[quote name='Iś & Chester']jakie malutki kochanie :)
on jeszcze maluch i wygląda na rasowaca także obstawiam ze szybko znajdzie dom :)
w każdym razie trzymam kciuki, chociaż u Ciebie mu pewnie źle nie jest :D[/QUOTE]
wygląda na rasowca bo to owczarek bez rodowodu. ;-) czyli w typie jak Dora..chętny już jest czeka na razie na wizytę przed adopcyjną. :)
[quote name='Paula03']Rzeczywiście urósł :loveu:
A jak tam żyje Dora?[/QUOTE]
Urósł,urósł. :)
Dora żyje .:) Bardzo uwielbia śnieg ,skakać po nim i w ogóle .. dla niej to najlepsza pora roku do zabawy. :)