzie nie napisałam,że bym go zabiła.Połamała owszem.I wierz mi,że to nie jest czcze gadanie z mojej strony. -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
Może był tak nawalony, ze nie zdawał sobie sprawy z tego co się dzieje? Że ten pies się koło niego kręci? A może był w jakimś stresie, depresji, może chciał skończyć ze sobą i w zasadzie było mu obojętne, czy pies też zginie, czy nie... To wszystko go nie rozgrzesza... nie twierdzę, że zrobił dobrze, ale próbuję zrozumieć... A ja go nie próbuję zrozumieć,chciałam jeszcze dodać,że przy zatrzymaniu przez policję był agresywny.A już od dawna działanie pod wpływem alko nie jest okolicznością łagodzącą.Naprawdę wyć mi się chce z tej bezsilnosci.Kary muszą być większe,bo te które były do tej pory zakrawają na kpinę.5 lat kryminału,10000 zł na organizacje prozwierzęce i 2 lata ciężkiej pracy w schronie pod bacznym okiem pracowników schroniska(bo takiego sadystycznego przygłupa na 5 sekund nie zostawiłabym sam na sam ze zwierzęciem)Kilka takich wyroków i sadyści rozpłyna się i skończą się dramaty.Jeden z drugim dobrze się zastanowią co ich może czekać za znęcanie się nad zwierzętami i może odpuszczą.A ci ,którzy poniosą taką karę zapamiętają ją dobrze.Chociaż jak pisałam już wcześniej ja załatwiłabym to inaczej. -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
A jak słuchałam jak ten jeden przepytywał policjanta,to myślałam,ze mnie szlag trafi!Bezczelny,wyrachowany przygłup!Uważam,że z nimi trzeba postepować ich metodami,bo oni poprostu innych nie są w stanie ogarnąć swoimi małymi móżdżkami. -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
Wstawiłam link do petycji na szafa.pl tu jest temat tego biednego psa [URL]http://forum.szafa.pl/57/2853571/2854325.html#msg-2854325[/URL] Dziewczyny już podpisują. -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
No i to jest własnie największy problem:(Napisali,ze prokurator nie ma jak go oskarżyć,bo pies był luzem:( -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
Super.Ja też już podpisałam.Może jednak kara go nie minie -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
Mam!Proszę bardzo!Dwa przygłupy udaja skruszonych [IMG]http://i52.tinypic.com/2eyf2vm.jpg[/IMG] -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
W tvn mówili,ze tam we wsi się ich boją.Dlatego mówie,na takich zwyrodnialców tylko paru karków wysłac i niech oni im ręczne tłumaczą co złego było w ich zachowaniu.Zaraz poszukam ,bo było gdzieś ich zdjecie. -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
[quote name='trollkastel']ten koleś to Maciej Chmielewski, dziękuję, do widzenia. petycja podpisana i rozsłana.[/QUOTE]Na bank tak sie gnój nazywa? -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
Jedynym pocieszeniem jest to,że wiele osób się nie powstrzyma.I wielkim plusem,że całaPolska wie jak sie nazywają i jak wyglądają. -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
Jesli proces był w Nowym Targu,to pewnie gdzieś w Krakowie.Nazwiska już wcześniej znaliśmy tych mend. -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
Podejrzewam,ze koledzy z kryminału za darmoszkę z czystą przyjemnoscią ich dojadą przez te 10 miechów.Fajnie,że upublicznią dane haha.To będzie chyba wieksza kara niz odsiadka.Ludzie nie dadzą im zyć. -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
[quote name='Oskar-owczarek'][URL]http://www.tvn24.pl/najnowsze_informacje.html[/URL] [url]http://www.tvn24.pl/0,1689696,0,1,po-10-miesiecy-wiezienia-za-urwanie-glowy-psu,wiadomosc.html[/url][/QUOTE]Dzięki za link.Doczytałam tam też,że ta gnida,która zabiła psa na torach uniknie kary!!! -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
[quote name='Oskar-owczarek']no i jest już wyrok ! Boże widzisz i nie grzmisz,jak sąd mógł się nabrać na te kłamliwe wyrazy skruchy ?:niedowia: dostali po 10 miesięcy więzienia z ciepłym żarełkiem i tv itp. pierdołkami to jest skandal !!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyć się chce:placz:[/QUOTE]Miejmy chociaz nadzieję,ze koledzy spod celi odpowiednio się zajmą "gwiazdami internetu"i przetrzepią im dupska -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
marta9494 replied to swithart's topic in Okrucieństwo
A gdzie ten wyrok jest?Podaj linka -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
marta9494 replied to blacky.'s topic in TV & radio
[quote name=':: FiGa ::'][B]Marta[/B], masz u mnie stalą deklaracje :diabloti:[/QUOTE]Hahaha:)A nie mówiłam?Jeszcze fundacji nie ma ,a deklaracje już są:)A wyobraźcie sobie co by było gdyby "reklama"takiej organizacji ukazała sie po reprtażu dotyczącego okruciaństwa wobec zwierząt.Naprawdę sądzę,że taka fundacja podziałałaby dopóki nie zamkneli by mnie w więzieniu.Ale może takie własnie działania zmusiłyby organy ustawodawcze do zmiany przepisów i sądy do orzekania nie kar ""w zawiasach",ale kar bezwzglednego więzienia dla dręczycieli oraz olbrzymich kar finansowych,które zasilałyby organizacje pomagające zwierzętom.Myśle,że wtedy byłoby dużo mniej takich tragicznych i bezsensownych sytuacji.