-
Posts
19951 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksa.
-
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Zrobiło się jakieś nieporozumienie...Pani wczoraj zadzwoniła i mówiła o Amonie a chodziła jej o Channela. Pani mieszka w bloku i amon był by za duży do jej mieszkania czyli szukamy domku dalej...:( -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Jutro napiszę z tego wszystkiego zapomniałam zapytać:roll: -
Gdzie te nowe zdjęcia?:mad::mad::mad::evil_lol:
-
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie Pani Karolina jest zdecydowana na Malucha Amona:) prawdopodobnie zjawi się jutro na wątku i wszystko napisze :) Pani oczywiście zgadza się na umowę,wizytę,ale MAlucha naszego będzie mogła do siebie wziąć po 4 października.:)(Pani na urlop wyjeżdża) Bratu opuchlizna nie zeszła -
Moja Dorka mieszka na dworze do domku biorę ją jak chce jej zdjęcie zrobić:)a potem muszę wietrzyć dom; p
-
Nowe zdjęcia a tu pusto!:( Tylko Marta zajrzała:loveu:
-
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Nie byłam,obiecuję jutro pójdę dopiero z pielgrzymki wróciłam i nie mam siły:( -
mogę ,mogę:) Nie chodzę na spacery z Amonem bo nie mam na to czasu mam tyle nauki...
-
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za instrukcję ale umiem zakraplać:) Ale przeczytać nie zaszkodzi:) -
Channel [URL=http://img192.imageshack.us/i/dsc02300x.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4097/dsc02300x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Dorka [URL=http://img204.imageshack.us/i/dsc02310h.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8162/dsc02310h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ej mały posuń się!! [URL=http://img227.imageshack.us/i/dsc02296bf.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1308/dsc02296bf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://img192.imageshack.us/i/dsc02300x.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4097/dsc02300x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Channel
-
[URL="http://img836.imageshack.us/i/dsc02282m.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5989/dsc02282m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Buzi? :eviltong: [URL=http://img838.imageshack.us/i/dsc02285f.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8058/dsc02285f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Troszkę urosłem:razz: [URL=http://img825.imageshack.us/i/dsc02281k.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1591/dsc02281k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://img214.imageshack.us/i/dsc02286zb.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/970/dsc02286zb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] MOJE KOCHANE!!!:loveu::loveu::loveu: [URL=http://img836.imageshack.us/i/dsc02282m.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5989/dsc02282m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Daj mi spać:evil_lol: [URL=http://img208.imageshack.us/i/dsc02284d.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2990/dsc02284d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Channel [URL=http://img838.imageshack.us/i/dsc02285f.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8058/dsc02285f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] buzi ? :eviltong:
-
Z jakim maluchem?:)
-
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Ok,czyli ten fiprex jest tylko dla brata czy te dwa mam zakroplić? -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy!!:razz::loveu::loveu::loveu: -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img837.imageshack.us/i/img1367t.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8740/img1367t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] fiprexy,i dwie tabletki,które dostałam 2 tabletki psiaki już dostały że by nie było, że na dogomanii jakies oszustwa:evil_lol::evil_lol: -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img203.imageshack.us/i/img1366bj.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3742/img1366bj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] rachunek,który był w paczce za fiprex -
Zmasłem - 4 kg rudego futra czeka na dom (Wawa) - MA DOM!!! :D
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Super,to teraz tylko Channelowi szukać domku!:) -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Ale jak z nim pojechać? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Aleksa. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
jak to??:( -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za ogłoszenia na razie nie ma telefonów. Fiprex dzisiaj odebrałam,ale jest tego aż trzy i zastanawiam się dlaczego?w środku był paragon rozliczenie z Marta przygotujemy tylko Agata napisz ile za te proszki na robale zapłaciłaś? Niestety ten młodszy Pan zaczął pić:( więc nie da się z nim teraz nic załatwić... -
Tak moja sunia Dora mieszka na dworze tylko jak ma cieczkę jest w domu u mnie w pokoju. Mały w dzień przebywa z Dorką a na noc śpi z moją siostrą. Rozumiesz Agata?:)
-
Jutro muszę coś wkleić ,przepraszam ale Pani z polaka nam zadała za karę wiersz na 2 strony na pamięć i do tego sprawdzian z matmy mamy!!:(