Po rozliczeniu stycznia, uaktualnieniu wątku rozliczeniowego o wpłatę Ani1 oraz pobrania kwoty w wysokości 200 zł za miesiąc luty, w skarbonce Antka pozostało 141,06zł. Kwotę tę przekazałam dziś na konto Figifigi.
Dziękuję za powierzoną mi funkcję skarbnika. Wcale nie jest to takie łatwe, zwłaszcza gdy skarbnik jest roztrzepany ;) Tym bardziej dziękuję za zdjęcie ze mnie odpowiedzialności za Antka rozliczenia.